Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

@sargon162 ale przecież masz w takim formacie

'www.forum.optymalizacja.com';'1440000';'4'

Wklejasz do exela i rozdzielasz za pomocą "tekst jako komulny" i podajesz ";" i masz dane rozdzielone i możesz dalej robić cuda na kiju

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Takie zapytanie odnośnie modułu sprawdzania skryptów GET i POST "High Tech":

czy jest możliwość aby wprowadzić funkcję dla leniwych ;) aby program po rozpoznaniu skryptu zapisywał do rozpoznanych już z adresem który dostał jako zwrotkę z GET (wiem, że tłumaczyć nie umiem :) więc przykład:

<UltraSeoMasterSkrypt>

<NazwaSkryptu>Test</NazwaSkryptu>

<NazwaPlikuZapisu>test_sprawdzone.txt</NazwaPlikuZapisu>

<InstrukcjeSkryptu>

<Instrukcja>GET:/test/costam/test</Instrukcja>

<Instrukcja>FOOTPRINT:szukany LIKE '%moj testowy blog%'</Instrukcja>

<Instrukcja>IF_FOOTPRINT_TRUE:</Instrukcja>

</InstrukcjeSkryptu>

</UltraSeoMasterSkrypt>

i teraz dostaję w txt: https://www.domena.pl

a chciałabym https://www.domena.pl/test/costam/test

Oczywiście radzę sobie ręcznym obrabianiem, ale jak się ma troszkę instrukcji to byłoby to ułatwienie.

Ogółem moduł sprawdza się rewelacyjnie oczywiście, jednak taki maleńki dodatek spowodowałby że nic już nie trzeba by robić :)

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaiba To jeśli nie ma 1, soft weźmie 2 itd ?

Oczywiście, do tego dopasowuje w określonej kolejności od najważniejszej na górze.

@Danae

Teraz pracuje nad programem do obsługi blogów, wiec jak już z tym sie uporam mogę zobaczyć do ca się zrobić :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mion pomyśl nad prostym dodatkiem wyciagania masowo URL'i ze stron z tym żeby obslugiwał <a href="https:// nazwa.pl"> i <a href="/index.php">. Może być z dodatekiem ze link jest "wew" lub "zew"

------------------

Nieaktualne

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mion pomyśl nad prostym dodatkiem wyciagania masowo URL'i ze stron z tym żeby obslugiwał <a href="https:// nazwa.pl"> i <a href="/index.php">. Może być z dodatekiem ze link jest "wew" lub "zew"

Program już to robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że już w tym tygodniu wydam program do obsługi blogów.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z takich linków program porafi wyciągnać linki:

domena/szukajka?zmienna[0]=13&zmienna[1]=13&zmienna[2]=13&zmienna=&cos_id=&szukaj=Szukaj&page=13

?

Nie mogę coś wyciągnać linków ;/

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nie mogę coś wyciągnać linków ;/

Najwidoczniej "takich" nie obsługuje.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo to widzę, bo zawierają elementy charakterystyczne dla wyrażeń regularnych. Możesz wysłać mi na email linki do stron gdzie są tak zdefiniowane linki to przy czasie zobaczę co się da zrobić.

-----

Jutro nastąpi odsłona programu do obsługi dodawania do blogów przynajmniej modułu dodającego. Moduł rejestrujący zostanie dodany w następnej kolejności.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności