Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

sorry - już rozumiem - nalezy wskazać (utworzyc pusty plik za pierwszym razem, gdy wyszukujemy kategorie) - wtedy tworzy sie plik z kategoriami - ok! Eureka

hm, nie wiem czy to ma wyglądać tak, ale "pobieracz kategorii" nie działa:

0. nie mam bazy z katagoriami sql wiec pole zostawiam puste
(nie wiem czy dobrze myślę - nie wiem jakie moga byc kategorie na tych katalogach - chce pobrać wszystkie aby mieć bazę kategorii ??? (albo, żeby wbrać najbardziej popularne))
1. wczytuję listę katalogów
2. klikam wyszukaj kategorie
3. program przestaje odpowiadać (po czym po jakimś czasie zaczyna działać, poczy m znowu brak odpowiedzi i tak w kółko - niestabilnie pracuje sam program)

wiem to beta - ale może by tak (jesli te kategorie sa ważne dodać do paczki liste kategorii?)
w procesach niby wszystko poprawnie - użycie pamieci bardzo małe 7,460K czyli niewiele - praca pozostałych usług poprawna - jednak sam pobieracz ściął sie na dobre...

ps. na scrinkastach widze polskie znaki - u mnie niestety są porblemy z kodowaniem - jak to sie będzie miało do dodawanego tekstu - mozna spodziewać się braku polskich znaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie sposób dodać do harvestera dużych ilości footprintów na raz? (rząd wielkości set tysięcy).
Zgadza się 100 tysięcy footprintów w tym trybie pracy nie wejdzie. 100.000 x 10 na stronę = 1M zapytań do google... musiał bys mieć trochę niezły pakiecik proxy by to obsłuży. Ilosć jaką idzie bez problemu wczytać to przykładowo 10K footprint co powinno pozwolić na harvest ~ 6 ~7.000.000 adresów. Ale jeśli będzie uzasadnione zapotrzebowania na taki Hardcore Harvester na 100K footprint to mogę przy czasie dopisać moduł do pracy niewizualnej czyli bez wczytywania na wizualną listę footprint, ale do pamięci + to samo z wypisywaniem danych od razu out > do pliku :pisze:

chyba jest jakiś błąd z obsługą prywatnych proxy, bo w Proxy Seo Master poprawnie łączy się z proxy, ale w google harverester wyskakuję już błąd autoryzacji proxy 407

Jeśli prywatne proxy podajemy we we właściwym formacie to nie powinno być problemu autoryzacją. Przed chwilą dla pewności testowałem. Jeśli sprawdzasz w Proxy Seo Master to musisz odhaczyć by zapisywał też login:hasło bo od razu po otwarciu jest to [x] zapisuj tylko IP:Port. Sprawdź jaki masz format zapisu proxy.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm - te pola "wczytaj katalogi" od... do... nie działa poprawnie - chce wczytać katalogi od pozycji 1000 do 1100 - lista zawiera "1100 pozycji"

stop by się przydał - co jakiś czas muszę wyłączać program i wgrywać od nowa np. strony: scrapebox ma akcję "stop" wydaje sie ona user friendly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co nie działa tylko nie powinno być do:, ale ile:, więc od 1000 > ile 100 wczyta sto, obecni przy takim ustawieniu wczytuje od 1000 - 1100 kolejnych.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się 100 tysięcy footprintów w tym trybie pracy nie wejdzie. 100.000 x 10 na stronę = 1M zapytań do google... musiał bys mieć trochę niezły pakiecik proxy by to obsłuży. Ilosć jaką idzie bez problemu wczytać to przykładowo 10K footprint co powinno pozwolić na harvest ~ 6 ~7.000.000 adresów. Ale jeśli będzie uzasadnione zapotrzebowania na taki Hardcore Harvester na 100K footprint to mogę przy czasie dopisać moduł do pracy niewizualnej czyli bez wczytywania na wizualną listę footprint, ale do pamięci + to samo z wypisywaniem danych od razu out > do pliku :pisze:

Mój głos idzie na tą funkcję.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosiła o dopisanie funkcji braku widoczności footprintów czy czegoś, aby wgrać kilka mln footprintów, teraz dzielę sobie po mniej wiecej 100-200 tys.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryyyy dziś w nocy nie mogłem przez to spać terze te Wasze 100K footprint bryyyy :] Ale mnie też to ciekawi, więc postaram się i jutro wdrożę ...

Na dziś odsłona PozycjeKeywords tylko skończę screncasty ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja natomiast z większej ilości czasu w piątek zapoznałem się z 25 stronami topicu :)

Widzę, że soft jest bardzo prężnie rozwijany, więc gratulacje za solidną pracę. Dobrze też, że idziesz w stronę rozdzielenia pakietu na różne programy, bo jak zauważyłeś soft stałby się zbyt skomplikowany. Z mojego punktu widzenia przydałoby się dalsze dzielenie go na moduły z opcją płatności za pojedyncze moduły. Jako posiadasz kilku softów dodających oraz sprawdzającego z Twojej stajni (PSM) niekoniecznie jestem zainteresowany kupnem powiedzmy całego pakietu, ale mogę być zainteresowany kupnem modułów.

A teraz dwa pytania do Miona:

- czy planujesz wprowadzić coś dla moderatorów i posiadaczy grup katalogów na obu skryptach. Nie chodzi mi o panel centralny, bo takowe już są ale na przykład o możliwość hurtowego usuwania wpisów (po url) jako administrator

- czy w dalszym ciągu można dodać swoje oferty multikodów do zakładki z multikodami w USM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem za godzinkę , bo muszę teraz wyjść ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny program PozycjeKeywords pakietu UltraSEOMaster został dodany

Funkcje i przeznaczanie programu:

- Program służy do szybkiego sprawdzania pozycji keyword w wyszukiwarce google.pl;

- Program umożliwia sprawdzenie pozycji dla kilku lub kilkuset keywords w relatywnie krótkim czasie;

- Program umożliwia zapis wyników do archiwum co pozwala na monitorowanie pozycji;

- Program umożliwia wygenerowania listy wyników jako plik CSV lub tabela z zastawieniem wyników keywords dla danej domeny;

Programem możemy sprawdzać jednorazowo pozycję keywords nie tylko własnych, ale np konkurencji;

Wykonać szybkie sprawdzenie pozycji np na spotkaniu z klientem w czasie rozmowy biznesowej o pozycjonowaniu;

Monitorować proces pozycjonowania serwisów klientów jak i własnych;

Po przez kilkukrotne powtórzenie sprawdzania uzyskać zestawienie pozycji z różnych IP co obrazuje stabilność pozycji keywords;

Zakładka programu od sprawdzania pozycji:

pozycje_glowneokno.jpg

Zakładka programu od archiwum pozycji:

pozycje_archiwum.jpg

Zakładka konfiguracji:

pozycje_config.jpg

Tabela pozycji z ostatniego sprawdzenia dla danego dnia:

tabela_keywords_solowo1.jpg

Tabela wszystkich pozycji z sprawdzenia dla danego dnia:

tabela_keywords_solowo2.jpg

Obsługa programu screencasts :

Przygotowanie programu do pracy

Pobieranie pozycji z archiwum pozycji oraz proxy API

Program do pracy z większa ilością keywords wymaga proxy choć bez proxy w trybie z "ręcznika okliknika" też będzie sprawdzał po. Jednak dla wygody proxy jest niezbędne. Jak chodzi o proxy możemy obsługiwać:

- publiczne z listy uprzednio zapisanej

- publiczne z API np proxymarket proxy z API dzięki czemu sprawdzenie wszystkich keywords dla domen sprowadza się do jedego kliknięcia - tak jak w drugiej cześci screencasta.

- prywatne z hasłami

Wygląd szablonu tabeli pozycji możemy dostosować do własnych potrzeb za pomocą CSS dane/szblontabbgl.html

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności