Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W tej chwili nie, ale nie wykluczam w przyszłości takiej funkcji raportów

Założenia modułu to:

- szybkie i dokładne sprawdzanie pozycji dla dużych ilości keywords np po 100 z Keyword Tool Google ;

- sprawdzanie po przez proxy z różnymi IP stabilności pozycji danego keywords;

- zapisywanie w bazie co daje nam archiwum pozycji;

- obsługa proxy publiczne i prywatne z hasłami;

- eksport do CSV;

:pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi przycisku STOP przy Google Harvest - dla niecierpliwych. Czytałam, że można suwakiem na 0 ale u mnie suwakiem przy Google Harvest robi 10 wątków.

Jak u Was ze skutecznością Katalogi Submitter? U mnie na razie ani jednego wpisu :|

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuteczność katalogsubmitera dochodzi do 100%. :)

Na temat zatrzymywania już się wypowiedzialem.

Co do geolakalizacji miasta:

- proxy z danej lokalizacji

- jeśli idzie w URL przekazać parametr miasta jak najbardziej mogę taki dodać :)

---

Wysłano z iPhone

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dodajesz i gdzie dodajesz?

Ja zrobiłem sobie małą listę darmowych seokatów + kupiłem 5k deathbycaptha i śmiga. Fakt ze darmowe katalogi są gówniane ale do testowania programu jak najbardziej wystarczą. Dodawałem też z kodem i śmiga. Donmini też bez zarzutów więc nie wiem co Ci tam nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby katalogsubmiter nie działał Userzy nie dali by mi spokoju i powiesili autora programu za wirtualne cochones :]

na screencast jest pokazana obsługa jak i samo dodawanie do 3 rodzaju katalogów.

---

Wysłano z iPhone

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie działa dodawanie na 2. instancji programu, a na pierwszej działa :) ale spoko mnie to wystarcza.
Jeśli działa na pierwszej MUSI działać na drugiej i n-tej. Jeśli skopiowałeś cały katalog z programem możliwe są inne ustawienia dostępu do katalogów na captcha itd dla OS od Windows Vista zaczynając.
Mion sprawdzacz pozycji będzie działał nie tylko dla google.pl?

(google.de, google.com itd)

Na start w googe.pl później mogę dodać inne, bo to nie sprowadza się tylko do wyboru nazwy domeny.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wyszukiwacza dodania w serwisach to jak wkleję z OmniSpeeda ciurkiem dane i zaznaczę jako webmini to znajduje nawet wordpressy, jednak pytanie do autora czy znajdzie wszystkie linki lub ewentualnie jako co zaznaczać, aby % odnalezienia linków był jak największy. Musze przyznać, że szuka fenomenalnie.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webmini to znajduje nawet wordpressy,
Podeślij mi na email systemy.internetowe@gmail.com adresy serwisów które są według Ciebie rozpoznawane niepoprawnie - sam jestem ciekaw. Poza tym nie wszystkie webmini obsługują wyszukiwanie.

@aby % odnalezienia linków był jak największy.

Nie ma konfiguracji modułu wyszukiwania. Wyszukaność i tak dochodzi do 100% jeśli nie odnajdzie to znaczy, że dany serwis ma niestandardowo zmodyfikowany kod lub co się też zdarza składniowe błędy w HTML .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do miliona a reszte trzeba wczytywać poźniej z harvested sessions - jak to ma rozwiązane ten soft?
W obecnym wizualnym trybie pracy wyświetlania wyników przy pobieraniu 1M linków spowodowało by zapewne pewien problem z odświeżaniem ich wizualnej listy. Mogę to rozwiązać dodając opcje bezpośredniego zapisywania danych do pliku która jak sądzę wyeliminuje problem :pisze:

---

Nadal czekam na informacje od Dane .... wiec prześlij poproszę, bo chciał bym tą sprawę zbadać ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby katalogsubmiter nie działał Userzy nie dali by mi spokoju i powiesili autora programu za wirtualne cochones :]

Wszystko jak najbardziej działa. W ciągu ostatnich 24h dodałem przy pomocy USM kilkadziesiąt domen do jednej z większych grup prywatnych SEOkatalogów (oczywiście z multikodem).

W przypadku jednorazowych blastów na katalogi, skonfigurowanie projektu trwa krócej niż w SEOCAT, więc w takich sytuacjach polecałbym używanie USM. Jeśli będziemy mieli gotowy opis i tytuły, to skonfigurowanie projektu i dodanie go (z multikodem) do np. 100 katalogów nie powinno zabrać więcej niż 1,5 - 2 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności