Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hmmmm 1000 katalogów kiedyś szukałem wyszło mi znacznie mniej. Jeśli możesz to podeślij mi listę zapoznam się z nią i jeśli będzie to możliwe jutro wdrożę dodawanie do Easy-Dir.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie miejsc gdzie mozna by dodawac linki to widzialem informacje ze ma byc opcja dodawania komentarzy na WP.

Jest to nadal w planach czy pomysl upadl lub mi sie cos przewidzialo?

Ilosc katalogow ze spisu: https://www.katalogiseo.info/ (tych bardziej mi znanych)

Arfooo - 163

Easy-Directory - 1444

FreeGlobes - 123

otwarty.pl mini - 530

qlweb + qlweb by Jachu - 508

WebMini - 673

Chcialem tylko lekko pomoc w wyborze - jesli ktorys z katalogow jest juz obslugiwany to przepraszam, mam kilka sprzecznych informacji co do obslugiwanych katalogow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@A jak stoi sprawa pksi?

PKSI na razie zaniechałem, bo troch za mała pula tych katalogów.

widziałem na blogu arve pokaźną ich listę darmowych i moderowanych, tu np. same aa,:

https://seo-z.pl/list...autoapprove.txt

Nie wykluczone, że wydam własny skrypt katalogu.

No to jest pomysł, który może zamieść konkurencję :faja: Myslę, że lepszy niż dodawanie skryptów które są we wszystkich pozostałych softach jak easydir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko lekko pomoc w wyborze - jesli ktorys z katalogow jest juz obslugiwany to przepraszam, mam kilka sprzecznych informacji co do obslugiwanych katalogow.
W tej chwili program KatalogiSubmitter wchodzący w skład pakietu USM doskonale obsługuje dwa najważniejsze na rynku pl :

- SeoKatalog reCaptcha i multikod

- Sinooke multikod

- Donmini > jako dodatek

- WebMini > na ten jest miejsce

Obsługa seokatalogów i sinooke była założeniem - pozostałe są dodatkami. Nie zamierzam też wprowadzać obsługi niszowych skryptów obsługiwanych przez inne dodawarki, a już na pewnie nie qwelby :kwasny:

widziałem na blogu arve pokaźną ich listę darmowych i moderowanych, tu np. same aa,:
Ja też ją widziałem, przeanalizowałem i .... dlatego zrezygnowałem

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna funkcja w programie SiteIndeksator z pakietu UltaraSEOMaster dodana

ststusnetsubmiter.jpg

Funkcja umożliwia automatyczne dodawania wpisów z linkami na platformy mikroblogowe oparte o skrypty StatusNET. NP: https://identi.ca/ < PR 7 | https://freelish.us/ < PR 6 i inne.

- Dodawanie jednorazowe;

- Dodawanie z powtórzeniowymi po dodaniu do końca listy zaczyna od nowa;

- Dodawanie początkowej treści wpisu pobranej z title + na końcu link. Jeśli title nie zostanie pobrane treść zostanie dodana z pola treść;

- Dodawanie treści wpisu zdefiniowanej w polu na treść <szablony wpisów> w kolejnych liniach losowo wybierane . Treść może być z synonimami z podstawieniem linka w miejsce {TULINK}.

- Można ustawić czas zwłoki miedzy kolejnymi dodaniami od 30 do 630 sekund;

- Plik z kontami znajduje się w katalogu dane/ListaKontStatusNet.txt oraz szablony wpisów dane/WpisyDoStatusNet.txt

Niestety linki z są typu nofollow external, ale ten moduł ma na celu tylko indeksacje.

Co do skuteczności indeksacji tym sposobem nie wiem jak sprawa wygląda obecne, ale jakiś czas temu było metodą skuteczną.

Pakiet programów USM zawiera :

- UltraSEOMaster 2.3.6 Beta

- KatalogiSubmitter 1.6.2 Beta

- PozycjeKeywords 1.0.1 Beta

- SiteIndeksator 1.2.1 Beta

Cena nadal promocyjna 300 zł netto.

Paczkę programów z pakietu USM można pobrać ze stałej lokalizacji.

------------------------------------------------------

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: biuro@http200.pl

Telefon: 723 227 124

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oddzielał gdzie znalazł dany ciąg.

No i tak są zapisywane w plikach - oddzielnie :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwraca dane takie jakie są wyszukiwane i jest to prawidłowe działanie. W tym module nie przewiduje w najbliższym czasie zmian.

Teraz na "warsztacie" jest to co zapowiadałem "Google Harvester "High Tech" :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek, myślę żeby soft szybko się rozwijał zastanów się na wprowadzeniem jakiejś minimalnej, ale opaty cyklicznej za update, Na wzór Zennopostera, Xrumera i wielu innych narzędzi SEO. Moim zdaniem w późniejszym okresie kiedy większość soft już kupi i większość przywdzianych moduli i funkcji zostanie zaimplementowana będzie to stymulant do dalszego rozwoju softu. Oczywiście to tylko luźne przemyślenia, a ty zrobisz tak ja uważasz za słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan Ale wymyślasz, soft się powoli rozwija ?

Program SEO wyszukiwawcz będzie programem płatny przybliżona cena to 200 zł netto niezależnie od dodanych w przyszłości funkcji czy też modułów { niezmienna cena będzie obowiązywać do września}.

Nie można na początku pisać j.w. a jak ludzie pokupują wprowadza opłaty za update, a raczej można ale jest to zagranie poniżej pasa.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj ze zrozumieniem

w późniejszym okresie kiedy większość soft już kupi i większość przywdzianych module i funkcji zostanie zaimplementowana

Tak jak mówię znam bardzo mało softów co bez opląty abonamentowej długo utrzymują się na rynku. Sacrapebox teraz płaci za brak opląty abonamentowej brakiem przez długi czas naprawy błędów, brakiem rozwoju nowych funkcji i td. Jeśli USM będzie wyjątkiem to chyba dla nas osób co korzystają z tego softu będzie na plus. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności