Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie ponieważ obowiązywała cena jaka podalem podczas pierwszego kontaktu w sprawie zakupu a wtedy aktualnej promocji nie było .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Spierać się nie będę, chociaż wyrażnie napisałeś, że to dla tych co czekali do ostatniej chwili z zakupem programu a nie zdążyli, a ja właśnie tak uczyniłem. W moim odczuciu postąpiłeś nieuczciwe (tymbardziej, że program kupiłem wczoraj, kiedy już to ogłosiłeś). Chciałbym chociaż dostać fakturę, bo narazie przesłałeś mi proformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie szanowny, podczas pierwszego kontaktu w sprawie zakupu podałem kwotę jaka obowiązywała - nie było wtedy promocji. Więc kwota zakupu była panu znana i na taką też kwotę została wystawiona faktura proforma. Choć chciał pan wpłacać od razu zgodziłem się na zwłokę dając okres testowy w którym program mógł być dowolnie używany, by mógł pan się ze spokojem zapoznać i zastanowić.

Co do faktury to oczywiście zostanie do końca miesiąca wystawiona.

W razie dalszych "niejasności" zapraszam do oficjalnego kontaktu gdyż forum nie jest kanałem BOK:

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: biuro@http200.pl

Email: systemy.internetowe@gmail.com

Telefon: 723 227 124

------------------------

Dariusz Janicki

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem wydam kolejny program, wiec mówiąc kolokwialnie by wilk był syty i owca cała udziale Koledze stosownej zniżki na jego zakup co mam nadzieje satysfakcjonuje.

---

Wysłano z iPhone

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panie szanowny, podczas pierwszego kontaktu w sprawie zakupu podałem kwotę jaka obowiązywała - nie było wtedy promocji. Więc kwota zakupu była panu znana i na taką też kwotę została wystawiona faktura proforma. Choć chciał pan wpłacać od razu zgodziłem się na zwłokę dając okres testowy w którym program mógł być dowolnie używany, by mógł pan się ze spokojem zapoznać i zastanowić.

Co do faktury to oczywiście zostanie do końca miesiąca wystawiona.

W razie dalszych "niejasności" zapraszam do oficjalnego kontaktu gdyż forum nie jest kanałem BOK:

Customer "service" made in Poland.

Powodzenia w biznesie.

⇅ Sprawdź czy nadal jest zielono u Ciebie i konkurencji poprzez nowoczesne monitorowanie pozycji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje, iż pakiet programów USM w skład którego wchodzą:

- UltraSEOMaster 2.8.8
- KatalogiSubmitter 1.7.8
- PozycjeKeywords 1.0.6
- SiteIndeksator 1.2.1

jest w wersji filialnej i nie będzie już rozwijany. Jego cena zostaje obniżona do ostatecznej ceny 150 zł netto - na jedno stanowisko. Do zakupionej licencji dochodzi gratis RssHtmlGenerator.

Pozdrawiam

-----------------

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki
Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314
REGON: 301740913
Kontakt:
Email: biuro@http200.pl
Email: systemy.internetowe@gmail.com
Telefon: 723 227 124

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności