Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Darq -> już banglać powinien

Pakiet UltraSEOMaster z programem PozycjeKeywords w wersji 1.0.0 do pobrania ze stałej lokalizacji.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy planujesz wprowadzić coś dla moderatorów i posiadaczy grup katalogów na obu skryptach. Nie chodzi mi o panel centralny, bo takowe już są ale na przykład o możliwość hurtowego usuwania wpisów (po url) jako administrator

Nie, bo ja tworzę dodawarki nie program do zarządzania katalogami. Będzie pole na login i haslo tak by wpisy można było dodawać z możliwością późniejszej edycji. Jednak kont program raczej zakładać nie będzie.
- czy w dalszym ciągu można dodać swoje oferty multikodów do zakładki z multikodami w USM
Oczywiście. Przepraszam wszystkich których zaprosiłem, a ich oferty nie zamieściłem, ale w ferworze walki z bugami i nowymi funkcjami nie było kiedy sie tym zając. teraz wszystkie oferty wystawców katalogów zostaną dodane w te zakładce programu Oferty porszę jeszcze raz kierować do mnie na maila systemy.internetowe@gmail.com

------

W razie pytań tyczących programów z pakietu UltraSeoMaster podaje nr tel: 723 227 124 przeważnie od 10 - 18 :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję nowej funkcjonalności znanej z Seocata - sprawdzanie SEOkatalogów pod kątem kolejki do moderacji oraz płatności za wpis (czyli czy darmowy czy płatny) oraz czy w ogóle pod daną domeną znajduje się SEOkatalog.

Myślę, że roboty wiele z tym nie będzie a funkcjonalność naprawdę bardzo fajna i przydatna przy filtrowaniu zharvestowanych list :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowa grupa programu do KatalogiSubmitter to katalogi na multikody czyli z założenia płatne. Darmowe to już przeżytek. Tak, że dziękuję za propozycję, ale nie skorzystam z niej.

@oraz czy w ogóle pod daną domeną znajduje się SEOkatalog.

To jest jedna z pierwszych funkcji programu - wyszukiwanie ciągów znaków screencasts

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowa grupa programu do KatalogiSubmitter to katalogi na multikody czyli z założenia płatne. Darmowe to już przeżytek.

Cały czas jeszcze trochę ich jest a link to zawsze link.

Tak, że dziękuję za propozycję, ale nie skorzystam z niej.

Masz takie prawo jako twórca i autor :P

To jest jedna z pierwszych funkcji programu dziwie, się, że o tym nie wiesz

Kataloguję wyłącznie z multikodami w ostatnim czasie, więc nie miałem możliwości jeszcze poznać tej funkcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle piętą achillesową jest brak strony programu baaa nie programy tylko już TRZECH programów z wszystkimi ich funkcjami - w końcu się muszę za to zabrać.

OK, mam nadzieję, że wszystkim użytkownikom spodoba się dzisiejszy dodatek którego wszak dostają w pełni za darmo lub jak kto woli "w cenie" gdyż ten z całą pewnością nie był zapowiadany jak weszła dodawarka do katalogów w ramach USM.

Kataloguję wyłącznie z multikodami w ostatnim czasie, więc nie miałem możliwości jeszcze poznać tej funkcji
Teraz możesz też w pakiecie USM sprawdzać jak to wpływa na pozycję katalogowanych keywords :)

---

Jutro wdrożę znacznie szybsze usuwanie duplikatów z adresów oraz z obsługą większych list :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcji pingującej w pakiecie programów UltraSEOMaster jeszcze nie ma, ale planuje taki moduł dodać i wiedzie on "w cenie" dla posiadaczy pakietu.

Obecnie pakiet UltraSEOMaster to trzy programy narzędziowe :

- UltraSEOMaster 2.3.6 Beta

- KatalogiSubmitter 1.6.1 Beta

- PozycjeKeywords 1.0.0 Beta

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, problem był z formatem daty na moim kompie 2012-09-08 na niektórych 2012/09/08, więc zapytania SQL z datą nie działały. Zmieniłem i teraz powinno być dobrze :)

Można podmienić z ze stałej lokalizacji PozycjeKeywords wersja 1.0.1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy w dalszym ciągu można dodać swoje oferty multikodów do zakładki z multikodami w USM
Pierwsza oferta zamieszczona Oferty pojawiać się będą na stronie dostępnej z [ Multikody do katalogów]:

oferta_wydawcow_multikody.jpg

Strona www: https://www.ultraseomaster.pl/ofertamultikodow.php wiec zapraszam wydawców do ich zgłaszania na email systemy.internetowe@gmail.com. Format będzie zachowany taki jak od grupy "Linkersi.com" - jest on czytelny :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności