Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Aktualna cena promocyjna jest cały czas aktualna < ale to niebawem się zmieni > i wynosi tylko 300 zł netto.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - jeśli używany Google Harvestera na VPS musimy ustawić polskie znaki w przeciwnym razie po 100 wynikach dla footprinta pobranie się zakończy. Ta kwestia wyszła dopiero teraz na jaw. W przyszłości usunę tą małą niedogodność :)

Po południu wyjdzie update dla KatalogiSubmitter.exe czyli profesjonalnej dodawarki do SeoKatalogów, Sinooke, Domnini i niebawem innych itd gdyż pojawiła się anomalia dla kategorii Usługi której to eksporter kategorii nie chciał zapisywać w bazie dokładnie dla Biznes i ekonomia -> Usługi :olaboga: ale już to wyeliminowałem. Plus funkcja dopisywania kategorii ręcznie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gamsie tylko nie wiem czy mówimy o tej samej, bo ja mam ma myśli możliwość ręcznego wprowadzenia kategorii do bazy kategorii przed dawaniem wpisów, a Ty zapewne zgłaszanie katalogom propozycji nowej kategorii :) Ta funkcja jest na liście TODO na długie jesienne wieczory. Screencast wgrania kategorii do bazy

Aktualna wersja KatalogiSubmitter.exe ma symbol 1.6.0 do ściągnięcia ze stałej lokalizacji ZIP.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się jeszcze funkcja wpisywania linka zwrotnego do darmowych katalogów w Katalogi Submitter. Wtedy program praktycznie dodawałby już wszystkie typy wpisów.

Mi jeszcze brakuje w Wyszukiwaczu eksportu do txt, bezpośrednio z okna programu. Dane są zapisywane co prawda w katalogach, ale gdy się chce korzystać z nich w innych programach, to jest uciążliwe przechodzenie do tych katalogów.

Bezpośredni eksport z programu, gdzie można byłoby wskazać ścieżkę zapisu (tak jak w SB), znacznie by ułatwił sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładka PR / site :)

---

Wysłano z iPhone

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że suport jest na najwyższym poziomie.

Gdyby tak wszystkie firmy oferowały taki standard usług, to mielibyśmy drugą Japonię :)

Z moich uwag:

- program działa bezproblemowo na XP i 2008 64bit,

- u mnie katalog subbmiter miał problem na 7 64 bit (testowałem wszystkie wersje),

- przydałoby się w dodawarce dodać jeszcze sortowanie podkategorii (tak jak kategorii), po Minimalnej ilości wystąpień.

- jak pisałem wcześniej, wprowadzenie w dodawarce pola z linkiem zwrotnym,

- w szukajce eksport znalezionych bezpośrednio z programu,

Reasumując, jeden z lepszych softów z rewelacyjnym supportem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- u mnie katalog subbmiter miał problem na 7 64 bit (testowałem wszystkie wersje),

Możesz napisać coś więcej na temat problemów na Win7 64 bit?

Here at Tentanos  we pride ourselves on being a trustworthy, friendly and professional gazebo hire company with outstanding customer service.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@screws

U mnie zarzynał procesor do tego stopnia, że po jakiś 20-30 dodaniach do katalogu, zapętlał się i już nic nie był w stanie zdziałać. Musiałem wyłączać go w procesach.

Szukajka do któregoś z upgrade też miała podobny problem, obciążenie procka wzrastało do 100% i program stawał. Później Mion to poprawił i program działał bardzo dobrze.

Testowałem na dwóch różnych kompach z 7 Home i Pro z core duo i i5 na pokładzie. Obecnie program stoi na VPS z XP i Serwer 2008 64 bit i działa bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy USM ma jakiś podręczny sposób przechowywania harvestowania jak Scrapebox? Przeszukałam pliki po adresach które mi wyszukało i czegoś takiego nie widzę, a jestem w tej chwili w sytuacji, że po kilku dniach harvestowania mam bazę większą niż zmieści się w pamięci podręcznej kopiuj-wklej więc nie mogę tego skopiować w całości, brakuje też opcji zapisz - jakieś rady w takiej sytuacji? Nie chciałabym, aby kilka dni szukania poszło na marne. Mam w tej chwili spauzowane suwakiem, bo przerobiło dopiero połowę bazy footprintów i boję się, że jak przerobi całość to też tego nie skopiuję.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili wyniki lądują tylko do tego pola wyników i nie są zapisywane, wiec co możesz zrobić po zaznaczeniu wszystkich w tym polu "wyciąć" je -> wkleić do notatnika -> zapisać. Następnie ponownie suwakiem ustawić > 0 wątków i kolejne linki będą na nowo wypisywane do tego pola. Na dniach <pewnie jeszcze dziś> wprowadzę zmiany dodając automatyczne zapisywaniu do pliku, bo tego zdecydowanie brakuje :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności