Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dla mnie akurat w tym momencie taka funkcja potrzebna jest do tego
Myślę, że oboje szukamy tego samego
Wiec możecie zamówić. Pisałem już o tym do @djurek-> "Jeśli potrzebujesz niestandardowych modyfikacji lub dedykowanych funkcji możesz takie modyfikacje zamówić "Kupując pakiet programów UltraSEOMaster kupujemy go z takimi funkcjami jakie są dostępne w chwili zakupu i które są kupującemu znane. Jednak jak ktoś chce/potrzebuje niestandardowe funkcje lub całkiem inny program to ja jako firma jestem do usług.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ograniczeń na ilość słów kluczowych.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zapowiedź - program do obsługi platform blogowych jest w realizacji :pisze: i będzie gotowy na dniach.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poinformuje jeszcze, że w ramach wydawców katalogów z programu do dodawania do katalogów KatalogiSubmitter z pakietu USM dołączyła nowa grupa SeoKatalogów oferta wydawców katalogów na multikody -> Grupa "Moje-Katalogi.pl" - 322 SeoKatalogów testowałem dodawanie działa bardzo dobrze. Tyt wisu : MULTIKOD DO WSZYSTKICH

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że pięknie sobie radzi ten nowy harvester high - przez noc na dwóch instancjach całkiem niezłe można listy pozbierać:

https://zapodaj.net/2...6c53a1.jpg.html

Testowałam kilka harvesterów, a USM należy do ścisłej czołówki - dużo lepiej zbiera listy niż SB.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mimo, że nie ma buttona "STOP" :P i często stosuję X jestem Zadowolonym Klientem - brawo!

mam tylko jedna uwagę:

co do harvestera zawsze udaje mu się pobrać api proxy, natomiast PR checker co jakiś czas zamiast ip pobiera sam adres adres "https:// " po czym po jakimś czasie - jednak dziś nie - wszystko wraca do normy...

edit: kurcze - a może on sie musi rozpędzić - właśnie zaczął pobierać - jakby były potrzebne printScriny - mam...

edit2:niestety nie pobiera proxy z api...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edit2:niestety nie pobiera proxy z api...

Zapewniam Cie, że poobiera:)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion kawał dobrej roboty :piwo:

testuję od kilku dni, i powiem szczerze harwester jest znacznie lepszy od tego w SB, brakuje mi jedynie tak jak już ktoś wcześniej napisał przycisku STOP i czegoś takiego jak jest w SB tzn. zatrzymujesz harwest i pojawia się możliwość zapisania tych footprintów które nie zostały jeszcze zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ze sprawdzarki przekierowań, zrobić eksport do csv? I czemu nie ma opcji sortowania? Generalnie narżedize w deche, ale nic nie można wyeeksrtować?

Tylko nie pisz Mion że to jakieś dodatkowe funkcje trzeba dopisac za $$$ :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Bedzie to dodatek do USM czy pierwszy platny modul?

2) Mowimy o dodawaniu artykluow do precli czy o komentarzach?

Podobnie jak KatalogiSubmitter będzie to osobny program jednak płatny. Będzie też wchodził w skład pakietu USM i jako całość będzie wychodził taniej.

Zdecydowanie do dodawania wpisów. Samo komentowanie jest nieefektywne dlatego też zrezygnowałem z tego w SiteIndeksator.

Jak ze sprawdzarki przekierowań, zrobić eksport do csv? I czemu nie ma opcji sortowania? Generalnie narżedize w deche, ale nic nie można wyeeksrtować?

W wypadku samych adresów eksport do CSV jest zbędny, bo mamy pojedyńcze dane. Plik CSV stosuje się kiedy danych jest więcej. Sortowanie w tym wypadku nie jest uzasadnione.

Jak koniecznie chcecie mieć te dwie funkcje to daj znać to na poniedziałek wprowadzę.

---

Przy okazji dawno nic nie nagrywałem, więc zamieszczam screencasts z KatalogiSubmitter dodawanie 51 wpisów do SeoKatalogów z grupy: moje-katalogi.pl

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności