Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeżeli w trakcie sprawdzania UltraSEOMaster site domeny chciałbym zatrzymać sprawdzanie oraz w szybki sposób zamienić na nowa listę domen, muszę program zrestartować.

Na temat zatrzymywania działających wątków już się wypowiadałem i to nie raz. Wystarczy przesunąć suwak na lewo poczekać aż się wykonają te co już są uruchomione [0] i można zamknąć i otworzyć program ponownie. Ta operacja zajmie nie więcej niż dwie kilka sekund, więc nie uważam to za problem. W produkcyjnym wykorzystaniu programu operacje wykonuje się do końca.
30 dziennych dodań, KatalogiSubmitter zatrzymuje się, zapisuje na jakim etapie zakończył. Jeżeli na następny dzień włączymy projekt
Kwestię takiej funkcjonalności można rozwiązać wczytując odpowiednio liczbę katalogów OD: ILE. Oczywiście można by też dodać rozbudowaną funkcję tworzenia projektów, uruchamiania jako usługa w tle z kolejkowaniem zadań itd, ale wtedy cena samego programu KatalogiSubmitter nie była ty tak niska i atrakcyjna jak całego pakietu UltraSEOMaster.

Dla przypomnienia - założenia dla programu KatalogiSubmitter są następujące:

- precyzyjne po przez dobry system dopasowywania i obsługi kategorii oraz szybkie dodawanie wpisów do większej ilości katalogów;

- szybkie tworzenie i zapisanie projektu;

- jak chodzi o dodawanie codziennie np po 30 wpisów też nie na problemu tylko trzeba odpowiednio wczytać od - ile;

Natomiast jeśli ktoś chce katalogować np 5 wpisów/dziennie przez miesiąc to KatalogiSubmitter nie jest do tego dedykowany. KatalogiSubmitter doskonale się sprawdza przy katalogowaniu typu "BLAST" <tok to nazywam> :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djurek - jesli Ci "nie śmiga" wystarczy wysłać do mnie na adres: systemy.internetowe@gmail.com plik projektu XML załączniku nie czasami na PiO na PM, by format był zachowany wtedy będę mógł sprawdzić i ewentualnie coś doradzić np jak wpisać prawidłowo grupę lub w razie potrzeby zmieć w programie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że nie działa :]

Skoro Negocjujesz to w domyśle chodzi o więcej niż jeden kod, więc może warto poprosić wydawcę kaatlogów o kod testowy :)

To taka mała sugestia na przyszłość. Gdyby jednak nie działało co jest mało prawdopodobne to wkraczam jak na zasadach jak pisałem wyżej.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra działa :-)

Program jest generalnie ok. i jest skuteczny ale…. Mam sugestie co do kwestii podbierania i wybierania kategorii, mianowicie : dla bazy katalogów które są zbudowane na tym samym szablonie i kategorie są takie same radzi sobie znakomicie, gorzej w przypadku bazy w której znajdują się katalogi „różnej maści” pod względem kategorii, ponieważ program zaciąga je w sposób nieuporządkowany przez co wydłuża się czas wybrania kategorii na etapie jej wyboru…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@katalogi „różnej maści”

To jest pojęcie czysto względne, bo idea "bazy kategorii" jest taka, że zaciągając kategorie tworząc w ten sposób bazę kategorii dla określonej grupy katalogów danego wydawcy, więc nie należy wrzucać wszystkich katalogow do łączonej listy i pobierać dla niej kategorie.

Jeśli będziemy trzymać się tej zasady dobieranie kategorii jest bardzo wygodne gdyż zawężamy pulę kategorii dla określonej grupy katalogów w której przeważnie się powtarzają i mamy bazę uporządkowaną .

Jeśli łączymy listy dla katalogów rożnych wydawców do tego jeszcze z darmowymi <co jest błędem w sztuce> mamy tak jak piszesz. Wiec jak przygotujemy sobie bazę kategorii zależy tylko od Użytkownika - program nie nakłada na to żadnych ograniczeń. Jeśli zrobimy to zgodnie z zaproponowanym schematem działania czyli każda grupa ma swoją bazę wtedy jest znacznie łatwiej je dobierać.

---

W zasadzie wcale nie musimy tworzyć i zapisywać baz, bo możemy otworzyć kilka katalogów, wybrać kategorie jakie nam pasują i ręcznie wprowadzić do pola kategorii w projekcie. Następnie uruchomić test dopasowania kategorii i od razu wiemy "co słychać" - szybko i dokładnie.

---

Kupując pakiet programów UltraSEOMaster kupujemy go z takimi funkcjami jakie są dostępne w chwili zakupu i które są kupującemu znane. Jednak jak ktoś chce/potrzebuje niestandardowe funkcje lub całkiem inny program to ja jako firma jestem do usług z tym, że trzeba się liczyć, że program dedykowany nie będzie kosztować 300 zł, ale znaczną wielokrotność tej kwoty. To taka mała sugestia dla pomysłodawców dodatkowych funkcji.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.moje-katalogi.pl/lista-katalogow.html

Mowie o tej liscie, bez mieszania list, zaciagnij kategorie z niej i kategorie z neona to zobaczysz roznice.

Akurat do tej pierwszej uzywam sqa, bo tam jest to bosko rozwiazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion, kategorie kategoriami, da się je dopasować :)

Ale co z podkategoriami? Przydałby się harvester podkategorii.

Przecież program od samego początku do bazy kategorii pobiera kategorie główne i ich subkategorie, więc nie wiem o jakie jeszcze subkategorie może chodzić. Pobieranie kategorii i subkategorii screencasts

@djurek - UltraSEOMaster w wydaniu seryjnym ma to tak zaimplementowane jak ma i jest to bardzo doby sposób. Poza tym jak już też pisałem <widać nie czytasz> nie potrzeba importować kategorii gdyż można je w projekcie wprowadzić ręcznie. Ten temat jest zamknięty.

Jeśli potrzebujesz niestandardowych modyfikacji lub dedykowanych funkcji możesz takie modyfikacje zamówić - pisałem o tym wcześniej.

Takie panie Kolego @djurek jest oficjalne stanowisko BOK programu UltraSEOMaster.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem, o co kolegom chodzi z tymi kategoriami. Ja nie widzę żadnych problemów ani z kategoriami głównymi ani podkategoriami. Wszystko jest jasne i klarowne a co najważniejsze - działa. Dodaję bez problemu do katalogów darmowych z captcha i multikodów. Powyższe kombinacje wydają mi się tylko szukaniem dziury w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cordor - tak na marginesie w nawiązaniu do naszej ostatniej korespondencji przed Twoimi wakacjami odnośnie rozpoznawania skryptów właśnie powstaje coś nowego. :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności