Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
i tu właśnie przydała by się autoaktualizacja dotycząca zmian w kodzie związanych z google.
Nie da się tego zrobić w sposób "przyjazny" dla userów programu gdyż by musieli znać bardzo dobrze obsługę wyrażeń regularnych i jakiś język skryptowy np lua. Przynajmniej jak chodzi o własnoręczne rozwiązywanie tego typu problemów.

--

Problem już prawie rozwiązany - testuje :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nutado chodziło o to, że program pobierałby zdalnie aktualizację i sam się aktualizował ;) Tak jak jest to zrobione w SB.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ktoś tą aktualizacje i tak musi napisać :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich testów wynika, że sytuacja po zmianach w kodzie google została opanowana ufffff :)

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster 2.6.0 Beta

- KatalogiSubmitter 1.6.6 Beta

- PozycjeKeywords 1.0.2 Beta

- SiteIndeksator 1.2.1 Beta

Z tego linka proszę pobrać obecną wersję: https://www.http200.pl/wyszukiwacz/SEOwyszukiwaczBeta.zip

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała nieprzyjemność po mojej stronie ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm dziala ale nie do konca - przynajmniej u mnie, z tego co 'testuje' pobiera normalnie dla footprintow ktore maja jakies wyniki, ale jesli nie ma wynikow, bedzie wyskakiwalo 'Nie google: prosiak' przez dajmy na to 3k sekund, akurat w moich aktualnych footprintach zdarzaja sie, ze zwracaja 0 wynikow, bo masowo robione:)

przyklad na 'szybciaka', niech kazdy sprawdzi jak u niego:

site:.yt hjx - nie pobierze wynikow / tj. bedzie przez pewien okres czasu wyskakiwac Nie google:...

site:.yt hj - pobierze wyniki

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na to teraz nie poradzę i trzeba poczekać, aż te zmiany się ustabilizują. Nie wykluczone, że zwracany kod jest inny zależnie od IP proxy.

Nie mam wpływu na zmiany w google, więc całkiem możliwe, że w ogólne przestaną działać te moduły. Jenak mam nadzieje, że tak nie będzie.

Tak samo całkiem możliwe, że zmniejszyli jeszcze bardziej liczbę możliwych żądań z danego IP w danym interwale czasowym i proxy szybciej jest banowane.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wrzucić te 2 zapytania co podałem wyżej i dać odpytywanie bez proxy, 1 pobierze od razu, 2 nie pobierze/bedzie ciagle wyskakiwac Nie google- tak jest w moim wypadku.

~~

Hm, ogólnie w moim przypadku jedyny problem polega na tym, że normalnie w przypadku dajmy na to posiadania samych zbanowanych proxy 302 wyskakuje gdzieś po 200sekundach prób pobrania wyników, o tyle w przypadku tych komunikatów 'Nie google' potrafi się to ciągnąć i po 4k sekund, przez co na długo 'blokuje' 1 wątek, a jak mamy częściej zdarzające się takie odpytania to całość znacznie się przedłuży :)

Może dałoby się dorobić, aby w przypadku tego komunikatu 'Nie google' blokowało zapytanie dajmy na to po 5/10 próbach i wyskakiwało 302 czy jakiś inny komunikat, tylko nie wiem czy takie rozwiązanie nie będzie kolidować z czymś innym..

Nie mam wpływu na zmiany w google, więc całkiem możliwe, że w ogólne przestaną działać te moduły. Jenak mam nadzieje, że tak nie będzie.

Ja również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

- jakie skrypty katalogów oprócz seokatalog i sinookie obsługuje dodawarka?

- czy będzie dodawarka do WP i wiki?

Moja propozycja:

gdy pojawia się nowa funkcjonalność lub jakaś zmiana w programie dopisać do pierwszego posta w temacie.

Nie trzeba wtedy czytać całego tematu, żeby mieć pełny opis programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mam podany pełny opis: https://seo-z.pl/ultraseomaster/

i aktualizuję go jak tylko pojawią się nowe opcje. Ale całkiem możliwe, że jakieś zmiany przespałem. Tak na 40%.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wpływu na zmiany w google, więc całkiem możliwe, że w ogólne przestaną działać te moduły. Jenak mam nadzieje, że tak nie będzie.

Mam nadzieję że to nie jest sugestia porzucenia harvestera, bo przecież to jest flagowy moduł całego pakietu dla którego cyba wszyscy go kupili. Ale np. scrapebox którego używam działa i harvestuje a nie wykonał się ostatnio żaden update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google harwester jest tylko jednym z wielu modułów z pakietu USM. Przecież nic nie zamierzam porzucać tylko informuje, że działanie tych modułów zależnie jest od czynników zewnętrznych na które nie mam najmniejszego wpływu, więc nie mogę i nie daje żądnej gwarancji co do ciągłości ich działania.

Poza tym program - harvester sprawuje się bardzo dobrze, wiec bez paniki.

By to zobrazować zamieszczam nagrania 1:1 z harvestowania do google po zamianie kodu. Należy posiadać świeże proxy i nie żałować trzosu na ich ilość. Z "10cioma" za wiele się nie zwojuje...

----

Jeszcze jest bug w module od zaindeksowania, więc zaraz wydam update :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności