Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa funkcja rozpoznawania footprintów - rewelacja.
Darek mi się wydaje że to jest właściwy kierunek rozwoju oprogramowania ( funkcja jest rewelacyjna)
Dziękuję za uznanie. Z założenia ten moduł stanowi dopełnienie dla wcześniej wydanego Google Harvester "High Tech" wraz z modułem do filtrowanie większej ilość linków.
Program powinien mieć stanowczo wyższą cenę jak na te funkcjonalności, które posiada - sama dodawarka do seoków kosztuje średnio 300 zł

Co do ceny która jest promocyjną miała wzrosnąć już dawno ... jednak ze wzrostem ceny czekałem do wydania tych dodatkowych modułów dopełniających funkcjonalności UltraSEOMaster. Między czasie wymyśliłem, że dodam jeszcze jeden moduł do SiteIndeksator i wtedy cena już na pewno wzrośnie.

Polecam ściągną ZIP i podmienić UltraSEOMaster na wersję 1.5.1 która inaczej zapisuje cookie.

Taka uwaga - jeśli program UltraSEOMaster 1.5.0 będzie się długo zamykał po rozpoznawaniu skryptów jest to spowodowane usuwaniem cookie z katalogu cookie/ jakie zapisał. Wersja UltraSEOMaster 1.5.1 zapisuje inaczej przez co plików będzie znacznie mniej.

Paczka do pobrania z : Z tego linka proszę pobrać obecną wersję: https://www.http200.pl/wyszukiwacz/SEOwyszukiwaczBeta.zip

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kwestia harvestowania zostala zamknieta ;) Nie tyle mi sie "pomieszalo" ile uogolniam. Sa footprinty do zgarniecia z sieci w postaci paczek pod konkretny program, latwiej by bylo nam jako uzytkownikom bylo takie paczki wrzucac do USM jak pisac ich kopie. Tym bardziej ze np do GSA sa zewnetrzne programy do wyciagania footprintow i ich miksowania ze slowami kluczowymi, a samych footprintow masa. Ale to luzna uwaga byla i zapewnie za pozna ... Tyle w temacie ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@latwiej by bylo nam jako uzytkownikom bylo takie paczki wrzucac do USM jak pisac ich kopie. T

Nie wszyscy użytkownicy pakietu USM są użytkownikami XR - to taka dygresja ... ;)

Na załączonym screencast przedstawione jest rozpoznawania formularza rejestracji wp na wczytanej cienkiej liście wejściowej 280K < 288879>. Adresów blogów na WP na których/ w których idzie się zarejestrować w chwili sprawdzania jest to > 87K < 87 tysięcy :) > Tak przygotowana listę będzie można wykorzystać do zakładana kont i w konsekwencji publikacji wpisów programem który już niebawem wydam lub każdym innym o takiej funkcji ....

-----

Dodam jeszcze, ze użyty fotprint ma na celu rozpoznanie możliwości rejestracji ... można by go też tak zmodyfikować by odrzucał te z captcha dodając odpowiednie operatory AND NOT LIKE ;)

----

Dzisiaj najprawdopodobniej mnie do wieczora nie będzie, więc jak ktoś che zakupić pakiet programów USM w starej cenie - promocyjnej cenie 300 zł netto może dokonać zakupu wpłacając na podane konto na stronie firmowej: https://www.http200.pl/

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia harvestowania zostala zamknieta ;) Nie tyle mi sie "pomieszalo" ile uogolniam. Sa footprinty do zgarniecia z sieci w postaci paczek pod konkretny program, latwiej by bylo nam jako uzytkownikom bylo takie paczki wrzucac do USM jak pisac ich kopie. Tym bardziej ze np do GSA sa zewnetrzne programy do wyciagania footprintow i ich miksowania ze slowami kluczowymi, a samych footprintow masa. Ale to luzna uwaga byla i zapewnie za pozna ... Tyle w temacie ;)

Nie widzę problemu aby footprinty do USM również udostępniać jeśli ktoś będzie miał taki gest. Na pewno znajdą się osoby, które z takich footów chętnie by korzystały.

Edit: I znowu: niezła robota Panie Mion ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumna nazwa "footprinty do USM" - w końcu to tylko kilka instrukcji dla żądania GET lub POST i wyszukiwania w składni SQL'a :)

Edit: I znowu: niezła robota Panie Mion

I jak zwykle "w cenie" beee za dobrze mają userzy pakietu USM ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem program, niby został aktywowany (taka informacje otrzymałem na maila) a cały czas mam brak autoryzacji programu. Pisałem do autora i przesłałem screeny aby miał obraz sytuacji ale nie mam żadnej reakcji a program nadal nie jest aktywny?

Co z tym zrobić jak autor nie odpowiada?

Jaki jest pożytek z nieaktywnego programu?

Nawet na podstawkę pod kwiatek się nie nada.

Nie kupuj domen na cyprze jezeli nie chcesz ich stracić,. Jest tylu uczciwych rejestratorów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj najprawdopodobniej mnie do wieczora nie będzie, więc jak ktoś che zakupić pakiet programów USM w starej cenie - promocyjnej cenie 300 zł netto może dokonać zakupu wpłacając na podane konto na stronie firmowej: https://www.http200.pl/

To powinno wyjaśnić brak kontaktu.

Dobra - poczekam.

Nie kupuj domen na cyprze jezeli nie chcesz ich stracić,. Jest tylu uczciwych rejestratorów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ją widziałem, przeanalizowałem i .... dlatego zrezygnowałem

W dalszym ciągu pojawią się nowe katalogi, więc moim zdaniem warto mieć na uwadze ten skrypt.

Przeczytałem wszystko i zaktualizowałem artykuł: wszystkie funkcje - UltraSeoMaster

Ostatni moduł wygląda rewelacyjnie. Będę musiał go przetestować dokładnie.

Odnośnie programu do sprawdzania słów kluczowych:

1. Nie można zapisywać bazy, której nazwa zawiera: - ? Próbuje zapisać o nazwie: seo-z.pl. Rozumiem, że to są wyjątki ? Hmm... Ogólnie chyba coś u mnie nie zapisuje (albo coś źle robię:)). Dostaję komunikat: External Exception EEFFACE - nazwy przy zapisie bazy o nazwie: BlogSeo.sql

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy rozwój pakietu widziałbym:

Proponowałbym dodawarkę do katalogów ubogacić o inne skrypty i... zrobić dodawarkę do for internetowych (rejestracja i postowanie).

Jest może coś w tym temacie planowane?

Zapraszam na pozycjonowanie za granicą  :)


stylem-logo.png- Profesjonalne pozycjonowanie.


  pluseo.pl - Darmowy Audyt SEO dla Twojej strony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kiedyś to już napisałem czy nie, ale byłbym bardzo wdzięczny, gdyby w KatalogiSubmitter w polu "Treść wpisu z synonimami" działało CTRL+A. Na chwilę obecną na tej karcie działa wszędzie, tylko nie w tym jednym polu.

PS. W zakładce "Konfiguracja kategorii" oraz w oknie "Baza kategorii katalogów" też mógłby działać CTRL+A.

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem program, niby został aktywowany (taka informacje otrzymałem na maila) a cały czas mam brak autoryzacji programu.
Program nie został NIBY aktywowany tylko aktywowany dla podanego klucza i rzecz jasna nie będzie aktywny na innym komputerze.

1. Nie można zapisywać bazy, której nazwa zawiera: - ?

Jutro wrócimy do tego tematu, bo dziś jestem wczorajszy :kwasny: wiec mało :pisze:

Co do rozwoju - to program będzie rozwijany, wiec spokojna głowa :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem program, niby został aktywowany (taka informacje otrzymałem na maila) a cały czas mam brak autoryzacji programu.

Program nie został NIBY aktywowany tylko aktywowany dla podanego klucza i rzecz jasna nie będzie aktywny na innym komputerze.

Problem był związany z tym, że aktywacja wymaga aby na komputerze było też założone konto użytkownika windowsa. Po dodaniu użytkownika i ponownym wygenerowaniu licencji (aktywacji)wszystko działa jak trzeba. Jeżeli chodzi o support Miona to daje mu 6 pkt. w pięciostopniowej skali ocen.

Nie kupuj domen na cyprze jezeli nie chcesz ich stracić,. Jest tylu uczciwych rejestratorów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności