Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Problem Mionie polega na tym, że ten skrypt nie ma zaimplementowanej możliwości
No to lipa ... Myślałem, że jest to "seryjne wydanie". W sumie szkoda, że tak nie jest, bo ja na przeróbki skryptów nie mam obecnie wolnych mocy przerobowych, wiec tylko gotowe do dawania skrypty wchodzą w rachubę :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chyba tego nie przeskoczysz, ale można obejść :)

Dwa pliki .txt

1. Instrukcja - co trzeba przygotować

2. Plik roboczy

Później ctr c ctrl V

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie - UltraSEOMaster w module Rozpoznawanie skryptów Hight Tech był bug polegający na zajmowaniu podczas działania coraz większej ilości pamięci RAM aż następowało zawieszenie lub nawet zamkniecie programu. Zwłaszcza przy obróbce dużych list. Problem został usunięty < mam nadzieje, że z uwagi na późna porę nie zrobiłem innego> teraz program podczas działania zajmuje stałą ilość RAM i z powodzeniem działa na 50 wątkach na cienkim VPSie co widać na grafice.

Podziękowania dla Kolegi Mariusza który w pewien sposób pomógł w zdiagnozowaniu tego BUG'a :hi:

-------

Z tego linka można pobrać obecną wersję: https://www.http200.p...ukiwaczBeta.zip i wystarczy podmienić sam UltraSEOMaster 2.7.9

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, ze w blogsubmitterze pojawiła się opcja takiego przycinania, a brakuje jej w usm, jest ona również w gscrapperze i okazuje się że jest bardzo przydatna - mam na mysli przycinanie do unikatowych domen najwyższego rzędu., czy byłaby mozliwośc dodania jej również usm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy byłaby mozliwośc dodania jej również usm?
Dodane w wersji - UltraSEOMaster 2.8.0

W menu Akcje -> Przytnij do domeny

Z tego linka można pobrać obecną wersję: https://www.http200.pl/wyszukiwacz/SEOwyszukiwaczBeta.zip

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawarka działa super - szybko i wydajnie. Pomyślałem jednak, że przydałoby się jej kilka rozwiązań które dodałyby trochę komfortu do codziennej pracy, i zaoszczędziły przy okazji dużo cennego czasu

Sprawa pierwsza czy mógłbyś dodać sortowanie po kolumnach? Jak się dodaje do większej ilości katalogów, przejście przez listę i wyszukanie niedodanych, albo informacji o braku kategorii itp. to droga przez mękę. A tak wystarczyłoby kliknąć w kolumnę i pyk - mamy katalogi posortowane :)

Druga sprawa to masowe zaznaczanie katalogów po dodaniu i ich usunięcie z listy, bo teraz jak mam dużo błędów to albo muszę kliknąć kilkadziesiąt razy albo znowu lecieć po wszystkich katalogach -co zajmuje czas i dodatkowo niepotrzebnie je obciąża.

Kolejna rzecz - wyszukiwarka kategorii w wyszukiwarce kategorii :) Chodzi mi o to, że gdy poszukuję jakichś rzadkich podkategorii muszę się przeklikać praktycznie przez każdą kategorię i potem szukać podkategorii - trwa to strasznie długo, przy większych listach. Wyszukiwarka mogłaby działać tak - wpisuję nazwę podkategorii a program filtruje kategorie i podkategorie, zostawiając tylko te które pasują do wzorca.

Next to okno wynikowe z wymiksowanym opisem - czy mógłbyś dodać tam przycisk wygeneruj ponownie (żeby zrobił nowy opis) - przyspieszy to znacznie sprawdzenia opisu?

Przedostatnia sprawa to zapisywanie katalogów do których został dodany wpis i nie dodawanie ich do listy. Mogłoby to działać tak, gdy wpis zostatnie dodany z powodzeniem program zapisuje to pliku tekstowego katalogi do których dana strona została dodana - duża zaleta od razu nam się tworzy automatyczna lista katalogów. Potem przy kolejnym katalogowaniu program mógłby (opcjonalnie) użyć ten pliku i nie ładować na listę katalogów do których strona została już dodana - to byłaby kolejna oszczędność czasu. Przy okazji mają taki plik tekstowy możemy sobie dodawać tam katalogi w których z jakiegoś powodu dostaliśmy bana.

Ostatni - dodaj please dodawanie z wykorzystaniem proxy :)

Z góry dziękuję za szybką implementację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Z góry dziękuję za szybką implementację

Z góry mówię, że nie zostaną wprowadzone.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widzę że bardzo często ktoś chciałby jakieś nowe funkcje w programie. No ok, ale jest jedno ale, wszystkie aktualizacje programu są gratis, a same się nie robią. Program wyszedł jakiś czas temu na rynek, cena jest przystępna, większość osób która miała go kupić już to zrobiła.

A więc teraz autor musiałby siedzieć przed kompem i całkowicie za darmo wprowadzać nowe funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki model się zupełnie nie sprawdza niestety i nie jeden się już na tym przejechał.
Zgadza się, ale nie będę działał wstecznie, bo był by straszny lament. W nowym programie który zostanie zapewnię za jakiś czas wydany będzie uwzględniony model abonamentowy :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki model się zupełnie nie sprawdza niestety i nie jeden się już na tym przejechał.
Zgadza się, ale nie będę działał wstecznie, bo był by straszny lament. W nowym programie który zostanie zapewnię za jakiś czas wydany będzie uwzględniony model abonamentowy :pisze:

A może byś pomyślał o tych którzy nie będą lamentować (jak np. ja), a zapłacą kasę, która im się w przyszłości zwróci bo zaoszczędzą czas? Rozumiem, że nie chcesz robić tego za darmo -i nikt nie wymaga tego od Ciebie. Wczoraj dodawałem projekty do ładnie obrobionej czystej bazy seoków ale 3 razy więcej czasu zajęła mi obsługa błędów niż pozostałe czynności, dlatego chętnie wezmę na siebie część kosztów implementacji chociażby sortowania czy wyszukiwania kategorii, i myślę że jeszcze ktoś się znajdzie taki jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności