Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Co dzień otrzymuje bardzo różne wyniki sprawdzania pozycji dla danych fraz.

Proponuje stałe dedykowane IP = proxy najlepiej z odpowiednią geolokalizacją. Jeśli nie używasz proxy wyniki powinny być stałe. Przynajmniej tak było w chwili powstawania tego darmowego dodatku.

Czy już naprawiono funkcje "zasysania prosiaków przez api" do modułu sprawdzania site i pr domen?

Nie naprawiono, bo nic nie jest "zepsute". Nie ma takiej funkcji, bo jak już kiedys pisałem w chwili powstawania modułu nie było takiej potrzeby. Znajdę więcej czasy to dodam. Proxy dla tego modułu można podmieniać ręcznie nawet w trakcie działania.
edit. pytam, bo chciałem potestować na API wuProxy.pl
Możesz przetestować tak jak pisałem zmieniając w pliku i [Załaduj proxy] w zakładce konfiguracja.

Postaram się też ten moduł przepisać, by sprawdzanie odbywało się trochę inaczej co powinno w teorii zapewnić sprawdzenie wszystkich nawet jak by miło to zajmować klika godzin .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@ Mion ok. te API w zakładce ustawienia zmyliło oraz własnie kiedyś czytałem na temat tego dyskusje i dziś nie pamiętałem jej dokładnie. Ok., jeżeli dodasz taką funkcje to bardzo fajnie, na pewno się troszkę ludzi będzie cieszyć. Wiem, że publiczne proxy są jakie są, ale niektórzy korzystają z nich własnie przez API.

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO: Jak chodzi o proxy API z proxymarket usługa chwilowo zawieszona więcej: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/142775-startup-proxymarketpl-szybkie-proxy/page__st__465#entry1274707

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga w sprawie proxy API.

Dla przypomnienia: od jakiegoś czasu w proxymarket są znaczne zmiany w API w postaci listy uprawnionych API oraz czasu między kolejnymi wywołaniami. Co gorsza w ostatnim czasie proxymarket ma mam nadzieje czasowe problemy ze świadczeniem usługi.

Jednak USM działa z dowolnym źródłem proxy API które przy wywołaniu HTTP zwraca proxy < kolejne proxy jest d nowej linii : \r\n. >, więc nie ma tu jakieś stałej zależności z proxymarket.pl co za tym idzie można używać dowolnego źródła proxy kompatybilnego z programem USM .

---

Harvester Hight Tech z np: wuProxy API działa poprawnie:

harvesterzwuproxy.jpg

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion, odpowiadasz na emaile?

Na większość TAK. Na te które znajdą się w spamie NIE.

ak wygląda przeniesienie licencji na inny komputer?

Cały czas tak samo, czyli należy przesłać następujące informacje:

- wycofywany kluczu oraz kluczu do aktywacji;

- zawrzeć informacje jakiego to tyczy programu;

- zatytułować email jako "Przeniesienie licencji <nazwa programy>". Właściwe zatytułowanie wiadomości jest ważne.

- wysłać wiadomość z adresu używanego przy pierwszej aktywacji lub jeśli to niemożliwe zamieścić nazwę firmy, nr faktury itd co umożliwi zidentyfikowanie usera.

Przeniesienie standardowo może trwać do 24 godzin. Po jego wykonaniu wysyłany jest email z wiadomością o statusie operacji.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem pewne zmiany mające na celu wydajniejsze pobieranie danych - harvester przy tych samych proxy.

Poniżej zamieszczam dwa nagrania w czasie 1:1 nieprzedstawiające pobieranie na cały czas tym samy pliku testowych footprint.

https://ultraseomaster.pl/demo/hight_tech_ssl2.swf.html

https://ultraseomaster.pl/demo/usmharvest_ssl.swf.html

Na nagraniach widać, że proxy są bardziej żywotne co w obecnych czasach nie jest bez znaczenia przez co sam harvester przebiega znacznie szybciej. Przy końcu pobieranie zwalnia, ale jest to wynikiem tego, że już nie ma kolejnych footprint do pobrania

Paczka z UltraSEOMaster 2.8.4: https://www.http200.pl/wyszukiwacz/SEOwyszukiwaczBeta.zip

Lub sam UltraSEOMaster 2.8.4 : https://www.http200.pl/wyszukiwacz/SamUltraSEOMasterEXE.zip

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd można pobrać stara wersje ta 2.8.4 nie działa poprawnie, przy pobieraniu źródeł proxy program się zawiesza i nie działa poprawnie.

Przyczyna znaleziona: jeśli źródło nie odpowiada to program się zawiesza ( w moim przypadku błąd klucza API ) powina być informacja lub komunikat, a jest zawieszenie programu

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zmiane natomiast dobrze by było aby jeszcze program porzucał te proxy na których pracuje z automatu gdy pobiera nowe proxy.A tak jak powiedzmy mam 50 wątków z API zczyta mi 50 prosiaków a one międzyczasie padną .... program pobierze nowe proxy a wątki się blokują bo soft mieli poprzednie proxy

Zapraszam na pozycjonowanie za granicą  :)


stylem-logo.png- Profesjonalne pozycjonowanie.


  pluseo.pl - Darmowy Audyt SEO dla Twojej strony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zmiane natomiast dobrze by było aby jeszcze program porzucał te proxy na których pracuje z automatu gdy pobiera nowe proxy.A tak jak powiedzmy mam 50 wątków z API zczyta mi 50 prosiaków a one międzyczasie padną .... program pobierze nowe proxy a wątki się blokują bo soft mieli poprzednie proxy

Również dołączam się do prośby kolegów - wiadomo jak trudno teraz cokolwiek harvestować, proxy padają jak muchy, a przez te zawieszenia, efektywnieszy jest już sb nawet, do którego myślałem, ze nigdy już nie powrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proxy padają jak muchy,

Po ostatnich zmianach ich żywotność znacznie wzrosła.
wiadomo jak trudno teraz cokolwiek harvestować
Nagrania pokazuj co innego jednak musi być do tego odpowiednio duży pakiet niewspółdzielony z innymi programami proxy.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności