Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a jak jest z proxy - automatyczna podmiana, czy trzeba pobrać, sprawdzić i zacząć...?

(rozwiązanie z GSA jest b.dobre - jeśli brakuje, akcja czeka na świerze sprawdzone proxy i automatycznie rusza dalej :))

Z tego co się orientuję to jest to powiązane z api proxymarket.pl

Więc wszystko automatem się podmienia.

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili wyniki lądują tylko do tego pola wyników i nie są zapisywane, wiec co możesz zrobić po zaznaczeniu wszystkich w tym polu "wyciąć" je -> wkleić do notatnika -> zapisać. Następnie ponownie suwakiem ustawić > 0 wątków i kolejne linki będą na nowo wypisywane do tego pola. Na dniach <pewnie jeszcze dziś> wprowadzę zmiany dodając automatyczne zapisywaniu do pliku, bo tego zdecydowanie brakuje :pisze:

No właśnie nie mogę zrobić kopiuj-wklej bo tyle mam linków, że nie działa kopiowanie do pamięci podręcznej (pamięć podręczna jest zbyt mała), a nie będę kopiowała po parę linijek, bo się zakopiuje. Poradziłam sobie programem snagit który zczytał linki jako tekst i zapisał, jednak będę wdzięczna za taką funkcję, gdyż obróbka kilkunastu milionów linków będzie bez tego ciężka.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w programach pakietu USM

KatalogiSubmitter - obecna wersja 1.6.1

- W Poprzedniej wersji w obrębie jednej kategorii głównej można było dodać tylko do jednej z jej subkategorii. Teraz można do np dwóch. UWAGA - Pierwsza pozycja [Do Ilu kategorii przypisać ] oznacza teraz do ilu ogólnie ma dodać | [ilu subkategorii] do ilu w ramach głównej jeśli ta będzie miała dwie subkategorie do których przypisz. Przypisanie do subkategorii zwiększa ogólną liczbę kategorii z pola "Do Ilu kategorii przypisać".

- Zapamiętuje też ostatnio otwartą bazę kategorii o ile to zaznaczymy w configu programu.

UltraSEOMaster - obecna wersja 2.3.2

- Poprawiłem obsługę proxy przez co znacznie szybciej harvesterujemy; -> Scrrencast Obsługa Google Harvestera -> średnia wychodzi 720 linków na footprint.

- Istnieje możliwość zapisu / dopisywania linków do wybranego pliku w trakcie działania programu;

- Istnieje możliwość wyłączenie wypisywania do okna tekstowego co przy dużych listach fotprint gdzie wyniki > 100K mogło by spowalniać dalsze harvesterowanie przez wizualne wyświetlanie danych.

- Przy sprawdzaniu IP możemy wyniki zapisać do pliku CSV czego w poprzedniej wersji nie było;

----

Programy jako paczka ZIP do pobrania z stałej lokalizacji.

Dla przypomnienia obecna cena promocyjna pakietu USM wynosi 300 zł netto.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: biuro@http200.pl

Telefon: 723 227 124

Dane konta do zakupu programów:

ING Bank Sląski: 05105015201000009079642766

Jak dokonać zakupu : "Proszę podać dane do wystawienia FVAT proforma oraz email na jaki mam ją wysłać. Po po zaksięgowaniu wpłaty wystawiam FVAT." i aktywuje programy.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przygotowane, ale już nie miałem sił dziś tego wdrożyć :unsure:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w UltraSEOMaster

- Dodałem obsługę prywatnych proxy z hasłami. Ścieżkę do pliku proxy możemy określić w zakładce konfiguracja:

Plik proxy musi mieć format:

192.xxx.218.100:3128#myproxylogin:myproxyhaslo
192.xxx.218.250:3128#myproxylogin:myproxyhaslo

wyborproxy.jpg

Oraz możliwość wyboru zdefiniowanego wcześniej wyrażenia regularnego w pliku dane/MyRegex.txt za pomocą rozwijanej listy w module do obsługi linków.

wyborzlistyregex.jpg

Programy jako paczka ZIP do pobrania z stałej lokalizacji.

--------

Teraz czas wydać kolejny podprogram -> Sprawdzanie pozycji w google którego wdrożenie się przeciągnęło...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to błąd w numeracji czy po prostu nie wrzuciłeś nowszej wersji do paczki?

To drugie.... ale już jest poprawione i wysłane na FTP :]

Przy okazji zastanawiam się jakie by jeszcze katalogi można było obsługiwać w ramach KatalogiSubmitter ;)

Z tym, ze muszą być przez dany skrypt katalogu spełnione pewne warunki :

- pewna minimalna ilość sądzę, że nie mniej niż 500;

- możliwość automatycznego dodawania - mogą mieć captchy które będą obsługiwane przez human decaptchery.

Od razu mówię, że jet to luźna koncepcja, a nie obietnica ich wdrożenia w ramach progarmu - moim "konikiem" są obecnie blogi :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za możliwość zapisu - bez tego ani rusz. Chciałabym tylko powiedzieć, bo ktoś wcześniej pytał, że USM obsługuje listy większe niż 1milion linków - ostatniej nocy mam zebrane nim 2,5 miliona (bez odsiewu duplicate) na jednej instancji.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rzy okazji zastanawiam się jakie by jeszcze katalogi można było obsługiwać w ramach KatalogiSubmitter

daj wiecej - daj macro do nagrywania - sam sobie wyszukuje co chcę - zapisuję inputy i inne akcje /captcha,logic, submit, inne, fake name, etc/ nagrywam akcję i za pomoca drugiej częci prg - do wyszukiwania znajduje "pulę rzeczy do zrobienia" i... juz sie nie martwisz co by tu jeszcze dodać :P - sa takie rozwiązania - iMacro, jakies roboty i Senuke wpuściło ostatnio cos takiego... ale moim zdaniem to coś co nigdy sie nie znudzi

(w imacro też mozna rozwiązywać obrazki - jednak powoli...)

ps.oczywiście z mozliwością nagrania dowolnej liczby makr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zostawię sobie na jeszcze dłuższe niż jesienne zimowe wieczory :chatownik:

ps. a jakże by inaczej

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z licznymi zapytaniami i niejasnościami wyjaśniam: Harvester w USM podmienia proxy na inne z puli dostępnych proxy z wcześniej zapisanego pliku. Operacje przygotowania proxy trzeba zrobić ręcznie np za pomocą podprogramu ProxyMaster.

Źródło proxy może być dowolne jednak ważne by były to sprawdzone proxy jak chodzi o zdolność wykonania żądania do google. Osobiście polecam pakiety proxy z serwisu ProxyMarket.pl który takowe proxy oferuje.

Funkcje automatycznej podmiany proxy z zewnętrznego źródła tak zwane API w trakcie działania programu wprowadzę już wkrótce.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga w sprawie obsługi programu pytania proszę kierować na email: systemy.internetowe@gmail.com, a nie na PM.

PM nie jest kanałem "BOK" dla programu.

Dziękuje

------

UWAGA wydana wczoraj wersja UltraSEOMaster 2.3.3 ma BUGA z obsługą proxy.

Wszystki zgodnie z przysłowiem, że" niedzielna praca w g" się obraca.

Wiec należy podmienić na obecną z ZIP'A UltraSEOMaster 2.3.4 ze stałej lokalizacji.

Przepraszam za utrudnienia

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności