Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem z Blogi Submitter.

Od kilku dni staram się założyć konta na blogach WP. Niestety za każdym razem wszystkie próby kończą się [Errorem].

Gdy klikam w podgląd IE okazuje się że w większości przypadków muszę jedynie potwierdzić rejestrację by sie zarejestrować. Jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

-

-

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy tak działa to równiez u Was - ale mam 2 problemy z działaniem usm:

- moduł pr/site nie korzysta z api, tylko bierze proxy zawsze z pliku

- w harvesterze high tech nie ma opcji zdefiniowania z góry żródla proxy, tego czy chcemy logowania do pliku. Co gorsza footprintu nie da się równiez zmienić bez zamknięcia okna tego harvestera - gdy wczytamy nowy footprint, to jest on przyklejany do starego.

Przydało by się okienko konfiguracji w tym module by pamiętał te ustawienia. Swoją drogą czy da się jakoś dostać do tego modułu bezpośrednio? Bo jednak dodana niedawno opcja pobierania cyklicznego z api sprawia że harvester nie high tech zszedł na drugi plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program ma funkcje takie jakie ma :]

--

Wybranie dwóch plików z dysku + trzeci do zapisu danych to kilkanaście sekund, więc nie widzę w tym problemu :olaboga:

---

W sierpniu wydam nowy program ... gdzie będą wszystkie takie drobiazgi uwzględnione + przycisk STOP <chyba, ze z nim nie podałam z tym stop> :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale to rozumiem, ale funkcje to jedno a ich działanie to drugie - czyli jak jest api to program musi je wykorzystywać - a tak jak pisze moduł pr/site zaciąga je z pliku a nie z api - mimo, ze mam je ustawione, bo harvester nie ma z tym problemu. Podobnie harvester high tech, również sądzę, że doklejanie zamiast podmiany footprinta to błąd w działaniu. W żadnym wypadku nie prosze o wdrażanie czegos nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Footprinty + źródła proxyt API definiuje się na początku i takie też ładuje do programu harvester high tech, uruchamia się program i na jakiś czas zapomina, bo dalsze działanie programu jest bezobsługowe. Takie są założenia modułu high tech. To samo tyczy wydajnego modułu: Rozpoznawania skryptów High-tech

----------------

Najnowsza letnia promocja 2013:

Pakiet programów USM + BlogiSubmitter < licencja jedno stanowisko> w atrakcyjnej cenie TYLKO 250 zł netto.

Jeśli ktoś potrzebuje aktywacji na więcejstanowisk nadal obowiązuje promocja Majowe SEO chrabąszcze 3 x 2 :)

Ceny poza promocją:

Pakiet USM - 300 zł netto

BlogiSubmitter - 200 zł netto

------------------------------------------------------------

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: biuro@http200.pl

Email: systemy.internetowe@gmail.com

Telefon: 723 227 124

Dane konta do zakupu programów:

ING Bank Sląski: 05105015201000009079642766

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Gdzie są opisane wszystkie funkcje USM?

Na forum i na nagraniach: https://www.google.pl/search?hl=pl&q=site%3Ahttp%3A%2F%2Fultraseomaster.pl%2Fdemo%2F

2) Jakaś promocja dla osób posiadających BS?

Tak, na USM dla posiadających BS - 250 zł netto.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester z głównego okna obsługuje mniejsze listy footprint. obsłużył całe pobieranie do paruset footprint.

Zdalne pobieranie zostało zaimplementowane w module Harvester high tech który obsługuje też listy footprint sięgające 1M pozycji i jest nastawiony na duże żniwa [nagrania z działania modułu] .

---

mindryl - Będzie nowy program na ukończeniu, więc jak będziesz chciał możesz zostać BetaTesterem i będzie licencja ze zniżką lub gratis ... <zobaczymy> ;)

Pozdrawiam

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie analizuje co w zasadzie zmieniłem i obecnie jest wdrożone ... przecież Harvester z głównego okna też pobiera i podmienia proxy z API jeśli wybierzemy to w konfiguracji i podamy źródła proxy API. Jeśli jest zaznaczone bez API po aktualizacji proxy w pliku można go ręcznie wczytać w czasie pobieranie i podmienić listę proxy.

----------

Harvester z glównego okna też daje sobie dobrze radę - pobiera skutecznie co widać na załączonym screenie harvestru na footprintach testowym z pakietu USM:

podmianaproxyzapigh.png

:pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak działa to równiez u Was - ale mam 2 problemy z działaniem usm:

- moduł pr/site nie korzysta z api, tylko bierze proxy zawsze z pliku

Potwierdzam, że tak jest. :faja: Nawet pisałem gdzieś o tym - nie wiem czy na maila czy tu, ale bez efektu ;)

Sposób na zaciągnięcie proxy z API do pobrania site/sprawdzenia PR:

Ja to obchodze w ten sposób, że podaję API - robię jakiś harvest, który zaraz gaszę przesuwając suwaczek do zera i dopiero potem korzystam z tego dodatku, który pobiera site i sprawdza PR - wtedy wywala wprawdzie perfidny komunikat: "Brak Proxy" - należy dać OK, ale zasysa proxy i elegancko działa :)

Sposób może mało elegancki, ale działa :faja:

Harvester z glównego okna też daje sobie dobrze radę - pobiera skutecznie co widać

Tylko harvester Mionie, jeśli chcesz od razu zaatakować sprawdzanie site/PR bez wcześniejszego skorzystania z harvestera, dzieje się tak jak napisał Mindryl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tylko harvester Mionie, jeśli chcesz od razu zaatakować sprawdzanie site/PR bez wcześniejszego skorzystania z harvestera, dzieje się tak jak napisał Mindryl - tak to się zgada. W tym wypadku pozostaje ręczna podmiana z uprzednio zapisanego pliku. Po 20 lipca to zmienię i dodam też pobieranie z API.

Tak przy okazji - w skład pakietu USM wchodzi wysoce wydajna dodawarka do katalogów SEOkatalogi na multikody i sinoke :) Oraz wyszukiwanie wpisów w tych katalogach

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowny Kliencie,

W związku z przeprowadzaniem prac modernizacyjnych w Śląsk Data Center, w nocy z 29.07.2013 na 30.07.2013 w godzinach 00:00 - 06:00 wystąpią przerwy lub całkowity brak dostępności autoryzacji programu.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

:glaszcze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności