Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

@Mion - Czy jest jakaś zniżka na drugą licencje USM ?

Tak przy zakupie powyżej piątej licencji dla tego samego klienta jest zniżka w wysokości 50 zł na program, wiec 6 będzie kosztował 250 zł netto.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla tych co mają problem z dużymi plikami list:

https://www.programosy.pl/program,dzielenie-plikow.html

Programem sobie dzielisz i partiami filtrujesz.

Myślę, że komuś się przyda:)

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@problemy z dużymi plikami

Uwaga!

Program ten nie działa na zasadzie, że dzieli plik filmowy na części i każdą część z osobna da się oglądać. Tylko dzieli po to, aby można było przesłać dany film np. w kilku mniejszych częściach mailem, po czym odbiorca tym samym programem w prosty sposób połączy dany film w jedną całość.

-a nie wystarczy TotalCMD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

total commander tez jest za free :) a ten programik widziałem, tylko myślałem ze on same filmy dzieli.

Mam jeszcze jedno pytanie, może już było ale nie kojarzę - dlaczego maksymalna ilość wątków to 20? Przy harvestowaniu to rozumiem, ale przy sprawdzaniu rodzaju skryptu to już nie za bardzo. Wrzuciłem wczoraj ponad 1M do sprawdzenia, W połowie widzę, że mi trochę zwolnił, odpaliłem kopię z katalogu i na drugiej kopi wyciąłem trochę linków z pierwszego pliku i mu zapodałem, teraz leci na 40, ale po co kombinować jak można by od razu np zrobić max wątków 100?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion a co byś powiedział na Bing harvester jako dodatek do USM? Fajnie byłoby poharvestować domeny z danego IPka w USM :)

BlackPress.pl - Automatyczna dodawarka do precli [Najtańsza na rynku - wystawiamy FV]

BlackPress.pl na forum PiO

Darmowa mieszarka synonimów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja mam problem z rozpoznawaniem skryptów high-tech. Po bliżej nieokreślonym czasie zawiesza się, za 1 razem było to gdzieś po 24h działania więc pomyślałem - zdarza się :), ale teraz jest to znacznie częściej, może to być spowodowane 64bitowym systemem. Komuś też się wywala na 64bitach? za bardzo nie mam jak sprawdzić na 32bitach, bo klucz jest przypisany do tej maszyny. Mogę Ci w jakiś sposób Mion naświetlić źródło problemu? Jeśli chodzi o te 64bity, używam na tym kompie i PingMastera i RSSGeneratora no i USM i nigdy nie było problemu :) nie licząc tego modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrestartuj i nie używaj nic innego w tym samym czasie. MIałem to sam jak działal senuke. Wyłącz wszystko na vpsie i może działać 3 dni i się nie wywali.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion a co byś powiedział na Bing harvester jako dodatek do USM?
W tej chwili nie planuje - najpierw wydam < na początku listopada> to co już zacząłem robić czyli dodawarkę do blogów - później zobaczymy.
Mogę Ci w jakiś sposób Mion naświetlić źródło problemu? Jeśli chodzi o te 64bity, używam na tym kompie i PingMastera i RSSGeneratora no i USM i nigdy nie było problemu
Wszystkie są napisane w tej samej technologi. Za pomocą google harvestera Hight Tech userzy ciągną listy po 12 milionów adresów, więc raczej to nie wina programu. Możliwe, że w tym samym czasie na raz za dużo programów masz uruchomionych lub jakieś nieokreślone zdarzenie w systemie 64 bitowym występuje itd... Ważne by dwóch instancji modułu nie uruchamiać w tym samym katalogu. Zawsze możesz przenieść na inny komputer podając stary klucz do wycofania i nowy do aktywacji. Zgłoś się do mnie PM kontakt.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion, pytałem o liczbę wątków, czy możesz ją zwiększyć?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czy możesz ją zwiększyć?

Nie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, jest możliwość zmiany sztywnego rozmiaru okna programu oraz czyszczenia listy w razie błędnego wczytywania listy?
Rozmiar okna jest stały i na razie tak zostanie. Nie wiem co masz na myśli i jak można błędnie wczytać... Jeśli wczytamy nie to co mamy można wczytać ponownie
Jaka jest skuteczność bazy publicznej?
Skuteczność dodawania do katalogów kompatybilnych z programem jest wysoka i wynosi 100%.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności