Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Takie wartości pozostaną.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla niecierpliwych kupujących. Zasadniczo aktywacja programu następuje po zaksięgowaniu wpłaty.

Jednak: "Przesłanie e-potwierdzenia wpłaty może przyśpieszyć aktywacje programów." - Co oznacza tylko, że może jednak jej nie gwarantuje zwłaszcza w czasie natychmiastowym po jej wysłaniu!

Więc zamiast wysyłać jakieś dziwne ponaglenia z kolejnym e-potwierdzeniem co zresztą absorbuje mój czas .... lepiej uzbroić się w cierpliwość, bo aktywacja będzie tak szybko jak będzie to możliwe :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą co tu dużo pisać wystarczy zobaczyć na abonenta domeny ultraseomaster * com by móc z pełnym przekonaniem stwierdzić, że soft ma spore aspiracje i prędko nie zostanie porzucony. Chyba nawet twórcy scrapeboxa gdzieś musieli o nim usłyszeć, bo wzięli sie ostatnio nieco do roboty wprowadzając nowe ale płatne dodatki czy moduł do obróbki linków nawet większych niż w ultraseomasterze bo kilkudziesięciomilionowych, ale jak dla mnie i tak będą przynajmniej kilka kroków za softem Miona, który raz jeszcze polecam wszystkim.

Dobrze mówi polać mu:) Gdybym miał do wyboru - kupno Scrapeboxa czy USM zdecydowanie wybrał bym USM nie wiem w ogóle czy powinno się porównywać te 2 softy bo dla mnie to 2 odmienne softy, od kiedy mam USM SB'ka używam chyba tylko do Postowania komentarzy..

1. Dobrze wykonany i dynamicznie rozwijający się soft

2. Polska produkcja z której moim skromnym zdaniem Polskie SEO może być dumne.

3. Nie wysoka cena, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na kupno owego softu.

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dodawarki do katalogów. Czy w trakcie dodawania projektu mogę już sobie wklejać do formularza nowe dane do następnego projektu czy trzeba poczekać do zakończenia bieżącego?

W uproszczeniu chodzi mi o to, czy po rozpoczęciu dodawania program ładuje projekt do pamięci i tam działa czy cały czas pobiera z formularza i ewentualna zmiana danych spowoduje wysyłanie wpisów z tymi zmienionymi danymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uproszczeniu chodzi mi o to, czy po rozpoczęciu dodawania program ładuje projekt do pamięci i tam działa czy cały czas pobiera z formularza i ewentualna zmiana danych spowoduje wysyłanie wpisów z tymi zmienionymi danymi?

Ładuje wszystko od razu, musisz od nowa wczytać listę, inaczej nie zadziała.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładuje wszystko od razu, musisz od nowa wczytać listę, inaczej nie zadziała.
Nie prawda - przy każdym nowym uruchamianym wątku program odczytuje dane z pól/danych konfiguracji projektu, więc zerując liczbę wątków suwakiem przerywany proces dodawania:

liczba_watkowsko.jpg

I w tym czasie możemy podmienić dane w konfiguracji projektu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czy siteindeksator przy mikroblogowaniu leci przez proxy?

Wykonuje żądania HTTP bez pośrednictwem proxy.

@Jeżeli nie to dlaczego?

Uznałem, że zbyt duża różnorodność żądań HTTP jak chodzi o adresy IP do tego samego konta będzie nienaturalna i możne być przyczyną blokady konta przez system autoryzacji logującego się.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie... Teraz mnie zaskoczyłeś, więc najlepiej jak sprawdzisz empirycznie, bo w tej chwili nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już od dawien dawna :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł do rozpoznawania skryptów świetna sprawa, napisanie footprinta to żaden problem ;) Właściwie codziennie korzystam z programu, a to do harvestowania, a to do zbierania linków ze stron. Szczerze polecam.

Ps. Mion czy przy zakupie GeneratoraRss promocja obowiązuje jedynie wtedy, gdy oba programy tzn. USM i GRss kupimy razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gdy oba programy tzn. USM i GRss kupimy razem?

Tak - w jednej płatności.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności