Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Musza miec zaimplementowane wyszukiwanie lub co jeszcze lepsze API

dla wyszukiwania z tego co pamietam DonMini nie ma.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W jakie formie muszą być dodane proxy z loginem hasłem?

Testowałem wszystkie najpopularniejsze formaty

IP:PORT:login:haslo

IP:PORT@login:haslo

i niestety niepoprawnie się wczytują.

Edit: wpadłem na to, że musi być oddzielone #

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy dużej liczbie FP z operatorami zaawansowanymi typu site:.pl inurl intext usm zaczyna "głupieć" i zapętla się (starając się przerobić dokładnie te same FP) podczas pobierania proxy i przechodzenia do następnych FP robiłem test i przez ok 24h pobrał(KW dokładnie te same)

Mam takie same spostrzeżenia jak kolega Mroczo odnośnie operatorów zaawansowanych (np z site czy inurl). Przy większych ilościach FP robią się "dziwne" rzeczy :). Pobieranie proxy dla danego FP jakby się zapętlało, pobiera w kółko nowe i w końcu odpuszcza zapytanie przy 30 (chyba) próbach. Dodam że dla testów miałem aktywne tylko 2-4 wątki. Testowałem na pakietach proxy (PM) od 55 do 150. Nie wiem przy jakich warunkach USM zaciąga z API działające proxy ale mam wrażenie że jak wystąpi to "zapętlenie" robi to znacznie rzadziej. Ciężko to opisać jakoś dokładniej ale screeny Mroczo z grubsza pokazują o co chodzi.

PS. Może ktoś polecić jakieś pakiety prywatnych proxy z którymi nie występują takie problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy dużej liczbie FP z operatorami zaawansowanymi typu site:.pl inurl intext usm zaczyna "głupieć" i zapętla się (starając się przerobić dokładnie te same FP) podczas pobierania proxy i przechodzenia do następnych FP robiłem test i przez ok 24h pobrał(KW dokładnie te same)

Mam takie same spostrzeżenia jak kolega Mroczo odnośnie operatorów zaawansowanych (np z site czy inurl). Przy większych ilościach FP robią się "dziwne" rzeczy :). Pobieranie proxy dla danego FP jakby się zapętlało, pobiera w kółko nowe i w końcu odpuszcza zapytanie przy 30 (chyba) próbach. Dodam że dla testów miałem aktywne tylko 2-4 wątki. Testowałem na pakietach proxy (PM) od 55 do 150. Nie wiem przy jakich warunkach USM zaciąga z API działające proxy ale mam wrażenie że jak wystąpi to "zapętlenie" robi to znacznie rzadziej. Ciężko to opisać jakoś dokładniej ale screeny Mroczo z grubsza pokazują o co chodzi.

PS. Może ktoś polecić jakieś pakiety prywatnych proxy z którymi nie występują takie problemy?

Również cos podobnego zauważyłem, proxy są dobre i jest jakiś problem z zaciąganiem ich - a api mam swoje nie proxymarket.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UltraSEOMaster w module Harvester Hight Tech dodałem dodatkową funkcję pobierania proxy co 60 sekund z API. Użycie tej funkcji powoduje, że co 60 sekund proxy są pobierane z zewnętrznego źródła lub źródeł API i wszystkie pobrane używane od nowa. Oczywiście program nadal nie ma wpływu na źródło proxy API co za tym idzie jakie proxy zwróci takie zostaną wczytane i dalej losowo wybierane aż jakieś zadziała lub nastąpi przekroczenie ilości zapytań wynoszące 30 razy.

W ramach testu użyłem testowego footprinta z katalogu programu: footprint_google/tesowyHightTecha.txt bez zaawansowanych operatorów i tak wygląda nagranie screencast pobieranie danych przebiega "sprawnie" większość proxy "daje radę" bez zbyt dużej ilości podmian.

Drugi test jest z uwagi na zaawansowane operatory na "ciężkim" footprint zkatalogu footprint_google/footprint_seokat.txt. Od razu widać, że proxy padają jak muchy i nie dają radę, więc moja rada jest taka by starać się używać footprinty bez tego typu operatorów. Tak, czy inaczej pobieranie przebiegło bez zapętlenia co jest widoczne na tym przydługim nagraniu 1:1 jak chodzi o czas: https://ultraseomaste...oxyMax.swf.html

Poniżej screen z modułu rozpoznawania skryptów do którego załadowałem unikalne domeny z testowego pobrania nr 2

sprawdzanie_sk2406.jpg

------------

Program UltraSEOMaster 2.8.1 z zmianą można pobrać jako paczka ZIP: https://www.http200.p...ukiwaczBeta.zip

Lub sam EXE do podmiany: https://www.http200.p...EOMasterEXE.zip

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie z padaniem proxy, własne API z dużą ilością proxy i wtedy nie ma najmniejszych problemów.

Jak to zrobić proszę nie pytać mnie, ale da się. Ewentualnie Ci co nie wiedzą zgłosić się do programisty, napisze skrypcik, który przy odpowiednich ustawieniach zadowalającą ilość działających proxy nam da. I będzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje skorzystać z opcji logowania tak aby móc przedłużać konta na wp i korzystam z dodatku rozpoznawania skryptów:

<UltraSeoMasterSkrypt>

<NazwaSkryptu>logowanie</NazwaSkryptu>

<NazwaPlikuZapisu>log.txt</NazwaPlikuZapisu>

<InstrukcjeSkryptu>

<Instrukcja>GET:/wp-login.php?action=login</Instrukcja>

<Instrukcja>FOOTPRINT:szukany LIKE '%user_login%'</Instrukcja>

<Instrukcja>IF_FOOTPRINT_TRUE:</Instrukcja>

<Instrukcja>POST:/wp-login.php?action=login</Instrukcja>

<Instrukcja>POSTDATA:user_login=LOGIN&user_pass=HASŁO</Instrukcja>

<Instrukcja>GET:/wp-admin/</Instrukcja>

<Instrukcja>FOOTPRINT:szukany LIKE 'Witaj'</Instrukcja>

<Instrukcja>IF_FOOTPRINT_TRUE:</Instrukcja>

</InstrukcjeSkryptu>

</UltraSeoMasterSkrypt>

co jest nie tak?

Zapraszam na pozycjonowanie za granicą  :)


stylem-logo.png- Profesjonalne pozycjonowanie.


  pluseo.pl - Darmowy Audyt SEO dla Twojej strony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jest aktualna promocja: Majowe SEO Chrabąszcze :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mały problem z modułem do sprawdzania pozycji. Szukając domeny np. example.com dostaję wyniki także z np first-example.com, secondexample.com czyli z generalnie całkiem innych domen. Chyba trzeba dorobić jakieś wyszukiwanie ścisłe czy coś w tym stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dziejesz i jutrzejszy * n Trzeba przyjąć, że takie domeny nie obsługuje poprawnie :]

---

Lub wpisywać z www.domena.com o ile taka jest kanoniczna wersja wtedy ciąg znaków do dopasowania będzie unikalny. np jak w tym wypadku: www.forum.optymalizacja.com

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności