Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Sens jest taki, że wrzucam listę [...] i jazda
Wiec zapraszam do zamawiana dedykowanych SEO porgramów.
To inaczej, czy na publicznych bazach można szybko dobić powiedzmy 100-200 BL tym softem?
Oczywiście - darmowe Seokatalogi, dodawanie do DonMini + wpisy w platformach mikroblogowych z linkiem indeksującym "i jazda" :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie mam scrapeboxa

Nikt nie zabrania Ci go kupić.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jest taki, że wrzucam listę wordpressów z AA komentarzami, program pobiera mi listę komentarzy, robię z tego footprinty i jazda ;) Wiem, że można tak fajne listy powyciągać.
NA PIO już jest taki soft co takiego robi, po drugie SB robi to samo (opcja Grab ).

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest softów z opcją "komentowania", ale skuteczność komentowania jest [...] no to już musi każdy indywidualnie sprawdzić.

Ja w każdym bądź razie zrezygnowałem z wprowadzenie tej funkcji w oferowanych seryjnych programach.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od listy :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to w ten sposób - sposobem opisanym tu na pewno takowej obecnie nie zbudujemy. Co najwyżej zaspamowany komentarzami szajs na który szkoda czasu. Chyba, że ktoś nadal wierzy < oczywiście będą tacy > w "moc" linku z komentarzy nawet jak chodzi o indeksacje wpisów.

Jednak komentowanie blogów nie należy do funkcji pakietu USM, więc poproszę o powstrzymanie się z dalszymi wpisami z tym związanymi w tym topiku. O "komentowaniu" można porozmawiać na ogólnym.

Dziękuję...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np: identi.ca | freelish.us | freesocial.org ... innych nie szukałem, ale od czego jest gogle harvester ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałam dziś Submitter Katalogów i muszę przyznać, że dodaje rewelacyjnie. Jedyną poprawką jaką bym wprowadziła to możliwość wyszukiwania kategorii - przykładowo wpiszę: ślub i program znajdzie mi kategorie które w treści mają ślub. Poza tym dodawarka dodaje rewelacyjnie - nawet na własnych kodach do Seoków.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest gdzieś dostępna lista StatusNetów? Szukałem gotowców ale w google trudno coś teraz znaleźć.

Jest dostępny "print" i to nie jeden.

I długo nie trzeba szukać leniuszku jeden Ty :)

M

... innych nie szukałem

A to błąd Panie Darku.

:)

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy soft, znalazłem film:

Myślę, że przydałoby się wrzucić screencasty w pierwszy post w temacie dla potomnych aby mogli się zapoznać jak działa w praktyce.

Fajnie gdyby pierwszy post został całkowicie zaktualizowany i prezentował opis aktualnej wersji, możliwości programu i informacje o aktualizacjach. Proponuje coś w stylu listu sprzedażowego, oczywiście bez taniego marketingowego bullshitu tylko z samymi konkretami. Wybaczcie mi czepliwość ale dojście do "mięsa" i przeglądanie tematu zajęło mi sporo czasu, nie każdy jest tak cierpliwy jak ja. A wystarczyłoby to info, video i opis funkcjonalności aktualnej wersji, a już sięgałbym po karte kredytową. Taki ze mnie prosty człowiek :okularnik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałam dziś Submitter Katalogów i muszę przyznać, że dodaje rewelacyjnie. Jedyną poprawką jaką bym wprowadziła to możliwość wyszukiwania kategorii - Poza tym dodawarka dodaje rewelacyjnie - nawet na własnych kodach do Seoków.

Cieszy mnie @Danae Twoja opinia, ale nie ukrywam, że mnie nie dziwi, bo program/dodawarka KatalogiSubmitter sprawuje się bardzo dobrze. W ten sposób katalogując na keywords o średniej konkurencji można bez problemu wejść w TOP 10.

Obsługa kategorii jest na zasadzie ich importu i dobierania co jest jeszcze skuteczniejsze niż ich wyszukiwanie - takie jest moje IMHO w tej kwestii. Zresztą ja nie używam tego modułu tylko otwieram parę katalogów z danej grupy danego wydawcy patrze jakie ma kategorie i ręcznie wprowadzam potem uruchamiam dopasowanie dla katalogów i tam gdzie nie znajdzie , otwieram dany katalog i parzę jakie są inne do wybrania. Zapisuje projekt i gotowe.

... innych nie szukałem [...]A to błąd Panie Darku.
Jak mawiają Panie Mariuszu "szewc bez butów chodzi" i to się u mnie potwierdza.
Myślę, że przydałoby się wrzucić screencasty w pierwszy post w temacie dla potomnych aby mogli się zapoznać jak działa w praktyce.

Ze względu ma indywidualne zlecenie miałem i nadal za krótki dzień :( Ale w końcu wydam jeszcze jeden zapowiadany porgam i stronę www oświeconą pakietowi USM - jak by na to nie patrzeć "szewc...." ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, obsługa kategorii - jest super, tylko właśnie w niej jakby była opcja szukaj to łatwiej znaleźć i poklikać. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam teraz.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da rade uprościć mi sprawdzenie 1000 domen na bazie 2 tys katalogów?

Czy możesz dopisać, taką sama funkcje jak dodawanie massowe bazy katalogów, dodawanie massowe domen ktore będzie sie pytać baze seo katalogów?

Musze sprawdzi/wyciągnąć linki do 1000 domen z bazy 2 k seo katalogów ( fajnie gdyby było jakie tick boxy, na rodzaj skryptu ) bo ręcznie dodanie 1000 domen trwa wiecznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa :)Model seryjny USM ma takie, a nie inne funkcje...

@Czy możesz dopisać, taką sama funkcje

Panie Darku Zasady znasz, bo sam o nich pisałeś. ... i nic się od tamtego czasu nie zmieniło :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności