Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest skuteczność bazy publicznej?

:D

Ile obecnie w bazie publicznej znajduje sie stron?

Miliony o ile nie miliardy. A skuteczność na prawdę dobra, topy można na wszystko wyciągnąć.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ile obecnie w bazie publicznej znajduje sie stron?
To nie jest topic poświęcony publicznym bazą katalogów, wiec takie pytania zadawaj w pogaduszkach lub dla początkujących.

@

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie pozwolę sobie poinformować, że dołączył kolejny wydawca grupy SEOkatlogów, -Grupa "54.pl" - 50 SEOkatalogów: - https://katalogi.54.pl/

Do których można dodawać wpisy za pomocą programu KatalogiSubmitter z pakietu programów USM.

Dla zobrazowania samego dawaniai tym razem nagrałem i zamieściłem kolejny screencasts z dodawania wpisów do seokatalogów z w/w grupy. Jak widać i tym razem dodawanie przebiegło bardzo bardzo sprawnie ;).

-------------

@A co jeśli chce wczytać listę z kilku plików?

Możesz je połączyć w jeden np za pomocą dodatku do łączenia plików w programie UltraSEOMaster.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion@ To pytanie dotyczy twojego produktu wiec się nie wymiguj i powiedz ile jest stron w bazie publicznej

Lepiej się zorientuj czym jest dokładnie USM, a potem zacznij zadawać pytania. Bo na to pytanie można odpowiedzieć tak: bazą publiczną są tu zasoby G, więc jak chcesz to policz i daj znać :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion@ To pytanie dotyczy twojego produktu wiec się nie wymiguj i powiedz ile jest stron w bazie publicznej

Wszystkie katalogi z tej listy są publiczne... możesz w każdej chwili kupić multikod i dodawać wpisy co zresztą wielokrotnie przedstawiłem na screencasts .

Coś mnie ominęło ? USM dodaje już do jakiś skryptów nie wymagających multikodów (prócz donmini) ?

Od samego początku program KatalogiSubmitter dodaje też do SeoKaatlogów nie wymagających multikodu zabezpieczonych reCaptcha - tak zwanych darmowych..
ale zapytałem kontrolnie, czy jest możliwość wgrania kilku plików, jeśli nie chcę ich scalać.
Nie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku, wreszcie miałem chwilkę, żeby pobawić się Twoimi nowymi "zabawkami" i przyznam, że poza pewnymi drobnostkami, które bym zautomatyzował, to KatalogiSubmitter i USM dają radę i najprawdopodobniej - jak inne Twoje narzędzia - na stałe zagoszczą w dzienniku moich użytecznych softów do SEO.

W Submitterze trzeba się trochę pobawić przy budowaniu projektu, ale - jak już wszystko jest OK - to rzeczywiście idzie jak burza (na razie testowałem na SEOkach, ale podejrzewam, że na sinookach też pójdzie fajnie...

Jeśli mógłbym tylko wrzucić troszkę dziegciu do tego miodu:

fajnie, żebyś zrobił taką stronkę "aktualne wersje softów Miona"... a jeszcze lepiej dodanie do każdego z softów automatyczne sprawdzanie przy starcie, czy korzysta się z najbardziej aktualnej wersji ;)

jak ktoś pracuje codziennie na kilkuset projektach... nie ma czasu za każdym razem szukać, czy aby soft, którego używa, to ten {najlepszy|najnowszy} ;).

W każdym razie jak zwykle czuję się miło zaskoczony Twoją pracą :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie jak zwykle czuję się miło zaskoczony Twoją pracą

Dziękuje - miło to słyszeć / czytać :hi:

Co do USM oraz nowego programu do blogów, to myślę, że już na dniach <w końcu> powstanie jak tylko uwolnię się z sam sobie wymyślonego/narzuconego kieratu zrobienia znajomemu sklepu internetowego - zapomniałem ile kodowanie w PHP zajmuje czasu ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością informuje, że dołączył nowy wydawca katalogów na multikody "Grupa "SeoXL" od Easysolutions.pl - 124 seokatalog, 30 sinooke" w ramach ofert wydawców katalogów na multikody.

Poniżej zamieszczam screencasty /nagrania z procesu dodawania programem KatalogiSubmitter wchodzącym w skład pakietu USM do 50 seokatalogów oraz 26 sinooke z tej grupy.

Dodawanie 50 wpisów do seokatalogów

Dodawanie 26 wpisów do sinooke

W zip znajduje się najnowasza wersja programy KatalogiSubmitter 1.6.5 w której poprawiłem komunikat o za długim/ krótkim wpisie do seokatalogów.

===================

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster 2.5.3

- KatalogiSubmitter 1.6.5

- PozycjeKeywords 1.0.1

- SiteIndeksator 1.2.1

Z tego linka proszę pobrać obecną wersję: https://www.http200.pl/wyszukiwacz/SEOwyszukiwaczBeta.zip

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jako użytkownik tego softu po pewnym czasie użytkowania pozwolę sobie na wyrażenie swojej opinii, może będzie przydatna dla osób jeszcze niezdecydowanych na zakup softu. Przed zakupem wahałem się pewien czas, bowiem tak naprawdę na pierwszy rzut oka nie wnosi on nic do tego co jest obecne na rynku - taki scrapebox + kilka darmowych softów do sprawdzania pr/site, dodawarkę preferuję w wersji serwerowej.

Jednak jak okazuje się w praktyce, nie sztuka zrobić soft, który coś robi, ważne jest jeszcze w jaki sposób to robi. I tu właśnie najlepiej widać ile jeszcze pracy czeka twórców scrapeboxa żeby zrobić harvester na poziomie tego z ultraseomastera. Tutaj po prostu wrzucamy proxy bądź podpinamy je z api i program sobie mieli tak długo aż skończy zadanie - dodatkowo proxy można podmienić w locie (za to dziękuję autorowi).

Podobnie moduł do sprawdzania pr/site, również daje gwarancję sprawdzenia całej listy nie martwiąc się o to czy proxy ma bana czy tez nie.

Dodatkowo dla osób chcących puścić blast na grupę np. seokatalogów jest doskonale do tego nadająca się dodawarka i dodatek sprawdzający masowo pozycję fraz w google. Słowem za obecną cenę trudno znaleźć soft o takiej funkcjonalnosci. Dodatkowo w niedługim czasie zapowiadany jest dodatek do blogów, który sądzę, że równiez rozłoży na łopaty learning mode ze scrapeboxa, tak więc warto jeszcze przed jego wprowadzeniem zaopatrzyć się w ultrasomaster w promocyjnej cenie jesli się nie mylę 300zł netto.

Jedyny drobiazg, co do którego można się przyczepić to by dało się wczytywać nieco większe listy (moduł pr/site ma ograniczenie do 30000, a pingowania do 25000) i filtrować wyniki harvestu sortując je czy sprawdzania pr wyciągając linki o konkretnym pr.

Zresztą co tu dużo pisać wystarczy zobaczyć na abonenta domeny ultraseomaster * com by móc z pełnym przekonaniem stwierdzić, że soft ma spore aspiracje i prędko nie zostanie porzucony. Chyba nawet twórcy scrapeboxa gdzieś musieli o nim usłyszeć, bo wzięli sie ostatnio nieco do roboty wprowadzając nowe ale płatne dodatki czy moduł do obróbki linków nawet większych niż w ultraseomasterze bo kilkudziesięciomilionowych, ale jak dla mnie i tak będą przynajmniej kilka kroków za softem Miona, który raz jeszcze polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka kroków za softem Miona, który raz jeszcze polecam wszystkim.
Dziękuję miło mi mi to czytać. Choć ktoś może pomyśleć, że to "wpis sponsorowany" zapewniam z ręką " na myszce", że tak nie jest :)

@Kiedy będzie aktywna dodawarka do webmini?

Nie mam pojęcia.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności