Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

W UltraSEOMaster 2.7.4 został dodany moduł o bliżej niesprecyzowanym zastosowaniu.

keywordscount.jpg

Moduł sprawdza czy występuje i ile razy wystepuje w danym miejscu w kodzie HTML strony.

Od razu piszę by nie było potem "ale" All Body - zlicza "na żywca" wystąpienie danego ciągu w ciele body strony HTML.

Napisanie dokładnego / zaawansowanego parsera kodu HTML z uwagi na to, że cała masa stron zamiast struktury dokumentu DOM ma "szałas" jest tak skomplikowane, że mogło by się okazać swoistym Waterlooi było by dla mnie zbyt czasochłonne, więc zaniechałem. Moduł "działa jak działa" jeśli się komuś w pracy przyda to OK, jeśli nie to też OK, bo nikt go nie zamawiał ;) Tak czy inaczej jest dostępny.

Moduł można go wykorzystać między innymi do sprawdzania występowania linków na stronach itd...

Kliknięcie w belkę nagłówkową sortuje dane.

Dane można "wypisać" do okna tekstowego jako same linki lub wszyto w formacie CSV.

Z góry trzeba ustalić liczbę wątków od 10 - 50 przez co jest relatywnie dosyć szybki. No i ma unikalny w skali całego pakietu USM przycisk [stop] ... ;)

Podaczas działania w oknie są wypisywane adresy z HTTP 200 błędne nie są nigdzie wyświetlane. Mała uwaga - parsowanie kodu w celu pobrania danych jest zasobożerne, więc przy 50 watkach zajętość procesora może dochodzić do 100%

To by było na tyle :pisze:

========================

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster 2.7.3

- KatalogiSubmitter 1.6.6

- PozycjeKeywords 1.0.3

- SiteIndeksator 1.2.1

Z tego linka proszę pobrać obecną wersję: https://www.http200.p...ukiwaczBeta.zip .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki! Właśnie tego potrzebowałem ostatnio i nadal potrzebuję ;) Działa bardzo dobrze.

Szkoda tylko że nie sprawdza ciągów na 404rkach, ale do tego nie chciałeś się już kiedyś przekonać, więc pewnie nic z tego.

W każdym razie pakiet USM wymiata :)

SEO, SEO i SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szkoda tylko że nie sprawdza ciągów na 404rkach,

To nie problem, bo moge dodać [x] - uwzględnij 404 :) o ile strona zwróci kod ... jutro dodam ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja wyboru uwzględnienia stron HTTP 404 - w module Keywords Count dodana :)

Ale to nie wszystko - zwiększyłem liczbę jednoczesnych wątków do 50 w module Harvester - Hight Tech . co czyni ten moduł jeszcze wydajniejszym co jest zobrazowane na tym skromnym nagraniu: USM: Harvester Hight Tech praca w 50 wątkach.

Legenda do nagrania:

- Jak w poprzednim nagraniu źródłem proxy był serwis ProxyMarket pakiet 100 proxy z API

- Źródła proxy definiuje się w pliku w postaci adresów http//.

- Program po krótkiej chwili osiągnął pełną wydajność w 50 wątkach jednocześnie ....

- Przy takich ustawieniach średnia wydajność pobierania danych wynosi 44,700 linków na minutę...

- Wynik 56.600 linków w ciągu kilku minut :))

Pakiet programów USM:

- UltraSEOMaster 2.7.5 < do podmiany

- KatalogiSubmitter 1.6.7

- PozycjeKeywords 1.0.3

- SiteIndeksator 1.2.1

do pobrania z stałego ZIP'a: https://www.http200.p...ukiwaczBeta.zip

=========================

W związku z tym, że robię wolny weekend ogłaszam promocję na pakiet rozszerzony USM.

PROMOCJA Osoby które dokonają zakupu pakietu podstawowego USM do niedzieli do 24 -> DOSTAJĄ GRATIS

<za przysłowiową złotówkę by mógł być na FVAT> Wysoce wydajny program do obsługi blogów opartych o wordpress - BlogSubmitter który normalnie kosztuje 250 zł. Wiec cena całości wynosi 301 zł netto :)

Jako, że będę offline wpłatę 370.23 zł można dokonać bezpośrednio na konto formowe:

Dane konta do zakupu programów:

ING Bank Sląski: 05105015201000009079642766

Podając w tytule wpłaty Promocja + Nazwę firmy lub Imie nazwisko kupującego oraz wysłać dane do wystawienia FVAT na Email: biuro@http200.pl. Jeśli ktoś woli "tradycyjną" formę zakupu poprzedzoną fakkturą proforma może wysłać do mnie dane do FVAT i w poniedziałek wystawię. W tym wypadku będzie się liczyła data zgłoszenia do zakupu w promocji :)

=================================

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: biuro@http200.pl

Email: systemy.internetowe@gmail.com

Telefon: 723 227 124

Dane konta do zakupu programów:

ING Bank Sląski: 05105015201000009079642766

Pozdrawiam_

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale to jest tylko okazjonalnie dla: Zbigniew | Goldi90 -> jeśli zdążycie wysłać do BOK w do 13, bo potem odcumowuje od kompa...

Wiejec proszę się nie przymawiać, bo takich gratisów nie będzie :olaboga:

---

OK Panowie Zbigniew | Goldi90 -> mamy po 13 - przykro mi czas minął ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskit - wyjdz spod tej moskitiery i przeczytaj jeszcze raz info o promocji dziś do 24 :)

Pozdrawiam

Dariusz Janicki

---

Wysłano z iPhone

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy? nie "piłem" do promocji dla tych co kupią USM tylko dla tych co już mają (wybranych).

Napisany Wczoraj, 12:40

OK, ale to jest tylko okazjonalnie dla: Zbigniew | Goldi90 -> jeśli zdążycie wysłać do BOK w do 13, bo potem odcumowuje od kompa...

Wiejec proszę się nie przymawiać, bo takich gratisów nie będzie

---

OK Panowie Zbigniew | Goldi90 -> mamy po 13 - przykro mi czas minął ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powim ci kolego Moskit, ze nie wiem o co Ci chodzi...

Może jest to wynikiem kaca, a może nie ;)

Tak czy inaczej jaka jest promocja i czego i do kiedy trwa napisane jest pare postów wyżej :)

Pozdrawia

Dariusz Janicki

---

Wysłano z iPhone

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności