Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Obsługa proxy w tym kasowanie duplikatów jest w podprogramie ProxySEOMaser, który jest dodawany do UltraSEOMaster, a w tym już jest moduł do obróbki linków który ma funkcje kasowania duplikatów i nie tylko.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@i swoją drogą co z moją licencją - > https://www.forum.optymalizacja.com/topic/156261-program-wyszukujacy-w-katalogach-preclach-google-sie-pr/page__st__105#entry1090201 ... Swoja drogą wdrażany obecnie moduł od Site i PR jest IMHO bardzooo fajny, wiec troszkę Cierpliwości Niecierpliwi ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny moduł masowo sprawdzający google SITE oraz PR dodany

oknositepr.jpg

Jakie są funkcje widać po oknie modułu :) Moduł za pośrednictwem proxy lub nawet bez , ale dla mniejszych ilości wydajnie zwraca wyniki site oraz PR dla adresu lub dla samej domeny bez konieczności przycinania do domeny. Wyniki możemy zapisać do pliku w formacie CSV i dalej przetwarzać .... Klikanie na belkę Adres | Site | Pr uruchamia sortowanie. Dodane menu kontekstowe ułatwia pracę i czyni ja wygodną "user friendly".

Oraz moduł Sprawdź przekierowanie 301 or 302

sprawdzredirect.jpg

Dla wygody dodałem też obsługę wklejania adresów bezpośrednio ze schowka na głównych listach programu co znacznie ułatwia pracę z programem.

Obecna wersja programu to 2.1.0 Beta do pobrania z stałej lokalizacji.

-----------

Słyszałem, że z wydaniem tego modułu serwis ProxyMarket.pl szykuje promocje na dostęp API dla użytkowników programu :good:

----------

W związku z wróżeniem tego jak, że pomocnego moduły opcja dodatek w postaci PSM "w cenie" przestaje być aktualna.

.... Teraz czas na długo oczekiwany moduł dający do katalogów ....

Dla przypomnienia:

Aktualna cena programu UltraSEOMaster wynosi 200 zł netto. Z chwilą wydania podprogramu dodającego do katalogów cena ulegania zmianie. Jednak dodatek ten wejdzie "w cenie" dla osób które do tego czasu zakupią program, więc zostaje juz niewiele czasu ....

Osoby które są zainteresowane zakupem programu już dziś i używaniem modułu wyszukiwania zapraszam do kontaktu na PM lub systemy.internetowe@gmail.com.

---------------------------------------------------------

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: biuro@http200.pl

Telefon: 723 227 124

----------

PS kto nie otrzymał jeszcze aktywacji proszę o info na email nie PM z podaniem nr faktury proforma - zaraz aktywuję ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to możliwe ale fajnie by było jakby zrobić taki automat do SeoKatalogów który by najpierw dodawał, gdzieś tam w pamięci trzymał wszystkie projekty a potem żeby jednym przyciskiem co parę dni można było wyciągać te linki już zatwierdzone z tych zapisanych projektów. Przy jednym projekcie nie ma problemu, ale jak już będą setki takich projektów to może zaoszczędzić baaaardzo dużo czasu na takiej integracji dodawarki z wyszukiwaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było wyciągać te linki już zatwierdzone z tych zapisanych projektów.
Przecież to już jest możliwe :) Wystarczy skatalogowaną domeną zapisać w do pliku potem wczytać do multiszukania występowania wpisu i program wyciągnie wszystkie adresy do wpisów dla zdefiniowanych wcześniej domen.

--

@makauer -> w imieniu userów obecnych i przyszłych dziękuję za promocje :hi:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto by dodać przycisk ponawiający wyszukiwanie na tych stronach, na których nie udało się wyszukać z powodu błędu (np. timeout)? W przypadku ustawienia za dużej ilości wątków w wyszukiwaniu w np. seokach, które często stoją na seohostach takie timeouty czy inne błędy mogą zdarzać się często, a tak to można by powtórzyć fajnie wyszukiwanie w tych w których wywaliło błąd i skuteczność byłaby wyższa :)

Do modułu wyszukiwania dodania w serwisach i wyszukiwania ciągu znaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, myślałem nad tym :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program działa świetnie! Bałem się, że przeszukiwanie całych domen będzie trwało wieczność, tymczasem 270 WordPress'ów programik przerobił w 15 minut i wyciągnął wszystkie podstrony, na których były linki do podstron domeny głównej. Potem tylko wyciągnięcie anchorów linków i można sobie w szybki sposób podlinkować wpisy :)

Ciesze się, że natrafiłem na ten program, bo niedawno rozpoczełem poszukiwania czegoś z powyższą funkcjonalnością i już się bałem, że będzie trzeba zlecić programiście :)

Świetna robota Mion!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa wersja więc proszę podmienić Wersja programu 2.1.1 Beta

Automatyczne informacje o aktualizacjach też wprowadzę, ale najpierw to co miało być ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności