Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :D

Pozwolę sobie na małą reklamę.

Dołączyłem niedawno do projektu o wdzięcznej nazwie Re:Bus. Na czym to polega w skrócie? Paczka przyjaciół, stary rzęch i cel - Gibraltar.

Odkąd jestem członkiem ekipy, odpowiadam za naszą obecność w internecie, czyli krótko mówiąc marketing i PR. :>

Z tego też powodu zapraszam Was na naszego bloga: https://rebusem.pl. Wyjeżdżamy na początku sierpnia. Do tego dnia będziemy informować o postępach w przygotowaniach, a kiedy już wystartujemy, postaram się codziennie wrzucać info, jak nam idzie podróż. Myślę, że może być ciekawie i będę wdzięczny, jeśli wrzucicie nową pozycję do swojego czytnika RSS.

P.S. Wiem, że strona jest świeża i PR=0, ale jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany reklamą, zapraszam na odpowiednią stronę lub kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przypomniał mi się projekt "Busem przez Świat" Tak samo jak Oni Wy pierwszą swoją podróż odbywacie na Gibraltar. Koncepcja ciekawa ale zarżnięta od ekipy Busem przez Świat. Nawet auto macie takie samo....

Tak czy tak wielki plus dla takich projektów :)

Pozdrawiam

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że pomysł nie jest oryginalny, ale na swoją obronę powiem tylko tyle, że dołączyłem do ekipy, kiedy już zarys wyprawy i cel został ustalony, więc nie miałem nic do gadania. ;) A tak poza tym, to czy samo SEO nie polega na zerżniętych pomysłach, które jeden potrafi wypromować lepiej od drugiego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności