Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To bardzo proste ... najlepiej jutro do mnie zadzwoń lub napisz na BOK to Ci wytłumaczę / wyśle instrukcję :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze nagranie z nowej serii nagrań z obsługi programów z pakietu USM dostępne na YouTube:

[HD] - pozostałe nagrania

Nagranie pokazuje trzy etapy pracy:

- przygotowanie listy proxy z pliku;

- harvester danych z Google;

- ekstrakcje danych w tym wypadku adresów email;

W footprint wkradła się pewna niekonsekwencja "Pozycjonowanie drukarnie "kontakt", ale to nie ma znaczenia dla instrukcji obsługi / operacji...

Program do wysyłania mailingu

:pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz dodanie do zakładki "wyszukiwanie ciągu znaków" opcji w stylu "WYKLUCZANIE ZAWIERAJĄCYCH DANY CIĄG"?

W skrócie. Mam załóżmy grupę linków, wśród których są strony zawierające ciąg "abc". Po przefiltrowaniu otrzymuję dokładny spis tylko tych witryn, na których ten ciąg występuję. Ale na części tych witryn występuje też ciąg "def" który jest przeze mnie niepożądany dlatego chciałbym, aby soft z całej listy wykluczył te linki, pod którymi znajduje się ciąg "def".

Oczywiście można to zrobić w sofcie nawet teraz okrężną drogą, ale myślę że taka opcja byłaby szybsza i łatwiejsza.

A może dałoby się zrobić coś takiego, żeby soft od razu jednocześnie przy szukaniu ciągu wykluczał strony z niepożądanym ciągiem? Wtedy wszystko by się ładnie zamknęło w jednym przebiegu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czasie mogę wprowadzić taką funkcję jako dodatkowy moduł tylko do tego :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy da się fizycznie wprowadzić opcję pobierania ciągu znaków z danego diva? Czyli powiedzmy mam coś takiego

<div id="strona">

<div id="tabela">

<div id="post">tekst z linkami

</div>

</div>

</div>

Chciałbym teraz aby soft wszedł na daną stronę i wyciągnął z niej linki tylko z <div id="post">

Różne skrypty mają wiele skórek i inne rozłożenie divów. Sporo z nich nazywa je jednakże w identyczny sposób. Zatem takie rozwiązanie mogłoby się przydać.

PS Czy istnieje jakiś crawler który wchodzi na daną stronę, przeszukuje ją i wypluwa jej podstrony?

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizycznie się da, ale nie przewiduje takiej funkcji.... Przynajmniej w seryjnym wydaniu.

Wszelkie tego typu indywidualne funkcje / moduły można zamawiać w ramach zlecenia $$$ napisania.

---------

... jestem w trakcie doskonalenia kolejnego jeżyka programowania, wiec nie wykluczone, że coś tam wydam darmowego jako osobny programiki - ale nic obiecuje :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem zmianę w programie do dawania do katalogów KatalogiSubmitter w postaci "wyjscia" dla komunikatów o nie dodaniu np z powodu niedozwolonych fraz np Znaleziono niedozwolone frazy: 'sennik' w tytule. Znaleziono niedozwolone frazy: 'sennik' w opisie.

Obecna wersja programu KatalogiSubmitter to 1.6.7.7 do podmiany z ZIP pakietu USM

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster 2.7.2

- KatalogiSubmitter 1.7.7

- PozycjeKeywords 1.0.3

- SiteIndeksator 1.2.1

Z tego linka proszę pobrać obecną wersję: https://www.http200.p...ukiwaczBeta.zip

WAŻNE:

W konfiguracji projektu proszę zwrócić uwaga na wielkość liter dla pola Typ wpisu musi być taki ciąg znaków jak w katalogu:

NP: Multikod 24 katalogów 9zł netto > jest błędnym typem wpisu jeśli w katalogu będzie tak zdefiniowany:

Prawidłowy to dokładnie taki jaki jest w polu katalogu: <option value="7">MULTIKOD 24 katalogi 9zł netto</option>

MULTIKOD 24 katalogów 9zł netto lub samo MULTIKOD 24

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo jestem w temacie, ale czy uruchomiłeś już właśnie stronę na temat USM, gdzie znajdują się chociażby właśnie filmiki opisujące różne funkcje programu? bo jednak ciężko mi wertować 60 postów w poszukiwaniu czegoś konkretnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie - wszystkie filmiki są w tym topicku :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takze bym podziekowal bo na razie to tylko site, pr sprawdzam i wyciagam maile :)

Przydaje się jeszcze do sprawdzania czy link znajduje się w serwisie oraz do sprawdzania dodań. A sam submitter do dodawania do grup płatnych, bo na darmowych zżera capthe niemiłosiernie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności