Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pakiet programów USM i w nim zawarty UltraSEOMaster umożliwia wyszukiwanie danych i rejestracje kont w blogach wp bez captcha. Do obsługi blogów wydałem inny program BlogiSubmitter który nie jest składową obecnego pakietu USM.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PM forum się sypie jakiś komunikat [Wszyscy odbiorcy opuścili konwersację ] nie mogę odpisać więc podaje tutaj:

Witam, jaka jest obecna cena pakietu USM?
Aktualna promocyjna cena pakietu programów USM to 300 zł netto Jeśli jest Pan zainteresowany proszę podać dane do wystawienia FVAT proforma oraz email na jaki mam ją wysłać. Po zaksięgowaniu wpłaty wystawiam FVAT.

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster 2.7.1

- KatalogiSubmitter 1.6.6

- PozycjeKeywords 1.0.3

- SiteIndeksator 1.2.1

Pozdrawiam,

Dariusz Janicki

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tak, chyba, że przytniesz do domeny to wtedy będziesz miał czystą domenę i po odsianiu zostanie tylko jedna, ale nie będziesz miał już nic po /

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to blake :) Przy małych listach jeszcze ręcznie się to da zrobić ale juz przy dłuższych lub kilku jest to irytujące.

Jednak teoretycznie wydaje mi się że taki programik mały jest gdzieś, szuka i grupuje te same domeny a następnie zostawia tylko jedną powiedzmy pierwsza która trafi reszte odsiewa tylko gdzie taki jest i jak sie nazywa o to jest pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz pytanie do miona wyszukało mi 15 tys stron na dany footprint ale linków wypluło tylko 700

Komputer na którym uruchomiony jest USM musi obsługiwać polskie znaki czyli jak np na przyciskach są polskie litery muszą one być.

Jak chodzi o obróbkę linków jest jeszcze dodatek moduł filtrowanie linków który lepiej radzi sobie z większymi listami. Jakie ma funkcje można wywnioskować z jego interfejsu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem możliwość zmiany parametru "Time Out" dla żądań HTTP w trzech miejscach programu UltraSEOMaster:

- moduł Akcje - "Sprawdź przekierowanie";

- moduł Akcje - "Rozpoznawanie skryptów Hight - tech;

- "Wyszukiwanie ciągów znaków" - druga zakładka z głównego okna programu;

Parametr time out ustawiony na 10 sekund można zmienić przed uruchomieniem wątków w polu w którym jest [ 10 ] - time out w sekundach.

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster 2.7.2

- KatalogiSubmitter 1.6.6

- PozycjeKeywords 1.0.3

- SiteIndeksator 1.2.1

Z tego linka można pobrać obecną wersję ZIP : https://www.http200.p...kiwaczBeta.zip

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam kolejnego wydawcę katalogów na multikodu - Grupa Treecool'a - 51 seokatalogów który dołączył do listy wydawców katalogów na multikody.

I od razu filmik z dodawania do tej grupy programem KatalogiSubmitter z pakietu USM.

Screencast z dodawania do 51 seokatalogów grupy Treecool'a.

Przy okazji proszę zwrócić uwagę na ustawienie wątków na tylko 2 wątki. Małą liczbę wątków należy ustawić jeśli katalogi przy teście kategorii < pierwsza część nagrania > zwracały by Time Out'y. Ale nawet przy dwóch wątkach dodanie do 50 katalogów zajmuje kilka minut na projekt.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako właściciel powyższej grupy potwierdzam poprawność danych przedstawionych w bazie @Mion'a :)

Wpisy które dodawał testowo zostały dodane bezbłędnie, tak więc potwierdzam współpracę moich katalogów z jego oprogramowaniem.

Zachęcam do dodawania do katalogów bo warto :)

Profesjonalne katalogi stron - Lista seokatalogów stron

Napisz do mnie a otrzymasz indywidualną ofertę zakupu większej ilości multikodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia lub powiadomienia mniej spostrzegawczych użytkowników programu KatalogiSubmitter. Oferta wydawców katalogów na multikody dostępne jest bezpośrednio z poziomu Top Menu programu w miejscu jak na załączonej grafice:

menuwydawcowkatalogow.jpg

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności