Skocz do zawartości

Uwaga na użytkownika Koobe


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Się kuźwa wątek kombatancki zrobił :D

a gdzieś mam numer do tych sióstr z tego trójkąta, one też nie lubiły takich jak Brad Pitt ;)

"Apeluje o utworzenie nowego działu na forum przeznaczonego specjalnie na wypociny Pana Herkulesa :) "

lepiej spotkajmy się na piwie , albo inaczej, niech nam otworzą nową biedronkę by co niedziele z rodziną robić zakupy, szczerze ;) dzięki takim miejscom, mogłem dofinansować swoje studia, plus poprawki (maks na tekstach wyciągam 500 zł ;) więc jestem wdzięczny za to co mam (bo bez tego nie mógłbym studiować, rachunki+życie+dojazdy= to moja pensja ) dlatego jestem wdzięczny wszystkim, którzy to nie tyle rozumieją co akceptują (co i pozostawiają swoją wiedzę, to jak darmowy wykład na studiach), a gwiazd na osobne "wypociny" (choć "klata zarośnięta, to stosuje higienę osobistą, ) pozostawię innym bohaterom ;)

ja wiem, mam cięty język, ale nie umiem za "szybko" skończyć jak się rozpędzam, temu i językiem macham, i dla niektórych wypociny przedstawiam, ale tak właśnie ma Stara Gwardia, czyli po 60 sekundach nie kończy, gdy czuje kobiecą rękę, na swoim udzie ;)

@Herkules

3000 znakow, jeszcze synonimy z seo lenivca i do precli AA ;-)

tylko ja synonimów nie trawię ;) ot logika, a w AA, miałem praktyki niecałe dwa dni, jeden z tytułów technika to "Pracownik socjalny od spraw uzależnień i rehabilitacji" (jak już mówiłem, podpisuje się imieniem i nazwiskiem, więc jak ktoś chce, to sprawdzi ;) ot 2 lata studium zawodowe zrobiłem (wyczuli w poniedziałek ci "czyści" 12 lat, z tego kółka różańcowego że mamy kaca, na pierwszej rozmowie, więc dokończyłem w Warsztacie Terapii zajęciowej ;) nie ma alkoholików, są tylko ci, którzy nie umieją tak pić, by starczyło im pieniędzy... (tak jak nie ma nałogów, a słabi ludzie, nie potrafiący zrozumieć, że nic oprócz nich samych, nie rządzi ich organizmem czy życiem, ale łatwiej jest zgonić na nałóg..ot..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

sprawdzi ;) ot 2 lata studium zawodowe zrobiłem (wyczuli w poniedziałek ci "czyści" 12 lat, z tego kółka różańcowego że mamy kaca, na pierwszej rozmowie, więc dokończyłem w Warsztacie Terapii zajęciowej ;)

Zabiło mnie to :D To tak jakby seryjny samobójca prowadził warsztaty dla samobójców :D

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, seryjny samobójca? :D

To się nazywa dążenie do celu. :]

Zmieniłem zdanie - zaczynam się O WAS BAĆ... :)

Nie o murzynów? Mam nadzieje że to nie przejawy rasismu, a faktyczna troska o nas :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wątek wszedł na właściwy tor - czyli na psychiatryka, co wątkodawcy powinno dać dużo do zastanowienia :) (bez urazy)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam patent na darmowy content. Dajmy na to, że chcemy postawić zaplecze o polityce. Nasz ulubiony polityk Donald T. chce jak zwykle starać się o "reerekcję". Co robimy? Ano piszemy sobie w notatniku kilka pytań typu:

- czy Donald T. jest Twoim zdaniem dobrym politykiem

- czy Donald T. zrobił wszystko co mógł w sprawie Smoleńska

- czy Donald T. ma szansę na wygranie wyborów i dlaczego.

Gdy uda nam się poczynić te kroki, to kopiujemy takie pytania i wklejamy do PW na forum PiO. Następnie tak przygotowaną wiadomość wysyłamy do użytkownika @Herkules. Po pewnym czasie dostajemy odpowiedź, którą o dziwo możemy podzielić na teksty zapleczowe po 1200zzs. Cieszymy się darmowym contentem :)

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł był dobry, ale teraz chyba już nie da się w to wciągnąć. Nie za darmoche. Najmniej będzie trzeba kilka postów taktyczno zaczepnych wystosować co by zakamuflować znamiona akcji o kryptonimie: darmowy content :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to źle trafiłeś

Ad1.Nie

Ad2.Nie

Ad3.tak bo wybiorą go ślepi ludzie wierzący w drugą Irlandię

Miłego dnia panowie

i źle sprecyzowane to by było, dodaj jeszcze "Uzasadnij swoją decyzję " ;)

zresztą w temacie, gdzie takie kwoty lecą, chcecie coś za friko :P no panowie ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marches, kto jak kto, ale człowiek wyzywający mnie od złodziei i [ nierzetelny partner ]ów (bo nie chciało się 50 złotyszy zapłacić, a tak bym pewnie na to miejsce nie trafił ), to chyba, nie powinien mi mówić co mam robić ;) więc trochę moralności, ja pamiętam jak mnie pan potraktował

panie Zakręcony

taktyka w terenie? ofensywa, defensywa? czy stoimy w miejscu i przysłowiowy PAT

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak oftopując. Jako że nie korzystam z telefonu komórkowego zdziwiła mnie dziś sytuacja. Google wprowadziło dzisiaj musowy numer tel przy rejestracji?? Bo ni kiego nie mogłem założyć konta.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja za darmo udostępnię pomysła na serwis z "newerending story i content" ;) - Strona z sylwetkami naszych p-osłów i ministrów - funkcjonalność:

każdy ma osobny profil z mozliwością oceny jego "osiągnięć"

w profilu każdy może dodać kiedy i jak dana osoba dała (_!_)-y i kiedy łgała

profil można obrzucić wirtualnie zgniłymi jajkami lub pomidorami do wyboru lub wyrazić poparcie składając wirtualny pocałunek z języczkiem w tyłek.itp

Do każdego można "strzelać" witrualnie

Dla wszystkich profili oczywiście statystyki oraz statystyki dla uzytkowników: "najlepszy strzelec", "najlepszy miotający jajkiem", "najbardziej całuśny" i tak dalej i tak dalej.

Content zapewniony - zainteresowanie ABW i CBA zapewnione - popularność większa od pudelka a i wdzięczność narodu zapewniona :)

PS

jak się znajdą chętni do realizacji to z przyjemnością pomogę merytorycznie :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności