Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Słabo to widzę, bo zawierają elementy charakterystyczne dla wyrażeń regularnych. Możesz wysłać mi na email linki do stron gdzie są tak zdefiniowane linki to przy czasie zobaczę co się da zrobić.

-----

Jutro nastąpi odsłona programu do obsługi dodawania do blogów przynajmniej modułu dodającego. Moduł rejestrujący zostanie dodany w następnej kolejności.

I co z tą wersją? :)

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ujrzy światło dzienne, bo muszę jeszcze "krawędzie wygładzić" ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się zakładka konfiguracja w dodatku Get i Post High Tech, a w niej:

- możliwość ustawienia czy wyszukane linki mają się dopisać do pliku czy go nadpisać

- ustawienie time outu

Ponadto:

<NazwaPlikuZapisu>nazwa.txt</NazwaPlikuZapisu>

Fajnie byłoby gdyby można było podać inną ścieżkę do wyszukanych adresów. Chyba, że można. Nie próbowałem wpisać tam: np. D:\Program Files\nazwa.txt

Odnośnie wtyczki Sprawdzania przekierowania, to też byłoby fajnie jakby można było ustawić ilość wątków i tomeout.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukane adresy zapisywane są w katalogu: katalog z programem EXE /ciagi_wyszukane oraz ciagi_niewyszukane .

Dane są dopisywane do pliku określonego w <NazwaPlikuZapisu>nazwa.txt</NazwaPlikuZapisu> w celu zapisywania do innego należy zmienić nazwę pliku. Przed każdym uruchomieniem sprawdzania dane z w/w katalogów są automatycznie przenoszone do katalogów archiwum w nich się znajdującym.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ujrzy światło dzienne, bo muszę jeszcze "krawędzie wygładzić" ;)

Ja mogę mieć z krzywymi :) Miał być wczoraj więc już się nie można doczekać.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się cały czas pracuje. Byłem pewien, że już dziś zrobię odsłonę beta, ale między czasie wymyśliłem dodatkowe funkcję które właśnie wdrażam i testuje... ale już blisko :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze footprint do USM, który będzie rejestrował w WP, no i mam taki problem, bo nie wiem, której komendy użyć do zatwierdzeni danych. Może ktoś mógłby mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np:

<UltraSeoMasterSkrypt>
<NazwaSkryptu>Rejestracja w WP</NazwaSkryptu>
<NazwaPlikuZapisu>rejwwp.txt</NazwaPlikuZapisu>
<InstrukcjeSkryptu>
<Instrukcja>GET:/wp-login.php?action=register</Instrukcja>
<Instrukcja>FOOTPRINT:szukany LIKE '%user_email%' AND szukany LIKE '%user_login%'</Instrukcja>
<Instrukcja>IF_FOOTPRINT_TRUE:</Instrukcja>
<Instrukcja>POST:/wp-login.php?action=register</Instrukcja>
<Instrukcja>POSTDATA:user_login=UserPrecla&user_email=Email@zprecla.com</Instrukcja>
<Instrukcja>FOOTPRINT:szukany LIKE '%została ukończona%'</Instrukcja>
<Instrukcja>IF_FOOTPRINT_TRUE:</Instrukcja>
</InstrukcjeSkryptu>
</UltraSeoMasterSkrypt>

Wynik z okna testu:

Start skryptu: Rejestracja w WP

Żądany URL dla skryptu: https://demo1.tuadresos.pl/ : 200

/wp-login.php?action=register

FOOTPRINT OK

/wp-login.php?action=register

FOOTPRINT OK

Koniec: 200 : 1,562 s.

Powyższy kod rejestruje konto w WP bez captcha.

----

Można też dodać instrukcje sprawdzania czy jest captcha oraz "została ukończona" OR "po angielsku" , ale to już na własną komendę: :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ;) działa, czyli polecenie POSTDATA działa w ten sposób, że po uzupełnieniu pól wybierany jest klawisz enter? Idąc tym tokiem rozumowania można napisać właściwie do wszystkiego dodawarkę.

<Instrukcja>FOOTPRINT:szukany LIKE '%została ukończona%'</Instrukcja>
<Instrukcja>IF_FOOTPRINT_TRUE:</Instrukcja>

Można by to chyba pominąć, bo jeśli jest tak jak mówię to moduł rzeczywiście zarejstruje się w wp, a instrukcja zwróci wartość false. Chyba, że wypiszemy tu wszystkie możliwe kombinacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<Instrukcja>POST: // definiujemy adres odbiorcy danych POST

<Instrukcja>POSTDATA: // definiujemy dowolne zmienne post jakie mają zastać wysłane

I to wystarczy by rejestrować w preclach bez captcha

Kolejne instrukcje:

<Instrukcja>FOOTPRINT //

można wykorzystać w fotprint nie do rejestracji, ale np do rozpoznawania w danych dostępnych dopiero po wysłaniu formularza :) .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem napisać postowanie komentarzy za pomocą dodatku:

<UltraSeoMasterSkrypt>

<NazwaSkryptu>Postowanie</NazwaSkryptu>

<NazwaPlikuZapisu>postowanie</NazwaPlikuZapisu>

<InstrukcjeSkryptu>

<Instrukcja>POST:/wp-comments-post.php</Instrukcja>

<Instrukcja>POSTDATA:author=autorr&email=twojmail@gmail.com&url=cococo.pl&comment=great</Instrukcja>

</InstrukcjeSkryptu>

</UltraSeoMasterSkrypt>

Jakieś pomysły czemu nie działa?

Zapraszam na pozycjonowanie za granicą  :)


stylem-logo.png- Profesjonalne pozycjonowanie.


  pluseo.pl - Darmowy Audyt SEO dla Twojej strony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności