Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Wniosek z tego taki, że opłaca się przymawiać.

Akurat przy okazji innego programu wpadłem jak to rozwiązać, więc wdrożyłem.

Nie API podmienia się automatycznie. Tylko proszę zwrócić uwagę na faktyczny czas podmiany proxy u dostawcy proxy, bo jak ten czas jest bardzo długi do faktycznej podmiany może nie dojść wcale gdyż źródło proxy zwróci te same co poprzednio....

@nad zapowiadany program do obsługi blogów.

Jest realizowany ... ładnie rejestruje się na blogach z reCaptcha ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem w stanie przebić się przez wszystkie strony, doczytałem do 20 i mam dość. Jest gdzieś najświeższa zbiorcza lista funkcji?

Konkretnie chodzi mi o 2 sprawy.

Czy soft publikuje np. na wordpressie? czy można publikować komentarze?

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czy soft publikuje np. na wordpressie? czy można publikować komentarze?

Do publikacji na wordpressie szykuje osobny program.

Ten program szybko i skutecznie publikuje wpisy w SEOkatalogach, SInooke i realizuje jeszcze wieleeeeee innych funkcji.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion, ja dużo czytałem o Twoim sofcie. Akurat mam kupić dzisiaj Scrapebox i tam w wątku się natknąłem na informację polecającą Twój soft. W tej chwili mi zależy na komentowaniu postów, czyli pozostaje SB.

Ewentualnie kiedy ten osobny program będzie dostępny?

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem moduł do dodawania komentarzy w WP dla modułu SiteIndeksator ... owszem skuteczność samego dodania była duża, ale prawdę powiedziawszy wpisów "autoapprove" na 1000 dodanych było chyba 2. Do tego tak zaspamowane innymi komentarzami, że mija się to z celem. Nie wydam "komentatora" który będzie bezużyteczny, więc komentowania postów wprowadzać nie będę.

IMHO komentarze to już przeżytek ubiegłych dwóch lat .... i nie liczył bym, że się w tej kwestii coś zmieni < zaznaczam, że jest to moje IMHO > :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion czy nie planujesz może wprowadzenia funkcji zbierania komentarzy i linków ze stron (głównie chodzi o Wordpressa)? Przydałaby się taka opcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crmad - Nie wiem jak miała by działać funkcja " zbierania komentarzy".

@i linków ze stron (głównie chodzi o Wordpressa

Linki do wpisów dla domeny można wyciągnąć pierwszym programem pakietu USM.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W scrapeboxie jest taka opcja, że można pobrać wszystkie komentarze, które znajdują się na danej podstronie. Dajmy na to, że program pobierałby wszystkie komentarze i układał je w takiej kolejności:

1.komentarz1

2.komentarz2

itd.

Nie mam scrapeboxa,a potrzebowałbym takiej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż , nie widzę szerszego sensu dla takiej funkcji, więc nie będzie wprowadzona....

... c'est la vie...

-----

Ale zawsze możesz zamówić indywidualne - dedykowane oprogramowanie :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale zawsze możesz zamówić indywidualne - dedykowane oprogramowanie"

Uwielbiam jak on to pisze :-) W sumie oczywiste, wszędzie się płaci za udziwnienia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inaczej, czy na publicznych bazach można szybko dobić powiedzmy 100-200 BL tym softem? Ważne żeby było za darmo (bez multikodów). Dobijanie pod kątem statlinka i innych systemów.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jest taki, że wrzucam listę wordpressów z AA komentarzami, program pobiera mi listę komentarzy, robię z tego footprinty i jazda ;) Wiem, że można tak fajne listy powyciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności