Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rzezniczek@Klikam "Wyszukaj" i wyskakuje napis "Pusta lista footprint - słów do szukania"

Wiec jak się nie trudno domyślić nie ma czego szukać, bo nie dodałeś. [Dodaj do szukania] tak jak tu - odpowiedio zdefiniowanych footpront szukania dla tych domen. Można też wczytać z pliku.

=========== NOWOŚĆ W KatalogiSubmitter =================

W programie KatalogiSubmitter do dodawania do katalogów wprowadziłem nową funkcjonalność umożliwiająca jeszcze wygodniejsze katalogowanie. Dodana funkcja umożliwia zastosowanie kilku różnych tekstów z synonimami w jednym dodawanym projekcie. W tym celu bloki tekstów z synonimami wystarczy rozdzielić separatorem <NASTEPNY>.

I program będzie losowo wybierał tekst wpisu do dodania do katalogu.

Przykładowy screncasts z wybierania synonimów

------------------------------

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster 2.5.3 Beta

- KatalogiSubmitter 1.6.6 Beta

- PozycjeKeywords 1.0.1 Beta

- SiteIndeksator 1.2.1 Beta

Z tego linka proszę pobrać obecną wersję: https://www.http200.p...ukiwaczBeta.zip

---

W końcu zrzuciłem kierat sklepu, więc niebawem wydam nowy zapowiadany program/y :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wystarczyło wrzucić teksty w zagnieżdżenie wyższego poziomu? {Tekst A z synonimami | Tekst B z synonimami}

Zapraszam na pozycjonowanie za granicą  :)


stylem-logo.png- Profesjonalne pozycjonowanie.


  pluseo.pl - Darmowy Audyt SEO dla Twojej strony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Mionie:), moim zdaniem miało by to jeszcze większą przydatność gdyby jeszcze można było do każdego numeru z tekstu dopasować właściwe tytuły. Chodzi mi, że jak dajemy 3 teksty.

Nr.1 o kapeluszach

Nr.2 o majtkach

Nr.3 o butach

Bo przecież nikt nie chce mieć tytułu o majtkach a tekstu o kapeluszach. :)

Jednak takie rozwiązanie daje nam szersze możliwości, dziękuje.

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie KatalogiSubmitter do dodawania do katalogów wprowadziłem nową funkcjonalność umożliwiająca jeszcze wygodniejsze katalogowanie. Dodana funkcja umożliwia zastosowanie kilku różnych tekstów z synonimami w jednym dodawanym projekcie. W tym celu bloki tekstów z synonimami wystarczy rozdzielić separatorem <NASTEPNY>.

I program będzie losowo wybierał tekst wpisu do dodania do katalogu.

No wreszcie, już kiedyś prosiłem o taka funkcję. ;)

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma na celu urozmaicenie opisów w ramach jednego katalogowanego projektu.

Tytuły jako anchory linków raczej się nie aż tak roznicuje :)

Ale tak jak Piszesz tez postaram się wprowadzić jak "będę zimniejszy" niż 37,8 C.

----

Wysłano z iPhone

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny efekt możemy osiągnąć piszą dwa osobne bloki zamieszczone w jednym pliku z których program wczyta każdą instrukcję osobno ta jak na załączonej grafice.

Screencast z rozpoznawania skryptu dla dwóch footprint.

Może na początku obsługa wyda się skomplikowana zwłaszcza definiowane specjalnych footprint, ale po opanowaniu zasady jest to proste i jak sądzę daje duże możliwości w zakresie rozpoznawania. Praktycznie rozpoznawalność powinna wynosić 100%.

Mogę potwierdzić przy dobrze napisanej instrukcji skuteczność rozpoznawania to 100% dot. High tech rozpoznawacza

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam kolejnego wydawcę katalogów na multikody który dołączył w ramach spisu: Oferta wydawców katalogów na multikody.

Jest to grupa: Grupa "Projekteo" 50 SeoKatalogów. Do 49 z nich możemy dodawać wpisy programem KatalogiSubmitter z pakietu programów USM. Ta jedna rodzynka to katalog firm nie obsługiwany przez obecna wersję programu. W przyszłości to może się nie zmienić.

Standardowo zamieszczam screncast z dawania do tej grupy SeoKatalogów

---

Ufff już "ostygłem z tych 38 C", więc trwają pracę nad zapowiadanym programem do blogów :pisze:

---

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dziękuję Marku.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są diagnostyczne komunikaty programu związane z nierozpoznaniem site dla danego zapytania. Jednak to nie musi oznaczać, że zapytanie nie zwróciło linków.

@ma na to wplyw jakosc proxy?

Jeśli mamy ustawione pośrednictwo proxy, to serwera proxy jest bezpośrednim klientem wykonującym żądanie HTTP = zapytanie do serwera google. Wiec oczywiste, że ma to wpływ na zwracane wyniki. Dlatego też polecam korzystać, że sprawdzonych źródeł proxy jak ProxyMarket.pl.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiazaniu jeszcze do tego NZ i NZ2 o ktore pytalem. Mialem 'problem' na Swoim zagranicznym VPS-ie z harvesterem, mianowicie po pobraniu max 100 linkow od zapytania wyskakiwal ten komunikat (NZ/NZ2).

przyklad:

https://imageshack.us...es/19/usmm.jpg/

Po konsultacji na pw z Mionem szybko wyszlo, ze jest to spowodowane nieobslugiwaniem przez serwer polskich znakow, wystarczylo zmienic kodowanie na polski, jak na tym ss:

link

I harvester pobiera juz wyniki normalnie :)

Moze to byc dla wielu oczywiste, ale ja jestem 'lajkiem' i pisze jakby ktos mniej obeznany mial taki problem :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze zmiana kodu google strony SERP przestały działać moduły korzystające z google jako źródła danych.

Mam nadzieje, ze uda się rozwiązać ten problem :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności