Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje opis - uniwersalny opis ....a ileś postów później nawet opis jak zastosować tą funkcję nie do rozpoznania, ale od razu do rejestracji kont w WP bez captcha.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam, nie chciałbym w żaden sposób być źle odebrany - moduł wyszukujący Mion'a jest fanTastyczny, jednak to co służy do obróbki linków ma wąskie gardło w postaci 30.000 linijek - wiem, wiem - nie raz było to poruszane i wiem, wiem za każdym razem odpowiadał Mion - co się da podziel na dwa albo przez 30tys.(nie moge sie powstrzymać - jak widzę XX tyś. to mnie skręca(taka nic ni znacząca dygresja)), wiem równiez, że modyfikacje każdego programu to kolejny stracony czas, którego każdy poszukuje i to nie tylko do czytania - jednak czasami ta droga Marcelego nie jest taka Prosta:

1) co by było gdyby Twój program na życzenie wypluwał 30 (000) tysięczne kawałki

2) co stałoby się gdyby milionowe pliki były przetwarzane poprzez pobieranie "kawałka" pliku - tak jak to robisz z Proxy

3) czy też po przetworzeniu linii linia zostawałaby usunięta

jako odpowiedź wystarczy krótkie "NIE" - jednak tak jak z "ś" - nie mogłem sie powstrzymać... :)

pozdrawiam serdecznie

banan

piaf:tysięczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoznawania skryptów High-tech możesz miliony linijek adresów wczytać :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@co z tego, że znajdę miliony jak każdy MILION trzeba podzielić na 33 koma 3 części...

O czym ty piszesz :olaboga: do tego modułu Rozpoznawania skryptów High-tech możesz miliony linijek adresów wczytać bez podziału ...

wczytanych2_2M.jpg

@jednak 20-30tys. adresów to często zbyt mało.

Uważam, że to wystarczająco. Trzeba mieć adresy A NIE SYF....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczytałem 300k i problem jest taki, że 20 wątków to trochę mało... będzie się to ciągło pewnie z 2 dni

PS. @Mion wysłałem maila, bo nie wiem dlaczego blogsubmitter stracił aktywację.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jest jedno takie wąskie gardło site/PR

Juzusz maria chyba piszę niewyraźnie rzeczywiście nie chodzi o obróbkę linków, a o guzik co sie nazywa "Google site/pr/cache"- ale czy w high tech można sprawdzać PR/site?!

-ale napisałem że chodzi o PR i site kilka postów wcześniej

@Uważam, że to wystarczająco. Trzeba mieć adresy A NIE SYF....

każdy ma co lubi - nawet nienawiść w wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy po 00:00 może być chwilowy brak autoryzacji z powodu update serwera...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak softy są już odpalone to mam nadzieję, że nie ma znaczenia?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam mały problem. Utworzyłem footprint do wordpress (blogi, artykuły). Wszystko ok, wyszukało mi kilka milinów linków. Następnie odsiałem to Rozpoznawaniem skryptów high-tech (rejestracja). Wrzuciłem to do os i co dodało mi tylko 400 (reszta brak możliwości Postowania Prosił bym o jakąś wskazówkę w jakim kierunku iść aby, wyeliminować ten problem. Pozdrawiam.

Zapraszam na lotnisko modlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz problem bo nie rozumiem o co pytasz? 400 to i tak dobry wynik.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam mały problem. Utworzyłem footprint do wordpress (blogi, artykuły). Wszystko ok, wyszukało mi kilka milinów linków. Następnie odsiałem to Rozpoznawaniem skryptów high-tech (rejestracja). Wrzuciłem to do os

Co to jest ten OS ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności