Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Do DonMini można już dodawać od dawna. Chyba, że chodzi Ci o wyszukiwarkę wpisów z katalogów DonMini.

Buzu pomyliłem się, miałem na myśli webmini - nie wiem co mi z donmini wyszło :)

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Może jeszcze coś na zasadzie Rapid Indexera warto byłoby włączyć do softu
Właśnie dlatego pisałem, że "Poza tym docelowo w tym module będą też inne funkcje jak już pisałem pomocne w indeksacji." Ale najpierw zamierzam wdrożyć wcześniej zapowiadane funkcje :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z autoryzacją.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje o aktywacji wysłałem już w czwartek o 9 rano natomiast klucz Przesłałeś dopiero w piątek po 15:04.

Tak się złożyło, że z powodu urodzin w piątek pracowałem do 15, więc po miałem już nieczynne :)

Aktywacja już jest - sprawdź i daj znać emailem -> Przepraszam za zwłokę

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga odnośnie autoryzacji dla programów z pakietu USM oraz pozostałych.

Jeśli autoryzacja nie nastąpi od razu choć pakiet programów USM dla danego komputera jest autoryzowany proszę chwilę odczekać i spróbować ponownie.

Jeśli nadal nie ma autoryzacji proszę wywołać stronę https://ultraseomaster.pl/ jeśli to możliwe z innego połączenia z siecią np telefonu, VPS. Jeśli na tym urządzeniu działa, a na komputerze gdzie są programy nie to znaczy, że jest chwilowy brak połączenia na węzłach telekomunikacyjnych na co nie mam wpływu. Jeśli okaże się, że strona https://ultraseomaster.pl/ działa i nadal nie ma autoryzacji to wtedy problem należy zgłosić do mnie telefonicznie Telefon: 723 227 124 lub emailem: systemy.internetowe@gmail.com

---

Nowy wydawca katalogów na multikody w ramach zakładki [Multikody od katalogów] dodany:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł do obróbki linków z programu UltraSeoMastser - wykorzystanie wyrażenia regularnego do analizy logo serwera w poszukiwania odwiedzin Googlebot - Screencasts -> analizy logów serwera w poszukiwaniu odwiedzin Googlebot'a

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak stoi sprawa pksi? Donlinkage mi nie dodaje a szkoda mi kasy na omni soft tylko dla jednego skryptu. Także chętnie bym kupił ten soft z dodawaniem pksi jako taki bonus. Ogólnie myślę, że przydały by się w module dodawania mniej popularne skrypty - może da radę podpiąć pod niego captcha snipera? Ktoś już chyba w tym temacie zgłaszał taki pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A jak stoi sprawa pksi?

PKSI na razie zaniechałem, bo troch za mała pula tych katalogów. Jeśli autor PKSI wprowadzi standardowe rozwiązania <znormalizowane> jak np multikod tak jak inni wydawcy skryptu katalogu zamiast jakiś wydziwień wtedy wrócę do tematu . Nie wykluczone, że wydam własny skrypt katalogu.

Obecnie stawia się katalogi by na nich zarabiać, więc opłata multikodem i współpraca z dodawarkami powinna być standardem.

@Ktoś już chyba w tym temacie zgłaszał taki pomysł.

Nikt nie zgłaszał, więc jesteś pierwszy.

@dodawania mniej popularne skrypty

Co do zgłaszania pisałem o tym jakiś czas temu jednak nikt nic sensownego nie zaproponował

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy-Dir - również mało katalogów.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś na wzór learning mode ze scrapeboxa? Tu by się właśnie przydało podpięcie captcha snipera - ten moduł w scrapeboxie to jest jakieś nieporozumienie, pomysł mieli dobry, ale zamiast go rozbudowywać to jest w nim coraz więcej błędów, że nie da się obecnie tym postować w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności