Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

W UltraSEOMaster 2.7.4 został dodany moduł o bliżej niesprecyzowanym zastosowaniu.

keywordscount.jpg

Moduł sprawdza czy występuje i ile razy wystepuje w danym miejscu w kodzie HTML strony.

Od razu piszę by nie było potem "ale" All Body - zlicza "na żywca" wystąpienie danego ciągu w ciele body strony HTML.

Kliknięcie w belkę nagłówkową sortuje dane.

Mam takie pytanie czy mozliwe jest wprowadzenie aby kliknięcie w belkę sortowało podobnie jak w tym powyższym dodatku liczbe pobranych wyników (linków) w harvesterze? W gscraperze jest coś takiego jak dodatek testujacy footprinty, wiem że tutaj taki dodatek jako osobna aplikacja byłby płatny, ale może takie sortowanie jako integralna część będzie szybsze w dodaniu, a sądzę ze wielu osobom ułatwi życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam takie pytanie czy mozliwe jest wprowadzenie aby kliknięcie w belkę sortowało podobnie jak w tym powyższym dodatku liczbe pobranych wyników (linków) w harvesterze? W gscraperze jest coś takiego jak dodatek testujacy footprinty,

Możliwość jest, ale nie widzę sensownego zastosowania takiej funkcji, więc raczej nie wprowadzę. By pobrać liczbę wyników należy wykonać zapytanie do google, wiec IMHO efektywnie jest pobrać wyniki i potem je przefiltrować modułem: Rozpoznawania skryptów High-tech. Dla pojedynczych zapytań footprint można to zrobić w przeglądarce.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. myślałem, że sortowanie po liczbie linków jest o tyle dobre, że możemy je zrobić po harveście nie tracąc czasu na samo testowanie, bo przy okazji mamy linki wyciągnięte, no i możemy wybrac konkretny zakres czasu. Natomiast przy polu wyników mam często zwrócone NZ i NZ2, więc sortowanie po tym polu chyba nie miałoby sensu. A czy usm pozwala na pobranie tylko liczby wyników w okresie czasu dla wprowadzonych footprintów? Bo w scrapeboxie jest coś takiego, ale nie działa zbyt dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy usm pozwala na pobranie tylko liczby wyników w okresie czasu dla wprowadzonych footprintów?
W module: Harvester Hight Tech jest opcja zwracania wyników dla określonego czasu zindeksowania treści.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy do harvestera można by podpiąć sygnał dzwiękowy? Tzn. po zakończeniu jego działania, żeby był jakiś krótki dźwięk, który informowałby nas o zakończeniu wyszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dodać opcjonalne powiadomienie dźwiękowe przy następnym update :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przy dużej ilości footprintów często one działają sobie gdzieś tam w tle, a po zakończeniu zdarza mi się zapomnieć je podmienić, więc myślę, że taka funkcja była jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy usm pozwala na pobranie tylko liczby wyników w okresie czasu dla wprowadzonych footprintów?
W module: Harvester Hight Tech jest opcja zwracania wyników dla określonego czasu zindeksowania treści.

To znaczy liczba wyników dla poszczególnych footprintów jest zapisywana w jakimś pliku statystyk? Bo w oknie tego harvestera mam po zakończenie tylko komunikat: Pobrano wszystkie. Footprint:

Witam. Czy do harvestera można by podpiąć sygnał dzwiękowy? Tzn. po zakończeniu jego działania, żeby był jakiś krótki dźwięk, który informowałby nas o zakończeniu wyszukiwania.

W sumie chyba nie każdy ma włączony dźwięk, więc jeśli koniecznie coś takiego wprowadzać, to lepsze jest sprawdzone rozwiązanie ze scrapeboxa czy gscrapera z dymkiem w trayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy liczba wyników dla poszczególnych footprintów jest zapisywana w jakimś pliku statystyk? Bo w oknie tego harvestera mam po zakończenie tylko komunikat: Pobrano wszystkie. Footprint:
Liczba wyników nie ma większego znaczenia, bo niezależnie czy będzie ich 2.000 czy 200 K można pobrać nie więcej niż 1.000 linków. KOmunikat pobrano wszystkie oznacza, że pobrano wszystkie. Mogę wprowadzić osobne logowanie czyli zapisywanie w pliku liczbę linków pobranych dla konkretnych footprint.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba wyników nie ma większego znaczenia, bo niezależnie czy będzie ich 2.000 czy 200 K można pobrać nie więcej niż 1.000 linków. KOmunikat pobrano wszystkie oznacza, że pobrano wszystkie. Mogę wprowadzić osobne logowanie czyli zapisywanie w pliku liczbę linków pobranych dla konkretnych footprint.

Zgadza się, choć daje nam to mimo wszystko pogląd czy footprint nie jest zbyt ogólny i go uszczegółowić, po liczbie wyciągniętych linków tego nie stwierdzimy. Proponowałem sortowanie po nagłówku, bo wydawało mi sie że jeśli jest to w innym dodatku to wprowadzenie tego dla obu harvesterów będzie najmniej kłopotliwe i czasochłonne. Z drugiej strony logowanie do pliku da nam możliwość przefiltrowania w excelu, także chyba jest to nawet lepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mogę w tej materii dodać co zresztą uważam za wystarczająco dobre rozwiązanie to jak już pisałem logowanie do pliku.

Format CSV będzie optymalny, bo można go dalej przetworzyć.

Log na zasadzie footprint | ile z pierwszego zapytania | ile wyciągniętych. Co da przykładowo taki log:

'darmowe katalogi stron','532,000','970'

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja o jakiej pisałem powyżej została dodana - UltraSEOMaster 2.7.6 w module Harvester Hight Tech:

harvest_wynikiinfologa.jpg

Log będzie zapisany w tej samej lokalizacji co wybrany plik dla zapisu wyników pobierania z prefixem log _ data_czas np:

Przykładowy log:

'Dodaj do Katalogu','15700000','758'

'Katalog stron SEO','6910000','904'

'Katalogi stron SEO','1090000','912'

'SEO Katalogi','2990000','915'

===

Wiec jak by ktoś z Użytkowników wpadł na pomysł ;) by ten moduł wykorzystać do oszacowania ilości zwracanych wyników dla danych keywords = footprint mogę dodać opcję [x] - pobierz tylko ilość zwracanych wyników bez faktycznego pobierania stron. Taki log można wprowadzić do arkusza kalkulacyjnego i dalej jakoś przetworzyć ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion niestety nie dostałem odpowiedzi na @ dlatego piszę tutaj

Czy mogę Cię prosić o licencję testową o której rozmawialiśmy jakiś czas temu? Dla przypomnienia mam problem polegający na wyłączaniu się USM podczas rozpoznawania skryptów.

Inna sprawa jak z moją prośbą o wprowadzenie innych wyszukiwarek np google.de itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę Cię prosić o licencję testową o której rozmawialiśmy jakiś czas temu?Dla przypomnienia mam problem polegający na wyłączaniu się USM podczas rozpoznawania skryptów.
Skro masz jakiś problem w module do rozpoznawania to wiesz jak działa, więc po co licencja testowa.
Inna sprawa jak z moją prośbą o wprowadzenie innych wyszukiwarek np google.de itp. ?
Tak jak wyglądała. Nie wykluczam, ale też niczego nie obiecuje, że przyszłości wprowadzę.

Powie mi ktoś jak wyszukać blogi do BlogSubmitter ?

Na ogólnych zasadach pisania właściwych footprint, harvestowania i rozpoznawania/filtracji danych.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności