Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Prezent gwiazdkowy: :prezent:3 darmowe licencji na Pakiet USM

- Osoby zainteresowane programem w prezencie zapraszam na PM -

Nie tyczy osób które skorzystały z RssHtmlGenatora

--

Wór prezentów został wyczerpany ...

Wesołych Świąt

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie modułu SiteIndeksator zrobiłem sobie plik z linkami do pingowania nie mały bo prawie 100MB (ponad 500K linków) wczytałem go do programu a tu lipa wczytał 25000 linków i to koniec. Po drugie dało by się zwiększyć ilość wątków ? 20 to zdecydowanie za mało na takie listy, tak wiem, wiem można sobie kilka kopii odpalić ale jak mam pół miliona linków i mam zrobić 20 plików i odpalić 20 kopii to trochę nie teges a nie chce mi się pilnować kiedy zakończy mi pingowanie tylko, żeby to się "samo" robiło :)

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się można wczytać 25.000 adresów stron i jest to bardzo dużo jak na jeden raz. Tak samo 20 wątków i są to wartości graniczne.

W pingowaniu [ program do pingowania ] nie chodzi o to by w jak najkrótszym czasie wysłać jak najwięcej zgłoszeń, ale by te zgłoszenia "ping" były przetwarzane i przynosił efekt.

Oczywiście możesz robić to w ten sposób: "mam zrobić 20 plików i odpalić 20 kopii" - program nie nakłada w tek kwestii ograniczeń.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś oficjalna strona tego programu? Kupiłem go już jakiś czas temu, ale nie miałem czasu nad nim posiedzieć i teraz nasuwają się pytanie:

- jak zaktualizować program do najnowszej wersji?

- jakie są wszystkie funkcje obecnej wersji? Jakie funkcje, jak z nich korzystać itp.

Trochę ciężko mi przeglądać 58 stron w temacie... Brakuje jakiejś zbiorczej strony z informacjami.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz taki post z linkami do poszczegolnych funkcji. Strona ma być, kiedyś, jak czas będzie.

Program o ile sie nic nie zmieniło pobiera sie ciągle z tej samej lokalizacji.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłaby możliwość dołożenia do USM opcji automatycznego podziału pliku przy harveście, bo jak się pobaluje to potem po Sylwestrze jest ciężko obrobić za duży plik ;) Po prostu żeby program dzielił harvest na mniejsze pliczki byłoby to duże ułatwienie sądzę, że nie tylko dla mnie :)

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Danae

Kilka stron temu napisałem o darmowym programiku do dzielenia harvesta na mniejsze:)

Chodzi o pliki rzędu powyżej 5GB i kilka milionów linijek - te programy nie dają rady...

Poza tym przy plikach rzędu 10GB i kilku instanacjach USM się potrafi zawiesić. Mnie by to ułatwiło pracę po prostu.

Poza tym skoro program służy w dużej mierze do harvestu to nie rozumiem czemu nie można tego ułatwić - obróbka takich list na 10 instancjach naprawdę trwa.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam kolejną grupę katalogów w ramach listy "Oferta wydawców katalogów na multikody"

Grupa: "Zadbane seokatalogi" oraz nagranie z dodawania wpisów programem KatalogiSubmitter do katalogów z tej grypy w chodzącym w skład pakietu USM.

Do obróbki listy linków służy moduł do filtrowanie linkówumożliwiający wczytanie ponad 6.000.000 linii i plików dochodzących do 450 MB danych. To są graniczę wartości jakie program jest wstanie obsłużyć.

Wystarczy więc ładować taką ilość fotprint do programu, by nie przekraczać 6.000.000 adresów wyciągniętych z google. Czyli używać zgodnie z technicznymi możliwościami programu. Tak na marginesie 6 milionów adresów wyciągniętych z jednego harvesterowania to jest ilość bardzoooooo duża. To jest oficjalna odpowiedź BOK.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, pakiet Ultra SEO Master bez problemów działa na Windows 8. ;)

:)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności