Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Odpowiedź jest zawarta w tym co napisałeś: Transfer aborted disk quota exceeded - zapełniony dysk :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja z kolei mam małe pytanie odnośnie pobierania proxy. :)

Od jakiegoś czasu korzystam oprócz z PM z innego źródła proxy po API. Próbuję jakoś zakombinować, żeby sprawnie pobierać proxy ze wszystkich źródeł do ProxySeoMastera w celu ich sprawdzania, jednak nie mogę znaleźć takiej opcji. Najszybsza opcja to przycisk "Pobierz z Proxymarket.pl" jednak nie można tam podpiąć dodatkowego źródła proxy (lub nie wiem jak). Jest jakiś sposób żeby zrobić operację o której wspomniałem? W opcjach USM znalazłem, że można wkleić różne API źródłeł jednak nie działa to dla PSM.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzać proxy można po przez ich wprowadzenie do okienka tak jak na tym nagraniu: https://www.ultraseom...ester.swf.html. Nie ma funkcji automatycznego sprawdzania proxy z wielu źródeł API. Pozostałe nagrania

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji zbliżającego się Halloween ogłaszam promocję i pakiet:

-----

Pakiet ZombieMaster 3x2 wkład którego wchodzą wszystkie wydane przeze mnie "SEO" programy x aż 2 dowolne stanowiska - komputery. Czyli:

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster

- KatalogiSubmitter

- PozycjeKeywords

- SiteIndeksator

oraz

- Program BlogiSubmitter;

- Program RssHtmlGenerator;

W atrakcyjnej cenie 250 zł netto. Promocja ważna do końca października.

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: biuro@http200.pl

Email: systemy.internetowe@gmail.com

Telefon: 723 227 124

Dane konta do zakupu programów:

ING Bank Sląski: 05105015201000009079642766

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem zmiany w programie UltraSEOMaster , bo przestał pobierać wskaźnik site.

Nagranie ze sprawdzania site oraz PR dla 50 adresów z użyciem: Proxy z Proxymarket.pl | na platformie VPS v-win 1

Obecna wersja UltraSEOMaster 2.8.7 do pobrania z całym pakietem:

https://www.http200.pl/wyszukiwacz/SEOwyszukiwaczBeta.zip

Lub sam exe do podmiany:

https://www.http200.pl/wyszukiwacz/UltraSEOMaster.zip

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, że przez przypadek znalazłem nagranie i nadal padają pytania o wyciąganie emaili zamieszczam nagranie z:

. Nagranie jest trochę "przydługie" < dobrze, że można przewijać > i pokazuje proces pozyskania e-maili ze stron www głównie "kontakt" na których są podane jako "otwarty format", czyli nie kodowane przez Javascript lub inne techniki .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do tego postu z samej ciekawości jak obecni sprawa wygląda w praktyce zrobiłem test sprawdzania site + PR dla ponad 2000 domen i nie ma problemu z pobieraniem.

Nagranie sprawdzania pr i site pakiecie100 proxy z użyciem źródła API proxymarketcache.pl - jak widać UltraSEOMastser nadal pobiera skutecznie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz post wyżej najnowsze nagrania ze sprawdzania site UltraSEOMaster 2.8.7 chyba, że g coś zmieniło od przedwczoraj :olaboga:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dla czego u mnie przestało trybić
Ja też nie wiem, bo jasnowidzem nie jestem i nie potrafię się telepatycznie komunikować z programami komputerowymi nawet mojego autorstwa

ale lepiej nic nie odpowiadaj jak masz tak odpowiadać

Odpowiadam adekwatnie do pytania do tego z zamieszczonym nagraniem online z działania programu sporządzonym z wykorzystaniem ogólnodostępnych platform proxy i vps'a. Poza tym już wielokrotnie pisałem, że forum to nie jest BOK dla programu.

---------

Możesz przenieść na inny serwer i tam sprawdzić "czy ci trybi";

Może masz za mały pakiet proxy;

Może masz kiepskie proxy;

Może są też / już zmiany w kodzie SERP G.

Przyczyn może być wiele ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji bez okazji ogłaszam promocję i pakiet:

-----

Pakiet bez okazji 3x2 w skład którego wchodzą wszystkie wydane przeze mnie "SEO" programy x<razy> aż 2 dowolne stanowiska - komputery.

Czyli:

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster

- KatalogiSubmitter

- PozycjeKeywords

- SiteIndeksator

oraz

- Program BlogiSubmitter;

- Program RssHtmlGenerator;

W atrakcyjnej cenie 200 zł netto. Promocja ważna do końca listopada.

Pozdrawiam

-----------------------------------------------------

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: biuro@http200.pl

Email: systemy.internetowe@gmail.com

Telefon: 723 227 124

Dane konta do zakupu programów:

ING Bank Sląski: 05105015201000009079642766

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności