Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o support Miona to daje mu 6 pkt. w pięciostopniowej skali ocen.
Do usług ;)
Jest może coś w tym temacie planowane?
Planowany jest dodatek do SiteIndeksator do komentarzy.

---

Robiłem testy i wyszło, że na 4.000 dodanych poprawie komentarzy na blogach WP tylko 7 było od razu widocznych, więc gra nie warta świeczki. W związku z tym raczej nie będę wdrażał tego modułu, bo nie jest efektywny.

------

Jest może coś w tym temacie planowane?

Oraz program do obsługi platform blogowych.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Rejestracja i zakładanie blogów na darmowych blogach
Mogą być też płatne multikodem.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z pytaniami o footprint do rozpoznania aktywnego formularze rejestracji w WP zamieszczam poniżej przykładowy:

<UltraSeoMasterSkrypt>
<NazwaSkryptu>WordPress formularz rejestracji</NazwaSkryptu>
<NazwaPlikuZapisu>wordpress_formrej.txt</NazwaPlikuZapisu>
<InstrukcjeSkryptu>
<Instrukcja>GET:/wp-login.php?action=register</Instrukcja>
<Instrukcja>FOOTPRINT:szukany LIKE '%user_login%' AND szukany LIKE '%user_email%'</Instrukcja>
<Instrukcja>IF_FOOTPRINT_TRUE:</Instrukcja>
</InstrukcjeSkryptu>
</UltraSeoMasterSkrypt>

Można w nim od razu dodać rejestracje kont :], ale to już we własnym zakresie zgodnie z instrukcją z Rozpoznawania skryptów High-tech

---

Mały OT: W końcu napisałem program do wysyłania mailingu, wiec teraz po wprowadzeniu nowości w pakiecie USM informacja będzie wysyłana bezpośrednio do użytkowników na podane emalie podczas aktywacji programów.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest maks ilość znaków w tytule w programie w klamrach {słowo|kluczowe} i w linkach z treści.

Chce zróżnicować linki po pingwinie, i potrzebuje na stale sobhie wrzucić takich stałych słów ze 10 szt + słowa kluczowe, ale nie wime czy jest jakiś limit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź empirycznie ... Jednak z tego co pamiętam nie nakładałem w tej kwestii ograniczeń

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilkaset tysięcy URLi. Pod każdym z tych URLi jest jeszcze więcej, kolejnych odnośników. Ja potrzebuję wyciągnąć tylko linki wychodzące, ale od biedy mogą być nawet wszystkie. Czy mogę jakoś zrobić to którymś z modułów?

Sorry że zawracam gitarę, ale jakoś nie mogę do tego dojść :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o wyciągniecie wszystkich linków z kodu HTML strony ? Jeśli tak to nie ma takiej funkcji w USM trzeba by dopisać :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - chodzi o wyciągnięcie wszystkich linków. Moim zdaniem mogłoby być to niejako kolejne dopełnienie harvestera, bo mając jakieś linki możesz iść po nich dalej.

Idealną sytuacją byłaby jak dla mnie jeszcze możliwość rozgraniczenia linków na wewnętrzne i zewnętrzne, ale nie jest to znów tak arcyważne.

Gdyby się okazało, że będziesz to pisał, to chciałbym zwrócić Twoją uwagę na dwie rzeczy, z którym dzisiaj się spotkałem szukając rozwiązania tego problemu:

1. Przyda się możliwość ustawienia timeout'u, bo niekiedy jak wiesz, że ciągniesz z zapchanych albo tych samych serwerów, to trzeba ustawić dłuższy czas.

2. Przydałaby się możliwość "przetasowania" linków. Cel podobny j/w - żeby się raczej nie łączyć równolegle z tą samą stroną w wielu wątkach.

No i oczywiście wydaje mi się, że najlepiej jeśli byłby to moduł z serii "High-tech", żeby się nie bawić partiami tylko od razu wkładać tam miliony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - chodzi o wyciągnięcie wszystkich linków.[...] No i oczywiście wydaje mi się, że najlepiej jeśli byłby to moduł z serii "High-tech", żeby się nie bawić partiami tylko od razu wkładać tam miliony

Ale jaki jest praktyczny sens wyciągnięcia wszystkich linków z danej strony, bo ja go niestety nie widzę ?

@W USM można wyciągnąć z listy same linki dofollow?

Tak z wpisów w katalogach i preclach które są z założenia dofollow.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki jest praktyczny sens wyciągnięcia wszystkich linków z danej strony, bo ja go niestety nie widzę ?

Praktyczny sens? Przypuszczam, że ilu użytkowników tyle zastosowań. Dla mnie akurat w tym momencie taka funkcja potrzebna jest do tego, aby z pewnej puli linków wyciągnąć jeszcze większą pulę powiązanych stron, ponieważ finalnie wszystkie te strony mają coś, co mnie interesuje.

Co do samych linków, to można wyciągać zarówno wszystkie jak i pojedyncze sztuki. Generalnie wtedy możesz szukać czego chcesz gdzie tylko chcesz. Wszystko w zależności od potrzeb.

Załóżmy, że masz zharvestowane kilka linków jakiegoś fajnego serwisu do komentowania. Wrzucasz te kilka linków i za chwilę masz wielokrotnie więcej. Szukasz numerów telefonów firm budowlanych z Warszawy? Wjeżdżasz w jakiś katalog, województwo mazowieckie a dalej jedziesz po linkach, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności