Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Takie ustawienia ograniczenia są od samego początku według kodu maksymalne powróżeń dla danego footpront powinno być do 15 razy niezależnie od tego czy pobierze czy nie. W przypadku harvestera High-tech ta wartość wynosi 30 razy.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To dobrze wiedzieć :)

Niestety, mój USM żyje własnym życiem, albo coś innego jest nie tak.

O 18:06 odpaliłem high-tech przy czym do teraz pobrał 294 footprinty i na tej liczbie zatrzymał się ok 40min temu i mieli non stop te same na tych samych proxy.

fcjup9.jpg

EDIT: 10 min później

4mu6fb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest 508725 footprintow stać w miejscu może i kilka godzin / dni i nic na to nie poradzę.... :olaboga:

Polecam większe pakiety proxy któreś w końcu zadziała lub używanie footprint które nie są tak szybko banowane tak jak na filmie: https://ultraseomaste...0p27ft.swf.html

--

Zacytuję kolegę "Wniosek stąd takie, że trzeba lepiej konstruować zapytania i próbować unikać zapytań zaawansowanych."

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem dokładnie te same footprinty które ok 2tyg temu przeszły bez problemu, dzielenie tego na mniejsze pakiety tez sprawy nie załatwia bo próbowałem, wymiana dysku i płyty które były wadliwe również nie pomogła tak samo jak i inne proxy niż te z proxy market. Problem leży w harvesterze ponieważ on mieli po x razy (stanowczo więcej niż 30) jedno zapytanie

Inna sprawa co ma liczba footprintów wyczytanych do działania tego ze zatrzymuje się na w/w przykładzie 294 i nie idzie dalej, tu nie ma różnicy czy jest ich 1mln czy 1000...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2tyg temu przeszły bez problemu,

No widzisz, ale po stronie programu też żadnych zdalnych zmian nie było... Nastały ciężkie czasy, bo jak można wnioskować google szybko banuje IP i nic na to nie poradzę ponad to co napisałem: że trzeba lepiej konstruować zapytania i próbować unikać zapytań zaawansowanych.

Problem nie leży po stronie harvestera co widać na nagraniu na którym pobierał do końca: https://ultraseomaste...0p27ft.swf.html

Nie moze pobrać więcej niż tyle co pisałem, bo na to warunek nie zezwala:

bool pobieraj = true;

while(pobieraj)
{
// na koncu
if((powtorzen > 30) || (iRazy302 > 30))
{
pobieraj = false;
}
}
// wyjście z pętli while i zakończenie wątku

Też może być tak, że w wyniku działania wszystkie proxy z puli 60 mają BANA i program nie może ruszyć przez to dalej :olaboga:

---

Możesz testowo przesunać liczbę wątków na 0 poczekać jakis czas, bo jak jest jak piszę powinny wszystkie się zakończyć i ilość wątków powinna wynosić 0. Jeśli liczna wątków nie będzie spadać to jest faktycznie BUG w programie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proxy szybko banowane i nic nie idzie zrobic, to nie wina softu imo.
Zwłaszcza są szybko banowane jak są tego typu

footprint z dwoma operatorami szybkiego BANA :

footprint_szybkobanowane.jpg

Teraz to NIE PRZEJDZIE

:olaboga:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mogą przechodzić, ale nie muszą zwracać wyników. Też mogę zmienić jak będzie BAN będzie pomijane i brane następne. Tak, czy inaczej google stał się jeszcze bardziej rygorystyczne jak chodzi o operatory i to jest przyczyną ...

Poza tym też kwestia proxy - może masz, że tak powiem "lepsze" = mniej "zużyte" ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chodzi o kwestię "jakości" proxy.

chyba w tym sęk :)

Niekoniecznie. Spróbuj sobie kilka/naście razy kliknąć na czystym IP/proxy w różne strony np. 1,4,7,10,13, 20 itd. wyników google dla zapytania z zaawansowanym operatorem i zobaczysz jak szybko dostaniesz bańkę ;)

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G zaczęło ostatio bardzo szybko banować IP. Nawet podczas pisania nowego footprinta zdarza mi się duzo częściej niż kiedyś przepisywać obrazki, bo jestm podejżany :]

Jakość proxy już nie ma takiego znaczenia jak kiedyś, teraz musi być jakość i odpowiednia ilość. Oczywiście jak wrzucimy jeszcze do footprinta coś co zwykły user nigdy nie widział (site inurl itp) to jeszcze szybciej pada.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie po odwiedzeniu kilku stron z włączoną wtyczką SEOQuake gdy chce chce wyszukać normalną frazę np: komputery to i tak muszę przepisać CAPTCHA. Kiedyś SEOquake chodził cały czas włączony i nie było z tym problemu.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności