Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś pomysły czemu nie działa?

Hmm ale Ty chcesz postować rozpoznawaczem skryptów?

O ile się nie mylę to Mionowi chyba chodziło o https://tnij.org/tg0l <- na końcu trzeba zamknąć nawias (metoda)

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
próbowałem napisać postowanie komentarzy za pomocą dodatku: [...] Jakieś pomysły czemu nie działa?
Sprawdź jakie przeglądarka wysyła zmienne POST, bo najprawdopodobniej będą też zmienne ID których brakuje.

Moduł ten może rozpoznawać skrypty wymagające akcji POST, ale zmienne post muszą być z góry znane, wiec jak potrzeba jakiś dynamicznych uprzednio pobranych z wpisu tym modułem nie zrealizujesz gdyż nie jest do tego przeznaczony.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie funkcji wyciągania adresów email z witryn.

Z tego co zauważyłem to program wyszukuje adres email tylko na danej stronie. Czyli jeśli podamy adres www.superpozycjonowanie.com to program przeszuka tylko tą stronę i jeśli znajdzie adres email to go zapisze. A czy nie można zrobić tak że jeśli podam adres www.superpozycjonowanie.com to program przeszuka wszystkie podstrony dla tej domeny w poszukiwaniu emaili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program wyciąga adresy email z list stron z góry wprowadzonych, więc nie dokonuje przeszukiwania całej witryny gdyż nie jest to jego funkcją. Listę stron źródłowych pozyskuje się na drodze harwesterowania w Google z odpowiednimi targetowanymi zapytaniami co zawęża liczbę "niezwiązanych emalii" do minimum.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem trochę ten kod rejestrujący w preclach.

<UltraSeoMasterSkrypt>
<NazwaSkryptu>Rejestracja w WP</NazwaSkryptu>
<NazwaPlikuZapisu>rejwwp.txt</NazwaPlikuZapisu>
<InstrukcjeSkryptu>
<Instrukcja>GET:/wp-login.php?action=register</Instrukcja>
<Instrukcja>FOOTPRINT:szukany LIKE '%user_email%' AND szukany LIKE '%user_login%'</Instrukcja>
<Instrukcja>IF_FOOTPRINT_TRUE:</Instrukcja>
<Instrukcja>POST:/wp-login.php?action=register</Instrukcja>
<Instrukcja>POSTDATA:user_login=twojlogin&user_email=twojemail@gmail.com</Instrukcja>
<Instrukcja>FOOTPRINT:szukany LIKE '%user_pass%'</Instrukcja>
<Instrukcja>IF_FOOTPRINT_TRUE:</Instrukcja>
</InstrukcjeSkryptu>
</UltraSeoMasterSkrypt>

Działa w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest cały czas - przy zakupie łączonym w jednej płatności USM+ RSSHtml Generator jest 50% zniżka na RSSHtml Generator.

a na święta się szykuje dodatek do blogów.
Co do promocji Masz rację, ale program do obsługi blogów zostanie wydany znacznie wcześniej :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie USM raczej nie ... pisałem kiedyś dlaczego....

Pewnie taki moduł będzie dodany w programie do obsługi blogów :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym wielokrotnie. BlogiSubmitter to jest osobny program który docelowo ma wchodzić w skład nowego - większego pakietu USM, ale będzie można te z kupować go osobno.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z założeniem informuje, iż do listy wydawców katalogów na multikody prowadzonej w ramach programu do dodawania do katalogów z pakietu USM dołączył kolejny kolejny wydawca katalogów na multikody - duża / silna grupa:

Grupa "Clever - 388 seokatalogów | 316 katalogów Sinooke : https://multikod24.pl/

Jak zwykle zamieszczam screencast z dodawania wpisów do 50 seokatalogów z prezentowanej grupy.

Informacja od wydawcy:

Przy dodawaniu wpisow do katalogów ktore w nazweie domeny possiadają polskie znaki diakrytyczne.nalezy wpisywać ich odpowiedniki zakodowane do kodu punycode. Dlatego na liscie sa nazwy domen za znakami narodowymi oraz ich odpowiedniki w punykode.

---

Przy okazji - jeśli są wydawcy blogów <tak zwanych precli> zainteresowani przystosowaniem blogów do obsługi wpisów płatnych multikodem w ramach programu BlogiSubmitter - zapraszam do kontaktu celem ustalenia szczegółów .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy USM posiada funkcje sprawdzenia czy link(i) są zaindeksowane w google?

Na seo-z jest napisane:

Możliwość dodania pojedynczego adresu oraz podgląd czy URL jest zaindeksowany w Google (otworzenie domyślnej przeglądarki).

Ale mi się rozchodzi o dużo linków, a nie o 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czy USM posiada funkcje sprawdzenia czy link(i) są zaindeksowane w google?

Tak - Sprawdzanie polega na zapytaniu o wskaźnik site dla danego adresu: sprawdzanie zaindeksowania w google

@otworzenie domyślnej przeglądarki

to jest dodatkowo szybki podgląd tego zapytania :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności