Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

@0.00.000.0:port:login:hasło

To źle prawidłowy format zapisu to: xxx.xxx.218.156:3128#myproxy:myproxyxxx

Przypominam, że forum to nie BOK dla programów...

Zapytania należy kierować do BOK....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

czy jest możliwość wyszukania darmowych działających proxy przez USM?

Wiem, że jest USM zautomatyzowany z proxymarket ale ja pare razy na rok użyję tego narzędzia, a więc nie opłaca mi się kupowania proxy.

Proszę o przykład wyszukiwania jeśli taki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej funkcji... Jedynie co można to skopiować całość strony nawet nie kodu ale "na żywca" tekstu strony gdzie są listy proxy, wrzucić do ProxyMaster z USM'a i wyekstrahować wszystkie proxy, sprawdzić i gotowe.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł Pozycje Keywords

Czy jest możliwość dodania opcji pobierania co jakiś czas proxy przez API do modułu Pozycje Kerwords?

Korzystam z proxymarket - pakiet 20 proxy z api i po ok. 250 sprawdzonych słowach program zwraca błąd 302 przy słowach kluczowych - jak rozumiem oznacza to, że proxy zostały zbanowane przez google.

Taka opcja pobierania nowych proxy jest przecież przy harvestowaniu i sprawdza się wyśmienicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czy jest możliwość dodania opcji pobierania co jakiś czas proxy przez API do modułu Pozycje Kerwords?

Nie ma takiej potrzeby, bo przed uruchomieniem sprawdzania pozycji pobierane są / wczytywane proxy ze zdefiniowanego źródła. 20 proxy <współdzielonych z innymi userami> to obecnie za mało ...

302 - TAK ban od google na dane IP :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, chociaż nie wiem czy to już nie zostało rozwiązane, bo dawno nie aktualizowałem programu, ale przy sprawdzaniu site, czyli zaindeksowania danego linka przy wszystkich urlach z WP zawierających adres w postaci ?p= sprawdza site dla domeny a nie tylko dla tego adresu. Czy dałoby się to poprawić? Nie musiałbym wtedy SB odpalać, który to akurat robi poprawnie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł do sprawdzania site służy do pobieranie site dla domen, a nie zainkasowania stron...

@Czy dałoby się to poprawić

Nie ma czego poprawiać - komenda site tak działa dla stron z parametrami.

Ale tym sposobem Podsunąłeś mi pomysł na dodatkową funkcję sprawdzanie zindeksowania dla stron z wpisami opartą o inne zapytanie :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, myślałem, że to sprawdza zaindeksowanie ;) Bo jest osobna opcja do zaznaczenia "sprawdzaj dla domeny" czyli jak wrzucę mu linka to sprawdza dla linka i pokazuje 1, czyli jest w indeksie, problem jest właśnie z adresami które nie mają przyjaznych urli, bo wtedy leci po domenie i pokazuje site domeny. Ale jeżeli byłaby osobna funkcja do sprawdzania zaindeksowania to byłoby fajnie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, myślałem, że to sprawdza zaindeksowanie
To źle myślałeś ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł Pozycje Keywords

Nie ma takiej potrzeby, bo przed uruchomieniem sprawdzania pozycji pobierane są / wczytywane proxy ze zdefiniowanego źródła. 20 proxy to obecnie za mało ...

Sytuacja:

1. Jedna baza

2. 20 serwisów pozycjonowanych na te same frazy.

3. Każdy serwis ma po 400 tych samych słów kluczowych

4. Uruchamiam sprawdzanie pozycji klikając "Pobierz pozycję wszystkich keywords"

5. Głębokość sprawdzania 100 pozycji

Bez podmiany w trakcie pracy programu nawet 200 popranych na starcie proxy nie pomoże.

Może warto byłoby dodać funkcję "Sprawdź tylko z błędem" wtedy po jednym przejściu można by podmienić proxy i po kilku przejściach uzyskać pełen obraz sytuacji.

Chyba, że jest inne rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile proxy posiada użytkownik jest wyłącznie jego wyborem, program nie nakłada ograniczeń na wczytywanie większych pakietów. Prosta analogia: chcesz jechać dalej - tankuj więcej paliwa , a nie oczekuj od producenta super ekonomicznego silnika.

Dziękuję za propozycje ... jednak ten program jest darmowym dodatkiem i nie planuje żadnych "udoskonaleń w fabrycznym wydaniu". Jeśli potrzebujesz niestandardowych funkcjonalności Możesz je zlecić w ramach indywidualnego zlecenia oprogramowania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mion a co z moim pytaniem?

Bo chyba zostało przeoczone.

Ma to sens według Ciebie czy szkoda zachodu?

Czy jest możliwość ustawienia przycisków tak, żeby otwierały konkretny katalog np.

Wczytaj Projekt - otwiera katalog projekty

Wybierz bazę do pracy z poziomu kategorii - otwiera katalog kategorie_katalogow

Wczytaj katalogi - otwiera katalog katalogi

Nie jest to co prawda wielkie utrudnienie ale mi ułatwiłoby to sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ma to sens według Ciebie czy szkoda zachodu?

Nie powiedziałem, że szkoda zachodu. Proszę nie oczekiwać, że każda propozycja będzie uwzględniona i natychmiast zrealizowana. Będę wydawał update do USM to o ile będzie to w tym czasie możliwe zostanie wdrożone.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion ja nie oczekuję oczywiście natychmiastowej realizacji. Chciałem się tylko dowiedzieć czy

uważasz tą sprawę za wartą wdrożenia. Czy może to jeszcze poprawić użyteczność programu.

A kiedy i czy w ogóle ją wdrożysz to już według Twoich chęci i czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności