Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Taka innowacja powiadasz - to tak jak z kuciem betonu bardzo ciężko się skuwa beton by postawić coś nowego w tym miejscu, więc lepiej stawiać od nowa niż coś zmieniać. I w tym wypadku sprawa wygląda podobnie....

Jeśli potrzebujesz programu o niestandardowych funkcjach możesz go u mnie zamówić, bo muszę go napisać od podstaw zgodnie z założeniami funkcji jakie ma spełniać.

...Tak to wygląda ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da rade uprościć mi sprawdzenie 1000 domen na bazie 2 tys katalogów?
Tak na marginesie sprawdzanie występowowania wpisów w danej grupie katalogów nawet dla tysiąca domen jest wystarczająco proste, bo można je wgrać z pliku.

www.domena1.com
www.domena2.com
www.domena3.com

szukanie_1000.jpg

I włączasz szukanie .... i program szuka i zwraca linki do wpisów w katalogach.

Mam wrażenie, że nie do końca Znasz funkcje programu UltraSEOMaster.

Funkcje już zawarte w programach z pakietu USM <i te które dodam> w zupełności wystarcza dla szerokiego grona użytkowników indywidualnych jak i SEO agencji i pakiet cenowo jest dostępny na każdą kieszeń.

@Na razie za mało zapotrzebowania, na wersje "deweloperska"

Wiec jak już będzie zapraszam ponownie ... "uszyjemy garnitur na miarę" :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:excl: Dobrym pomysłem byłoby stworzyć stronę internetową dla USM, gdzie były by zaprezentowane zrzuty ekranu/funkcje wszystkich programów z pakietu oraz opcja pobrania najnowszych wersji.

P.S.Było by to bardzo duże udogodnieniem dla osób zainteresowanych zakupem programu (wszystko w jednym miejscu) oraz tych co już posiadają licencje(chodzi tutaj o to, że są bardzo częste aktualizacje [to dobrze] jednak użytkownicy USM muszą prawie co dzień sprawdzać wątek, czy nie ma czasem nowej wersji).

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie poinformować, że dołączył kolejny wydawca grupy SEOkatlogów, właściwie trzech grup SEOkatalogów:

- https://grupa101.pl

- https://grupa103.pl

- https://solid.pl

Do których można dodawać wpisy za pomocą programu KatalogiSubmitter z pakietu programów USM.

Dla zobrazowania samego dawania nagrałem i zamieściłem kolejny screencasts z dodawania wpisów do seokatalogów z w/w grypy. Jak widać dodawanie przebiegło bardzo jak by to ująć sprawnie ;).

-----------

OK, został wykryty bug w postaci złego dopasowania typu wpisu jeśli były dwa częściowo takie same typy wpisu w tym wypadku:

MULTIKOD DO 100 KATALOGÓW

MULTIKOD DO 100 KATALOGÓW DLA DOROSŁYCH

Proszę pobrać i podmienić na aktualną wersję - KatalogiSubmitter 1.6.4

https://www.http200.pl/wyszukiwacz/SEOwyszukiwaczBeta.zip

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster 2.5.3

- KatalogiSubmitter 1.6.4

- PozycjeKeywords 1.0.1

- SiteIndeksator 1.2.1

Cena promocyjna 300 zł nadal aktualna ( do czasu wydania programu do obsługi blogów który będzie składowym przyszłego pakietu USM).

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam idzie harvestowanie HI-TECH? :) Trochę bałem się, czy to pociągnie, ale... dał radę

8MwPZ.jpg

Plik z urlami ma 1,15GB

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Blake za info :) Jak mawia hardcorowy koksu "nie ma lypy". Do tego pozostałe programy wchodzace w jego sklad czynią pakiet USM całkiem przydatnym "narzędziem" dla małych jak i dużych firm Z branży Seo, a nawet dla klienta indywidualnego pozycjonujacego swoje serwisy własnoręcznie.

I już niebawem w ramach powiekszonego pakietu programow dojdzie zapowiadany program do obsługi blogów :)

----

Wysłano z iPhone

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwało to co prawda 3 dni, ale efekt jest :). Za parę godzin jak się skończy zobaczymy jak sobie poradzi z obróbką tych linków, bo myślę że z 1M interesujących mnie unikalnych domen zostanie. Następny harvest puszczę na dużo lepszych proxy (nie z proxymarket) i wtedy będzie można sprawdzić dopiero szybkość zasysania ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za parę godzin jak się skończy zobaczymy jak sobie poradzi z obróbką tych linków, bo myślę że z 1M interesujących mnie unikalnych domen zostanie.

To mam dla Ciebie złą wiadomość. Nie obrobisz tego USM'em - Out of memory, taki plik tekstowy waży z 1GB :hi

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak waży jakieś 1,20 GB, ale to chyba zależy o tego ile masz tej memory :)

Napiszę co i jak, czy mi się udało czy nie.

Tak się jeszcze zastanawiam, bo to przecież nie jest wielka filozofia żeby napisać programik do dzielenia takich plików na mniejsze i myślę, że Mion dorzuci taki dodatek jak będzie większe zapotrzebowanie ;)

---------------

OK, już obrabiam - 21M rzeczywiście nie weszło - out of memory, ale poradziłem sobie w inny sposób :) Podzieliłem ten plik total commanderem na 6 kawałków po 250 MB (niecałe 4M linków w każdym). No i to już bardzo ładnie mi USM obrabia - usuwa duplikaty i przycina do katalogu. Później wystarczy scalić w jeden i poddać dalszej obróbce :faja:

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności