Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Temat umarł :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o nowe footprinty, bo z tego co wiem to wszystkie mające w sobie powered by wordpress lub inne tego typu rzeczy w tym operatory zaawansowane są szybko banowane, a nie mam pojęcia jak można stworzyć footprinty skuteczne które nie zawierają tego typu rzeczy z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czyli webmini, easydir i donmini odpadły i nie ma na co czekać a zostały tylko te co były seokatalogi i sinooke?

easydir nigdy nie był w planach, a donmini jest obsługiwany. webmini jeśli znajdę więcej czasu to pewnie też dodam :) Przy okazji promocja "Majowe chrabąszcze" nadal aktualne.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czy jest mozliwość by harvesterem wyciągnąć tylko pierwszych np. 20-100 wyników?

Nie planuje takiej funkcji.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czy jest mozliwość by harvesterem wyciągnąć tylko pierwszych np. 20-100 wyników?

Nie planuje takiej funkcji.

Dziękuję za odpowiedź, mam jeszcze pytanie, czy moduł sprawdzający site/pr korzysta z proxy api? Gdy nie mam pliku tekstowego ustawionego tylko sam "zewnętrzny adreś żródeł proxy" to pojawia się komunikat, choc proxy i tak skądś pobiera, a jeśli mam już wykupione api to warto by je użyć do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz używać zewnętrznych źródeł proxy wybierając taką opcje w konfiguracji programu. Trzeba tylko dodać takie źródła do listy oczywiście musi być to "gotowa" lista proxy gdzie kolejne są od nowej lini \r\n a nie surowa strona np forum z jakimiś proxy.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

easydir nigdy nie był w planach, a donmini jest obsługiwany. webmini jeśli znajdę więcej czasu to pewnie też dodam

może easydir mi się pomylił z wyszukiwaniem...

muszę przysiąść przy Twoich programach bo na razie korzystam z paru funkcji a na reszte brakuje czasu :(

PS: webmini by się chyba przydało, bo np. ja mam tylko serwerowe dodawarki do webmini i ewidentnie brakuje mi wersji desktopowej a byłem przekonany, że tu będzie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz używać zewnętrznych źródeł proxy wybierając taką opcje w konfiguracji programu. Trzeba tylko dodać takie źródła do listy oczywiście musi być to "gotowa" lista proxy gdzie kolejne są od nowej lini \r\n a nie surowa strona np forum z jakimiś proxy.

Zgadza się - zaznaczam ptaszka oraz ustawiam adresy zewnętrzne api jednoczesnie usuwam link do pliku, bo jest on wtedy niepotrzebny i przy harvesterze jest ok, ale moduł pr/site zwraca:

95839703436567698247_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

site to jest operator wyszukiwania więc działa tak samo jak inne co widać na nagraniu.

Przykładowy footprint: site:https://www.forum.optymalizacja.com

Zwraca 3 podstrony wyników ~ 30 i tyle program pobiera screen

Wiec nie ma czego poprawiać....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy dużej liczbie FP z operatorami zaawansowanymi typu site:.pl inurl intext usm zaczyna "głupieć" i zapętla się (starając się przerobić dokładnie te same FP) podczas pobierania proxy i przechodzenia do następnych FP robiłem test i przez ok 24h pobrał(KW dokładnie te same)

73t3b9.jpg

Natomiast w przypadku wykluczenia wszelkiego rodzaju zaawansowanych operatorów harvester działa świetnie

poniższy wynik to mniej niż 24 godziny 08t2g1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności