Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Mała zapowiedz najnowszego dodatku do pakietu USM - dziś lub w poniedziałek wyjdzie dodatkowy moduł z linii High Tech umożliwiający:

- Precyzyjne w zasadzie 100 % rozpoznawanie skryptów;

- Specjalne footprinty <UltraSeoMasterSkrypt> nie ograniczone tylko do żądań GET, ale również do POST jak i ich kombinacje;

- Obsługę składni z języka SQL do dopasowywania wyszukiwanych ciągów z takimi operatorami jak AND, OR, NOT;

- Selekcje skryptów w cześć dostępnej po wysłaniu formularza np darmowe/płatne

- Umożliwiające za pomocą zdefiniowanych wcześniej footprint logowanie na profile np forum itd...

- i inne operacje POST/GET

Dla przypomnienie zostało niecałe dwa dni na zakup pakietu UltraSEOMaster:

- UltraSEOMaster 2.4.0

- KatalogiSubmitter 1.6.2

- PozycjeKeywords 1.0.1

- SiteIndeksator 1.2.1

w promocyjnej cenie 300 zł netto.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W zakładce konfiguracja w KatalogiSubmitter jest test do wykonania czy nasze konto w deathbycaptcha.com działa.

W tym celu:

- zapisujemy jakiś token reCaptcha na dysku jako plik graficzny;

- wpisujemy nasz login i hasło;

- klikając na [Test] i wybieramy wcześniej pobrany plik graficzny;

- Chwile czekamy.... jeśli w odpowiedzi jest zwrócony poprawny token, lub nawet błędny tzn, że nasze konto jest gotowe do pracy.

TestCaptha.jpeg

Wysyłam do deathbycaptcha.com...

Zdekodowany token: ntsimpol which

Koniec test....

sprawdzone przed minutą ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy w katalogu z programem KatalogiSubmitter.exe jest katalog captchy i czy jest możliwość zapisu do niego. W nim w trakcie działania programu są zapisywane catcha pobrane z katalogów. Screencast Dodawanie z reCaptcha

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jest katalog i zapisuje niby.

wiec się zdecyduj czy zapisuje czy niby :kwasny:

@Czyli niby się łączy ale nic nie dodaje ;/ a a chodziło dobrze jeszcze parę dni temu

To musisz przyczyny szukać u siebie w ustawieniach projektu, bo nic w tym programie w tym czasie nie zmieniałem.

---

By być pewny, że wszystko jest OK wykonałem przed chwilą test test2 test3dla tego co jest w ZIP KatalogiSubmitter 1.6.2.2 na VPS'ie z reCaptcha doje bez problemu.

Możesz testować na moim "krzaku" nie jest nic zmodyfikowany jak chodzi o samo dodawanie . Jeszcze drugi katalog /cookie/ tam gdzie EXE musi mieć prawa do zapisu.

Filmik najlepiej pokaże działanie dodawarki do SeoKatalogów, więc specjalnie jeszcze raz dla programu KatalogiSubmitter 1.6.2.2 nagrałem najnowszy filmik screencast w czasie rzeczywistym 1:1 z dodawania wpisu do katalogu też z reCaptcha.

Dodawanie wpsiu do seokatalogu reCaptcha

:pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Obsługę składni z języka SQL do dopasowywania wyszukiwanych ciągów z takimi operatorami jak AND, OR, NOT;

Świetny pomysł, ale ta Twoim miejscu dałbym gdzieś nawet w configu możliwość ustalenia timeout'a bo niektóre katalogi i inne skrypty nie mieszczą się w domyślnym czasie, stąd działają tylko że wolniej i je wykryje jako nie działające.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W screencast z dodawania do seokatalogu recaptcha była wersja 1.6.1 czego nie zważyłem, więc już dla 100% pewnosci nagrałem kolejny

Dodawanie do seokatalogu recaptcha KatalogiSubmitter 1.6.2.2

@domyślnym czasie, stąd działają tylko że wolniej

Zapisywane są i tu też będą w pliku timeout, ale jak w ciągu 10 sekund się nie mieści to taki serwis IMHO nie jest godny uwagi. W sumie mogę dodać w tym moim skrypcie ile czasu mam czekać. Z drugiej strony wydłużenie czasu oczekiwania nie jest wskazane, bo cala operacja znacznie się wydłuży, więc lepszym moim zdaniem będzie przeszukanie jeszcze raz listy timeout.

----------

@Wie ktoś może czemu zapisuje mi w katalogu Capcha, capche ale nic w nich nie ma waga 0 bajtów?

Przenieś do innego katalogu nie Pulpit np Moje dokumenty tam gdzie zalogowany użytkonnik ma prawa do zapisu i odczytu, sprawdź czy nie masz pełnego dysku, czy jest miejsce itd. Z okna widać, że nie jest Windows XP, ale vista lub 7 i tu będzie leżeć problem, że nie pobiera ci captcha. . Uruchamiaj w trybie zgodności z XP 32 bitowego i z możliwością zapisu do tego kaatlogu. Możesz też sprawdzić też to co ci proponowałem czyli na innym komputerze najlepiej z XP np VPS.

Po stronie programu jest wszystko prawidłowo co widać na załączonych screencast .

---

W ostateczności opcja zdalnego dostępu do kompa klienta za pomocą https://www.teamviewer.com/ bym mógł uruchomić jakiś programik diagnostyczny , ale to w poniedziałek. Notabene tak rozwiązałem problem z datą w programie do sprawdzania pozycji keywords z pakietu USM

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i problem u Iguana się wyjaśnił, ale bez teamviewer się by nie udało. Okazało się, że jego dziwny antywirus blokuje cześć programu program dokładnie finkcje od pobierania zdalnego captchy i ten nie pobierał captchy. Fajnie .. tylko dwie godziny w plecaki na taki BOK :olaboga: jednak najważniejsze, ze problem został zdiagnozowany

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOKMion - Do usług z wyjątkiem niedziel ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Mion - moje sugestie co do funkcjonalności.

1. W pakiecie narzędzi przydałaby się funkcja "STOP", oraz "WYCZYŚĆ".

Przykład:

Jeżeli w trakcie sprawdzania UltraSEOMaster site domeny chciałbym zatrzymać sprawdzanie oraz w szybki sposób zamienić na nowa listę domen, muszę program zrestartować. Wygodną funkcją było by zatrzymanie sprawdzania i możliwość wyczyszczenia w UltraSEOMaster sprawdzanej listy domen, potem wczytanie nowej.

2. Dodawarka do seokatalogów "KatalogiSubmitter".

Tutaj fajną funkcja było by możliwość ustawiania projektów, ilości dziennych dodań oraz zapisywanie na jakim etapie "KatalogiSubmitter" zakończył katalogowanie danej domeny.

Przykład:

Jeżeli mamy listę 500 katalogów i dziś zaczynamy katalogować domenę "moja-domena.pl", po dodaniu do ustawionych wcześniej np. 30 dziennych dodań, KatalogiSubmitter zatrzymuje się, zapisuje na jakim etapie zakończył. Jeżeli na następny dzień włączymy projekt (automatycznie wczytuje się z zapisanej pamięci programu lista katalogów, ustawione dane do projektu), zaczyna on dalej katalogować kolejne 30 katalogów, potem zatrzymuje się, zapisuje projekt.... i tak codziennie, aż nie skataloguje do całej listy 500 katalogów.

Ta funkcja byłaby bardzo przydatna, ponieważ przy katalogowaniu na dzień dzisiejszy kilkudziesięciu domen... praca ta jest strasznie uciążliwa.

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności