Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Bez podmiany w trakcie pracy programu nawet 200 popranych na starcie proxy nie pomoże.

Mylisz się. Postaraj się o prywatne porxy, a nie współdzielone z innymi użytkownikami do tego w bliżej nieokreślonych ilościach userów i skryptów to zobaczysz czy nie da rady.

Musicie zrozumieć podstawową regułę tyczącą PROXY, że używając publicznych porxy w chwili In statu nascendi < zaraz o sprawdzeniu> na 100 może działać 100, ale chwile potem może działać ~ 50, a 50 mieć mieć bana 302. Nie ma na to żadnej gwarancji.

Dlatego jedynym możliwym wyjściem przy publicznych proxy są zwiększone pakiety np 100. Dlaczego ? Dlatego, że cześć z nich padnie w trakcie globalnego użycia jednocześnie jakaś ich liczba może "ożyć", więc średnia będzie na tyle dobra, że pozwoli zrealizować dną operację.

To zostało sprawdzone empirycznie przy harvestach po miliony adresów i nie tylko przeze mnie ... oczywiście nie na pakiecie 20 proxy :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To zostało sprawdzone empirycznie przy harvestach po miliony adresów i nie tylko przeze mnie ... oczywiście nie na pakiecie 20 proxy

OK to co piszesz jest prawdą ale ...

Skoro proxymarket zapewnia podmianę niedziałających proxy w odstępach 10-20min oznacza to, że co 20 min mam nowy pakiet działających proxy. Tak?

I teraz dalej. Jeśli ustawię odpowiedni tępo sprawdzania (ilość wątków) np. na 2-3 to zanim zajeżdżę wszystkie proxy mam już nowy pakiet działających proxy. Gdyby je tylko móc podmienić co 10-20min można by tak działać w nieskończoność.

Oczywiście tempo ze względu na ilość proxy (co się przekłada na ilość wątków) byłaby mniejsza ale jednak program działałby stabilnie i nie byłoby błędów 302 nawet przy 20 proxy.

Niezawodność zależy od:

1. Ilości proxy

2. Stosunku ilości wątków do ilości proxy

Nie mam racji? I rozumiem, że publiczne proxy są niestabilne i nie ma 100% pewności, że działają. Ale proxy market zapewnia podmianę tych niedziałających. To czemu tego nie wykorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skoro proxymarket zapewnia podmianę[...], że co 20 min mam nowy pakiet działających proxy. Tak?

To pytanie musisz kierować do formy wydawcy serwisu ProxyMarket.pl nie do mnie.

@Ale proxy market zapewnia podmianę tych niedziałających

Chyba do Ciebie nie dociera ... Nie dociera jak działają proxy publiczne, więc musisz przyjąć za autorami, że pakiety 20 proxy nie są do zadań profesjonalnych - czy to jasne < pytanie retoryczne>.

Jak już pisałem jeśli potrzebujesz takiej funkcji o jakiej piszesz - możesz taką funkcję zamówić indywidualnie ... to nie jest panie szanowny koncert życzeń... Temat uważam za zamknięty.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, wątek jest po to by zgłaszać autorowi pomysły. Co autor z tymi pomysłami zrobi jest jego sprawą i to jest zrozumiałe.

Dlatego proponuję mniej opryskliwości w odpowiedziach a więcej konkretów.

Wystarczyło od razu napisać, że funkcja jest możliwa, będzie spełniać swoją rolę ale jest na indywidualne zamówienie.

Rozumiem, że autor musi z czegoś żyć i nie będzie za darmo co chwila coś nowego dodawał. Może więc warto w tym wątku zrobić ankietę co ludzie chcieliby jeszcze widzieć w programie i za co chcieliby zapłacić i zrobić to jako dodatkowo płatne pluginy. Wtedy autor byłby zadowolony i klienci. Zresztą podobnie zrobił teraz Scrapebox. Myślę, że jest wielu użytkowników USM, którzy kupiliby dodatkowe ciekawe pluginy.

Czy ktoś jeszcze uważa ten pomysł za warty rozważenia przez Miona?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więc warto w tym wątku zrobić ankietę co ludzie chcieliby jeszcze widzieć w programie i za co chcieliby zapłacić i zrobić to jako dodatkowo płatne pluginy. Wtedy autor byłby zadowolony i klienci. Zresztą podobnie zrobił teraz Scrapebox. Myślę, że jest wielu użytkowników USM, którzy kupiliby dodatkowe ciekawe pluginy.
No nie głupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego proponuję mniej opryskliwości w odpowiedziach a więcej konkretów.
Źle to pojmujesz! I podchodzisz do tego z niewłaściwej strony.
Rozumiem, że autor musi z czegoś żyć i nie będzie za darmo co chwila coś nowego dodawał.
Ale ja pisałem o tym już dawno dawno temu i do tego nie raz - dodatkowe moduły na indywidualne zamówienia.
Może więc warto w tym wątku zrobić ankietę co ludzie chcieliby jeszcze widzieć w programie i za co chcieliby zapłacić i zrobić to jako dodatkowo płatne pluginy
Pakiet USM z założenia miał mieć darmowe aktualizacje, więc teraz tego na pewno zmieniać nie będę.... Nie zamierzam potem wysłuchiwać/wyczytywać jakim to oszustem jestem, bo pisałem = obiecałem darmowe, a teraz są płatne pluginy

Nawet nie wiesz jak ludzie potrafią wyparzyć fakty i informacje.... opierając się na ich widzimisię do tego stopnia, że każdy nowy program o którym kiedyś wspomniałem i obecnie został przeze mnie wydany chcieli by dostać za darmo w ramach pakietu USM....

Kończąc temat - dedykowane pluginy / funkcje Możesz(cie) zamawiać indywidualnie w ramach zlecenia oprogramowania mojej firmie.

Do tego też staram sie co jakiś czas dodac coś nowego tak jak to aktualnie robię w programie do obsługi dodawania wpisów i zakładania blogów.

=======

Bez podmiany w trakcie pracy programu nawet 200 popranych na starcie proxy nie pomoże.
By nie być gołosłownym zróbmy TAK - prześlij mi te 400 keywords na email < do wglądu prywatnego> do sprawdzenie, ja je sprawdzę przy pakiecie 100 proxy jeśli nie da radę wprowadzę jeszcze dziś funkcję automatycznego pobierania proxy z API.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc temat - dedykowane pluginy / funkcje Możesz(cie) zamawiać indywidualnie w ramach zlecenia oprogramowania mojej firmie.

Jak zwykle jest to kwestia ceny :( Zakładając, że jakiś dodatek będzie kosztował 2000,00zł to jednej osobie ciężko tyle kasy wydać. Ale gdyby tych osób było np. 100 to przydatny plugin za 20zł byłoby łatwiej nabyć i pewnie szersze grono by go kupiło.

Z drugiej strony ten kto nie rozumie, że aby program się rozwijał potrzebne są nowe środki to strzela sobie sam w kolano. Skoro narzędzie takie jak USM pozwala na konkretne zarobki to jest dla mnie zrozumiałe, że autor za rozwój będzie pobierał jakieś rozsądne pieniądze. Jeśli nie to w którymś momencie projekt umrze i po ptakach. Jak kupuję do firmy wiertarkę i nią ciężko pracuję to mam przez pewien okres gwarancję ale po gwarancji muszę za części i serwis płacić jak dalej chcę by wiertarka była sprawna. Czy jest w tym coś nienormalnego?

Oczywiście teoretyzuję i autor USM sam wyznacza sposób i granice swojej pracy. Ale może warto o niego zadbać by za jakiś czas takie narzędzia jak USM nie zniknęły bo jestem pewny, że do końca świata za 300,00 zł netto program nie będzie ulepszany.

Jestem ciekaw co inni na ten temat myślą.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co inni na ten temat myślą.

Powiem wprost ponownie! To nie jest kącik dyskusyjny - zrozum to w końcu ! Wydałem oprogramowanie "takie jakie jest". I za takie klient płaci. Z chwila zakupu pakiet ma pełna funkcjonalność. Nie wiem co będzie za miesiąc, 10 miesięcy.

Chcesz wędzić co inni myślą to masz PM, telefony, puby umawiaj się z współużytkownikami USM i dyskutuj co myślą na ten temat, ale przestań zaśmiecać watek swoimi wywodami które tak naprawdę do niczego nie prowadzą ! Poza tym forum to nie BOK.

Z góry DZIĘKUJĘ

Jeśli nie to w którymś momencie projekt umrze i po ptakach
Kupujesz działający produkt i liczy się, że chwila obcna, a nie co będzie za 10 lat. Cyba nie sądzisz, ze w ramach tych 300 zł ja będę nad tym produktem siedział 10 lat - Irytujesz mnie coraz bardziej .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skibbi

Facet, autor programu wypowiedział się chyba wystarczająco jasno w kwestii Twoich propozycji. To nie gimnazjum, że jak Panią Profesor pomęczysz wystarczająco długo to nie zrobi kartkówki. Moim zdaniem i nie tylko moim, wszystkie programy, które wychodzą spod ręki Miona działają znakomicie i w odpowiednich rękach można nimi zrobić wiele ciekawych i przydatnych rzeczy.

Jeśli nie potrafisz należycie wykorzystać możliwości programy mając jednocześnie na uwadze jego ograniczenia, to miej pretensje tylko do siebie. Ewentualnie możesz jak Mion niejednokrotnie informował zamówić dodatkowe, indywidualne oprogramowanie w ramach niezależnego i dedykowanego projektu.

Odpuść sobie to biadolenie bo się tylko kompromitujesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyba nie sądzisz, ze w ramach tych 300 zł ja będę nad tym produktem siedział 10 lat

No właśnie napisałem wcześniej, że nie sądzę. I przy tym układzie finansowania projektu w przewidywalnej perspektywie się on skończy :( A szkoda

Wszelkie wyjaśnienia w tym temacie uważam za wystarczające, powiedziałeś dostatecznie dużo. Dziękuję za cierpliwe i szczere odpisywanie Mion.

Tak pamiętam, że pytania techniczne do BOK a wątek do zgłaszania nowych pomysłów :)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UltraSEOMaster 2.7.3 - nowa funkcja do umownego sprawdzania zaindeksowania za pomocą operatora inurl:

Nagranie przedstawia różnicę w wynikach site vs inurl co za tym idzie wykorzystanie tego operatora do umownego sprawdzenia zaindeksowania.

Od razu informuje, że funkcja z operatorem site jak i inurl zwraca wyniki "takie jakie zwraca", a ich prawidłowa interpretacja w kwestii umownego zaindeksowania leży w gestii użytkowników. Tyczy to tez źródła danych jak chodzi o DC i geolokalizacji proxy.

=======================

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster 2.7.3

- KatalogiSubmitter 1.6.6

- PozycjeKeywords 1.0.3

- SiteIndeksator 1.2.1

Z tego linka proszę pobrać obecną wersję: https://www.http200.pl/wyszukiwacz/SEOwyszukiwaczBeta.zip

:)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aktualna cena pakietu programów USM to 300 zł netto Jeśli jest Pan zainteresowany proszę podać dane do wystawienia FVAT proforma oraz email na jaki mam ją wysłać. Po zaksięgowaniu wpłaty wystawiam FVAT."

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster 2.7.3

- KatalogiSubmitter 1.6.7

- PozycjeKeywords 1.0.3

- SiteIndeksator 1.2.1

=================

Lub jako ROZSZERZONY PAKIET "SEO" PROGRAMÓW z dodatkiem programu do obsługi blogów w łącznej cenie 480 zł netto.

Pozdrawiam,

Dariusz Janicki

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 50 zł

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności