Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

OK, poprawka w sprawdzaniu zaindeksowania / site wydana :paker:

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster 2.6.2 Beta < Tutaj poprawka do podmiany

- KatalogiSubmitter 1.6.6 Beta

- PozycjeKeywords 1.0.3 Beta

- SiteIndeksator 1.2.1 Beta

Z tego linka proszę pobrać obecną wersję: https://www.http200.p...ukiwaczBeta.zip

Przepraszam za utrudnienia, ale nie mam za zaistniałe zmiany wpływu :olaboga:

---

Zapowiadana zmiana już wprowadzona. Miała na celu ponowienie zapytań które nie zwróciło prawidłowej strony wyników przedtem oznaczanych jako "nie google".

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
- czy będzie dodawarka do WP
Tak dodawarka do bogów zaczynając od platformy WP nad którą właśnie pracuje :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o harvester to wczoraj puściłem go na 24h. Po tym czasie program pobrał 6,5 mln linków. Po odfiltrowaniu bazy zebrało się całkiem sporo nowych miejsc na moje backlinki. Używałem już wielu harvesterów ale ten sprawuje się moim zdaniem najlepiej. Jest to jeden z powodów dla których polecam ten soft.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii google hatvestera właśnie coś zauważyłem jeszcze coś, więc spokojna głowa będzie działać jak dotychczas lub nawet lepiej :pisze:

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster 2.6.3 Beta < zmiany

- PozycjeKeywords 1.0.4 Beta < zmiany

- KatalogiSubmitter 1.6.6 Beta

- SiteIndeksator 1.2.1 Beta

Z tego linka proszę pobrać obecną wersję: https://www.http200.p...ukiwaczBeta.zip i podmienić.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tak na localu i co jakis nieokreslony czas ten modul, tj. -rozpoznawanie skryptow high tech- wysypywal sie, nie wiem czym to bylo spowodowane, pewnie tym, ze na localu jak na localu sporo sie 'dzieje' :)

Teraz mam na VPS-ie windows serwer 2008 tez 64bit i nie wysypal sie jeszcze ani razu, a tez w sasiedztwie zawsze jeszcze cos 'chodzi'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jest to program dedykowany na platformy 32 bitowe, więc przy uruchamianiu na platformach 64 bitowych należy ustawić na stałe tryb zgodności z systemem XP nie w programie USM, ale w systemie Windows.

Druga kwestia to programów antywirusowych - jeśli wykonujemy żądania HTTP "jak leci" mogą sie zdażyć i jak najbardziej zdarzają strony które są beee i antywir możne je blokować co może wywołać kolozje zwłaszcza dla 64 bitowego systemu.

Ja testowałem ten moduł na VPS'e na 100 K adresów i dochodził do końca za każdym razem.

Aktualnie testuje na "świeżej" chmurze od www.e24cloud.com 0.5 Core / 0.5 GB RAM / 40 GB HDD / Windows 2008 Standard R2 - 64 bit

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już działa wprowadziłem małą zmianę i wysłałem nie jako zip.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili możesz to osiągnąć stosując w opisach synonimy zagnieżdżone:

{{opis jeden a |opis dwa a}|{ opis jeden b|opis dwa b}}

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności