Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swojej strony przedstawię małą propozycję, a mianowicie każda osoba, która zakupi nową/kolejną licencje USM będzie mogła zaoszczędzone 75,00 zł wydać w ProxyMarket.pl na pakiet proxy Medium/100. Kierowane jest to również do tych osób, które nie mają założonego konta w naszym serwisie, a jako, że obecnie wyłączona jest możliwość rejestracji, jest to również dobra okazja do otrzymania konta.

Aby skorzystać z promocyjnego zakupu pakietu Medium/100 należy zgłosić się na bok@proxymarket.pl załączając zrzut z belki aktywacyjnej programu.

Pozdrawiam.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze nie wprowadziłem :(

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie! mam pytanie, czy ktoś z was ma taki problem że harvester high tech nie pobiera proxy z proxymarketu? (pojawia się ciągle komunikat 'Nie pobrano proxy')

dodam że wiem o zmianach w api i jestem ich świadom i wiem co trzeba zrobić żeby działało dlatego na maszynie na której uruchamiam harvester mogę bez problemu wejść przez przeglądarkę i wyświetlają się IPki bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harvester high tech nie pobiera proxy z proxymarketu?

Jak najbardziej pobiera jeśli nie ma współdzielonego API ...

ghht3080.jpg

Oto i demo specjalnie na tle daty powyższego postu:

Harvester high tech nagranie z pracy online

Test był wykonany na świeżej paczce USM ZIP wypakowanej do "Pobrane"

na maszynie VPS dosyć cienkiej 1 Core / 2 GB RAM / 40 GB HDD / Windows 2008 Standard R2 - 64 bit.

Jak widać na nagraniu pobieranie porxy API i sam harvester przebiega pomyślnie.

Proszę sprawdzić czy program mam możliwość zapisu danych w katalogu w którym się znajduje /proxy/.

=====

Przy okazji kończącego się miesiąca, podatków i kosztów działalności eyc, ecyc

Ogłaszam promocję "Szwecki stół na koniec wakacji"

Z pakietu programów:

- UltraSEOMaster 2.7.9

- KatalogiSubmitter 1.6.8

- PozycjeKeywords 1.0.3

- SiteIndeksator 1.2.1

- Program BlogiSubmitter;

- Program RssHtmlGenerator;

Można wybrać dowolne TRZY programy x 2 stanowiska w atrakcyjnie niskiej cenie 185 zł netto. Promocja trwa do 1 września.

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: biuro@http200.pl

Email: systemy.internetowe@gmail.com

Telefon: 723 227 124

Dane konta do zakupu programów:

ING Bank Sląski: 05105015201000009079642766

--------

Co do proxy z ProxyMarketu to sprzedaż pakietów proxy ma być wznawiano od przyszłego tygodnia kiedy to będzie nowa odsłona serwisu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harvester high tech nie pobiera proxy z proxymarketu?

Jak najbardziej pobiera jeśli nie ma współdzielonego API ...

ghht3080.jpg

Oto i demo specjalnie na tle daty powyższego postu:

Harvester high tech nagranie z pracy online

Test był wykonany na świeżej paczce USM ZIP wypakowanej do "Pobrane"

na maszynie VPS dosyć cienkiej 1 Core / 2 GB RAM / 40 GB HDD / Windows 2008 Standard R2 - 64 bit.

Jak widać na nagraniu pobieranie porxy API i sam harvester przebiega pomyślnie.

Proszę sprawdzić czy program mam możliwość zapisu danych w katalogu w którym się znajduje /proxy/.

=====

Przy okazji kończącego się miesiąca, podatków i kosztów działalności eyc, ecyc

Ogłaszam promocję "Szwecki stół na koniec wakacji"

Z pakietu programów:

- UltraSEOMaster 2.7.9

- KatalogiSubmitter 1.6.8

- PozycjeKeywords 1.0.3

- SiteIndeksator 1.2.1

- Program BlogiSubmitter;

- Program RssHtmlGenerator;

Można wybrać dowolne TRZY programy x 2 stanowiska w atrakcyjnie niskiej cenie 185 zł netto. Promocja trwa do 1 września.

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: biuro@http200.pl

Email: systemy.internetowe@gmail.com

Telefon: 723 227 124

Dane konta do zakupu programów:

ING Bank Sląski: 05105015201000009079642766

--------

Co do proxy z ProxyMarketu to sprzedaż pakietów proxy ma być wznawiano od przyszłego tygodnia kiedy to będzie nowa odsłona serwisu.

No zdziwiłbym się gdyby twórcy nie działało, bo wtedy w ciągu chwili by było naprawione, natomiast u mnie tak jak mówiłem pojawia się nie pobrano proxy nawet jak dam inny adres (np. domena.com/proxy.php lub domena.com/proxy.txt) i to praktycznie bez timeouta tak jakby soft nie mial polaczenia z internetem w ogóle, a internet wiadomo mi działa :D

(dodatkowo powiem że np proxy seo master również proxy pobiera bez najmniejszego zająknięcia)

Edit przepraszam za podwójny post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harvester high tech nie pobiera proxy z proxymarketu?

Jak najbardziej pobiera jeśli nie ma współdzielonego API ...

@up

No to jest problem po wprowadzeniu zabezpieczenia w proxymarkecie: być może jeszcze jakiś inny soft używa API z twojego konta w proxymarkecie wtedy często dzieją się takie historie

wywóz gruzu - dla tych co remontują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest problem po wprowadzeniu zabezpieczenia w proxymarkecie
Można używać bufora proxy wtedy zabezpieczenie w proxymarket w kwestii samego pobrania proxy będą da programu "przezroczyste".

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematy wszystkie przerabiałem już, tak jak mówiłem jestem świadom zmian w proxymarkecie, więc wiem jak działają i jak zrobić żeby działały, dlatego napisałem w prost że przez przeglądarkę na danej maszynie mogę wejść na api (nie będąc zalogowanym do proxymarketu!) i tak samo proxy seo master u mnie POBIERA adresy więc to jest jakiś problem po stronie samego modułu harvestera high tech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc to jest jakiś problem po stronie samego modułu harvestera high tech
Po stronie modułu <świeżo pobranego USM > nie stwierdziłem nieprawidłowego działania, co jest odzwierciedlone na nagraniu. Do tego sprawdzałem działanie na trzech komputerach, wiec nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

Polecam przenieść licencję na inny komputer np VPS z v-net.pro i na nim sprawdzić.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co do modułu "PozycjeKeywords", czy jest coś co powinienem wiedzieć, a nie wiem, odnośnie otrzymywanych wyników wyszukiwań.

Co dzień otrzymuje bardzo różne wyniki sprawdzania pozycji dla danych fraz. Według programu jednego dnia fraza jest na 50 miejscu a następnego wskakuje na 3. Gdy tymczasem według ręcznego przeszukiwania wyników google nie rusza się zmiejsca. I to nie jedna fraza tak skacze a praktycznie wszystkie.

Czy coś trzeba ustawić w programie? Czy może jest inna przyczyna?

Sprawdzając przy użyciu "Free monitor for google" takie wachania nie występują.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam, bo nie jestem na bieżąco. Czy już naprawiono funkcje "zasysania prosiaków przez api" do modułu sprawdzania site i pr domen?

edit. pytam, bo chciałem potestować na API wuProxy.pl

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności