Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

. A sam submitter do dodawania do grup płatnych, bo na darmowych zżera capthe niemiłosiernie.
To już pretensje do tych co te captcha przepisują, a nie do programu. Poza tym na darmowe seokaatlogi szkoda czasu. Program KatalogiSubmitter jest dedykowany do katalogów na multikody z którymi współpracuje doskonale.

Swoją drogą blake masz słabą pamięć, bo jeszcze nie tak dawno harvestowałeś po 18 milionów linków

Moduł do sprawdzania działania i anonimowości proxy

Google Harvester Hight Tech

Do szybkiego pingowania i indeksacji przez serwisy mikroblogowe

szybkiego sprawdzania i monitorowania pozycji dużej liczby keywords,

Rozpoznawania skryptów dla milionów adresów High-tech

i inne...

Instrukcja w postacji nagrań jak z obsługi BlogiSubmitter jest w przygotowaniu :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Swoją drogą blake masz słabą pamięć

Nie mam słabej pamięci :) Wszystko się zgadza, wyciągnąłem 18M, ale soft już do tego się nie nadaje, tzn mam lepszy, może w ten sposób napiszę, ale jak ktoś chce nim harvestować to też się przyda. U mnie ten harvest 18M trwał 3 dni i 3 noce, teraz robię 13M w 10h więc tylko o szybkość tutaj chodzi bo wyniki pewnie będą identyczne.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, wyciągnąłem 18M, ale soft już do tego się nie nadaje
Takie opinie zostaw dla siebie - OK ! Bo fakty mówią coś innego. Jego wydajność jest dostosowana do źródła proxy z jakim w tamtym czasie i obecnie współpracuje. USM + ProxyMarket jako niezawodne źródło proxy cały czas są dobrym tandemem jak chodzi o harvestowanie dużych ilości danych.
wyciagam maile
No to bardzo dobrze, zresztą wielu userów kupowało USM między innymi dla tej funkcji... i zakup zwracał się już po kilku dniach.

Jeszcze raz powtórz instrukcje obsługi

i do USM będę sukcesywnie nagrywał, bo faktycznie jak chodzi o spójna obsługę programu są w tym duże braki :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie opinie zostaw dla siebie - OK !

A wystarczyło przeczytać do końca co napisałem:

tzn mam lepszy, może w ten sposób napiszę, ale jak ktoś chce nim harvestować to też się przyda

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą blake masz słabą pamięć

Nie mam słabej pamięci :) Wszystko się zgadza, wyciągnąłem 18M, ale soft już do tego się nie nadaje, tzn mam lepszy, może w ten sposób napiszę, ale jak ktoś chce nim harvestować to też się przyda. U mnie ten harvest 18M trwał 3 dni i 3 noce, teraz robię 13M w 10h więc tylko o szybkość tutaj chodzi bo wyniki pewnie będą identyczne.

A żebyś się nie zdziwił jak Mion da Ci do wiwatu zwiększając liczbę wątków w programie :killer: . Tak naprawdę tylko o to się rozbija sprawa, bo gdyby dało sie ich ustawić 40-60 to nie było by takich gadek w ogóle. Wtedy tylko wystarczy wyższy pakiet/więcej proxy i mozna harvestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego bicia piany ! Harvester Hight Tech z pakietu USM co powtórzę kolejny raz jest przewidziany do współpracy z proxy z ProxyMarket.pl z pakietami z API. Maksymalna liczba wątków określona na 20 zapewnia ciągłą i bezobsługową pracę z relatywnie dużą wydajnością ~ 21.800 adresów na minutę co teoretycznie daje ponad ~ 1.300.000 na godzinę. Wiec naprawdę nie widzę potrzeby zwiększania ilości wątków.

Nowe nagranie z obsługi i działania modułu: Harvester Hight Tech.

Jeśli kogoś ta wydajność nie zadowala :olaboga: to jak najbardziej powinien szukać/korzystać z innych programów .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mion

Czy jest możliwość ustawienia przycisków tak, żeby otwierały konkretny katalog np.

Wczytaj Projekt - otwiera katalog projekty

Wybierz bazę do pracy z poziomu kategorii - otwiera katalog kategorie_katalogow

Wczytaj katalogi - otwiera katalog katalogi

Nie jest to co prawda wielkie utrudnienie ale mi ułatwiłoby to sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaiba zajmujesz się SEO a nie potrafisz korzystać z wyszukiwarki

site:https://www.ultraseomaster.pl/demo/ - i masz 34 linki do screencast-ów

jednak lepiej byłoby te screencasty mieć ładnie na jakiejś stronie- z opisem, co gdzie i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wyciągania maili to mam taki problem przy większej ilości a nawet nie większej ok opisze jak co i jak:

  1. zbieram sobie listę adresów z google
  2. wrzucam do rozpoznania dodaje zeby szukał mi mailii
  3. pierwsze 1000 a nawet 2000 adresów wszystko leci jak rakieta
  4. kończy się pobieranie wrzucam mu drugą liste do wyciągnięcia i w pewnym momencie procek idzie na 100% i tak cały czas komp muliiii strasznie po zakończeniu pobierania zostają 3 do 5 aktywnych wątków które się nie kończą
  5. jedyne co to można wyłączyć program i od nowa

Co to może być ?

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał bym to zdiagnozować na Twoim komputerze za pomocą zdalnego dostępu po przez aplikację teamviewer.

Najlepiej po wykonaniu jednej operacji zamknij program i uruchom ponownie do następnej.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej po wykonaniu jednej operacji zamknij program i uruchom ponownie do następnej.

Nie do końca dobry pomysł bo jak ostatnio dodałem ponad 100K adresów do wyciągnięcia maili to po godzinie były tak na prawdę aktywne 3 wątki i nic się nie dało zrobić.

Możemy umówić się na jakiś konkretny dzień tylko nie dzisiaj :)

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy umówić się na jakiś konkretny dzień tylko nie dzisiaj
Jasne, że nie dziś. Zatem w tygodniu zapraszam do kontaktu z BOK. Umówimy się i zobaczę co w trawie piszczy .... :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam prywatne proxy, w formacie przykładowo: 0.00.000.0:port:login:hasło Próbuję z notatnika w takim formacie wczytać do narzędzia USM "Proxy SEO Master". Niestety, wgrywa mi się tylko 0.00.000.0:port Jak wczytać proxy z 0.00.000.0:port:login:hasło? (bez podania wszystkich parametrów nie można przeprowadzić testu prosiaków)

Druga sprawa, te same proxy priv próbuję wczytać w zakładce ustawienia USM, w opcji "scieżka do pliku proxy, wybieram plik z prosiakami, następnie klikam "załaduj proxy" i nic się nie dzieje. Jak skonfigurować, aby mi USM chodził na moich priv prosiakach?

Trzecia sprawa, jak mi proxy priv. nie działają, chciałem z ProxyMarket przez API pokorzystać. W pliku confing/proxyapi.txt podałem własne API w ProxyMarket i zapisałem, zaznaczając opcje "używaj z zewnętrznego źródła proxy " niestety przy próbie wczytania w USM "Proxy SEO Master" pojawia się komunikat "brak klucza API ProxyMarket w konfiguracji programu", a przecież jest zapisany.

Jak rozwiązać w/w problemy?

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności