Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Stop z przyciskami "stop" :olaboga:

---

Dobra wiadomość dla "Google Havesterów " - napisałem nową funkcje sortująca duplikaty domen, adresów itd z listy URL.

Przy testach przechodziła przez pliki z ponad 8.000.000 < osiem milionów > linii URL :)

Wdrożę ja na początku przyszłego tygodnia z niewizualnym google harvesterem na 100K footprint o którego się Przymawiacie :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Stop z przyciskami "stop"

ALE CZY TO SPRAWIA JAKIS PROBLEM?

- to nie jest przyzwyczajenie (hamulce ma wbudowany każdy z nas), ale pomylisz, widzisz że coś nie zbiera itd, i w ten sposób zapewniasz sobie bez HAMulca kilka klików więcej - musisz wyłączyc z krzyżyka

w zasadzie nie znam softu(tego typu(senuke,bmd,gsa,sb,se,mrb,...)) który nie ma "zakończ", "stop","przerwij" (oprócz skryptów i edytorów :)) - no chyba że to problem

1ps. pozycje keywords: czy można dodać funkcje "dodaj (słowo)" jesli pacnę w enter? (no chyba że to również może być problem :P)

2pss. nawet free monitor for google ma "STOP" (zresztą funkcjonalność podobna - proxy słabiej obsługuje)

3psss. są jakieś argument vs. stop? ;/ - czemu musze wyłączyc soft żeby przerwać operację...

4pssss. a propos tylko płatnych katalogów - w menu dodawania jest opcja webmini, która krzyczy, że jest w trakcie... - to też beda płatne li tylko katalogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stop z przyciskami "stop"ALE CZY TO SPRAWIA JAKIS PROBLEM?

Już kiedyś na ten temat się wypowiedziom. TAK SPRAWIA to duży PROBLEM tak samo jak zatrzymanie np 20 pędzących bizonów .... gdyby było inaczej stop był by od samego początku.

Temat STOP uważam za zamknięty

------------

Na dniach w programie PozycjeKeywords dodam funkcje chowania do schowka z możliwością cyklicznego uruchamiania funkcji sprawdzających. Dzięki temu program będzie prawie bezobsługowy - wygodne zwłaszcza na VPS :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak usunąć niewłaściwie wpisaną domenę
Druga zakładka [Archiwum] https://www.ultraseom...je_archiwum.jpg

Na górze po lewej wybierasz domenę po prawej [Wczytaj] [skasuj] :)

Wybranego keywordsa - z menu kontekstowego na listach prawym przyciskiem myszki

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wygody użytkowników programy KatalogiSubmitter -> lista wydawców katalogów

ofertwydawcykat.jpg

do szybkiego zakupu multikoda powiększa się :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uda się jakaś oferta łączona MultiMultikody - oczywiście chodzi o to żeby było taniej...

to może działać również poza usm

1.wybieram wiecej niż jeden pakiet z listy USM-SK,

2.kupuję,

3.po kupnie generuje sie dla mnie kod, który równocześnie dodaje się do bazy katalogów, które wybrałem w pakiecie

być może takie rozwiązanie już jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.wybieram wiecej niż jeden pakiet z listy USM-SK,

2.kupuję,

3.po kupnie generuje sie dla mnie kod, który równocześnie dodaje się do bazy katalogów, które wybrałem w pakiecie

Raczej nie wykonalne od strony technicznej właścicieli katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uda się jakaś oferta łączona MultiMultikody - oczywiście chodzi o to żeby było taniej...być może takie rozwiązanie już jest...
Niestety nie mam wpływu na ceny tylko na informacje o ofercie wydawców katalogów jakie w ramach tej zakładki zamieszczam. Przy okazji dołączył kolejny wydawca z bardzo dobrą ofertą grupą SeoKatalogów na multikody Grupa "Gamster" 111 seokatalogów < silna grupa, różne IP i to z klas C oraz PR 4,3,2. Do tego z możliwością zakupu multikodów online :good:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności