Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

@bananasltd Nie rozumiem intencji powyższego postu!

- Jak mam obsługiwać swoich klientów doskonale wiem.

- Jak klienci i użytkownicy programu mogą się ze mną skontaktować jest podane w dziesiątkach miejsc w tym topicku, na stronie mojej firmy i większość osób nie ma z tym problemu.

Jak masz uwagi co do działania programu - kanały kontaktu z BOK < czyli ze mną > są podane, ale swoje pomysły obsługi MOICH klientów racz zachować dla siebie. Tak samo jak całkiem zbędny cynizm!

Potrzebujesz zaistnieć na PiO, wyrobić sobie markę - zajmij się czymś w czym cię zauważą!

Jak będę potrzebował doradcę biznesowego to SAM dam stosowne ogłoszenie.

---

@dla kogoś kto ma i tak pełne ręce roboty...

Tak, mam pełne ręce roboty gdyż piszę kolejne dodatki do pakietu USM :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@intencja

nie chcę sie w żaden wyrabiać marki, etc...

@MOICH klientów

jestem twoim Klientem

jedynie chciałbym mieć helpa z prawdziwego zdarzenia, który jest aktualizowny zgodnie z rozwojem aplikacji, koniec,kropka.

Jeśli uraziłem - nie było to moją intencją - przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie chciałbym mieć helpa z prawdziwego zdarzenia, który jest aktualizowny zgodnie z rozwojem aplikacji, koniec,kropka.
Dlatego też też pisałem jak należy się kontaktować z BOK dla programu.

OK, jeszcze dziś lub jutro wejdzie nowy dodatek do USM _

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram o jakimś info o aktualizacji - przyznam, że ostatnio mniej czytam forum i to z reguły tylko przeglądam. Co do samego kontaktu z Mionem (a piszę to jako klientka 3 już programów) to bez zarzutu - na każdy mail zawsze miałam odpowiedź w ten sam dzień, konkretnie i na temat, więc tylko sobie życzyć aby inni producenci byli przynajmniej na równym poziomie.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś problem z autoryzacją, bo nie mogę uruchomić podprogramu do sprawdzania pozycji. Ominęło mnie coś :)?

U mnie też jest ten sam problem, a dokładnie komunikat: "Wersja autoryzowana dla Test".

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś problem z autoryzacją, bo nie mogę uruchomić podprogramu do sprawdzania pozycji. Ominęło mnie coś

U mnie też jest ten sam problem, a dokładnie komunikat: "Wersja autoryzowana dla Test".

Zatem zapraszam do kontaktu z BOK :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach wraz z nowym niewizualnym Google Harvesterem "High tech" i jeszcze czymś :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy moduł SiteIndeksator dany do pakietu programów UltraSEOMaster

indeksator.jpg

Zadaniem tego modułu / programu będą wszelkie operacje mające na celu pomoc w indeksacji w google.

W chwili obecnej jest to w zasadzie większości dobrze znana funkcja pingowania serwerów XML-RPC.

SiteIndeksator realizuje pingowanie w dwóch trybach które nazwałem

- zgrupowany > w ramach jednego wątku pingowany jest jeden adres do wszystkich serwerów XML-RPC z listy

- liniowy > w ramach jednego wątku pingowany jeden adres na jeden serwer XML-RPC.

Program od razu pobiera title z strony jaką pingujemy. Pingować możemy za pośrednictwem proxy lub bez dowolne wprowadzone adresy. Jesli serwer XML-RPC zwrócił w odpowiedzi strukturę z ciągiem znaków "Thanx" jest to zliczane w zakładkach.

Plik proxy znajduje się w katalogu: proxy/ListaProxyDoPinga.txt

Plik serwerów XML-RPC znajduje się w katalogu:dane/XMLRPC.txt

Screencasts z operacji pingowania.

Pingowanie nie jest czymś nowym i jest do tego dużo narzędzi, ale mimo wszystko nie mogło zabraknąć takiej funkcji w ramach pakietu UltraSEOMaster. Poza tym docelowo w tym module bedą też inne funkcje jak już pisałem pomocne w indeksacji. Paczkę UltraSEOMastr z programem SiteIndeksator 1.0.0 można pobrać ze stałej lokalizacji.

Program SiteIndeksator jest / będzie datkiem "w cenie" dla posiadaczy pakietu USM.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności