Skocz do zawartości

Uwaga na użytkownika Koobe


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

taktyka w terenie? ofensywa, defensywa? czy stoimy w miejscu i przysłowiowy PAT

Dziś po obejrzeniu na Kino Polska filmów:

Stawka wieksza niż życie

oraz

Czetyryje tankisy i adna wrednaja sabaka

i naradzie w sztabie z moim szpecem od taktyki (chomikiem) zadecyduję :)

@Beer, ehh pomysł fajny. Ale szkoda było by Cie stracić jak bys juz ten content pakował. Akcja ABW, nieudana próba ucieczki przez wentylator w łazience, postrzał... Nie, pisz juz lepiej tu ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

"Jako że nie korzystam z telefonu komórkowego zdziwiła mnie dziś sytuacja."

Mnie też dziś zdziwiła sytuacja, że ktoś nie korzysta z telefonu komórkowego ;-)

Bo ty w niewoli chyba urodzony i smaku wolności nie znasz :D Bez urazy :D Obecnie telefon komórkowy to taka wirtualna smycz ;)

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer, ehh pomysł fajny. Ale szkoda było by Cie stracić jak bys juz ten content pakował. Akcja ABW, nieudana próba ucieczki przez wentylator w łazience, postrzał... Nie, pisz juz lepiej tu ;)

Strzelali do mnie 3 razy w życiu i tylko raz trafili ..... W nogawkę :D , bardziej od "służb" boje się mojej ex i jej fochów i tego, że przestanie mi ciasta piec tudzież zapraszać na wyżerkę :P

edyta

sorki skłamałem - kolega w wojsku mi rękę wyciorem przestrzelił (zapomniałem, pardon) :D czyli zaliczyłem jedno trafienie :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za życiorys! :-D

Płonę z niecierpliwości w oczekiwaniu na ciąg dalszy.

"...wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy..."

Zawiodły i rozczarowały, więc nie polecam: ReMedia z Bydgoszczy, Net-Sukces Krzysztof Ziółkowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pierwsza zastanawiająca mnie sugestia

"w profilu każdy może dodać kiedy i jak dana osoba dała (_!_)-y i kiedy łgała"

ale jak była kobietą czy facetem?

a jak dał facetowi to też się liczy?

Dziś po obejrzeniu na Kino Polska filmów:

Stawka wieksza niż życie

oraz

Czetyryje tankisy i adna wrednaja sabaka

polska klasyka ;) choć Hans był agentem, i Ubekiem, to jednak ahh ;) łezka się w oku kreci, jak co roku na wakacje powtarzają

ja to z terenów raczej, gdzie nasi, uciekli Niemcom ;) (aż Hitler się gotował )

ale Rudy w tym roku też był ;) a nawet Małysz :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz tłumaczy zainteresowanie murzynami ;)

Spoko, z nimi też szło się "dogadać" , co prawda kiedyś przy okazji "wypadu" do Harlemu najpierw dostałem wpierd***l ale jak się dowiedzieli skąd jestem to nawet dostałem płytę "Earth Wind & Fire" :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer, ex będzie Ci przysyłać ciasta do pierdla. W ciastach tych, poza istotnymi walorami smakowymi, będzie również pilnik do krat. Później nakręcą o tym film " The @Beer Escape".

Swoją drogą pomysł z ucieczką przez wentylator w łazience bezcenny :D

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręcony musisz wiedzieć, że kiedyś nie było tyle chamstwa co teraz i jak się dostawało wpierd***l to z gracją i nie kopano leżącego ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie wychowywano ludzi bezstresowo to i są tego efekty. Kiedyś jak dostałeś w dupsko za to, że jabłka podpierdzielałeś bezpośrednio z ogródka sąsiada, to wiedziałeś, że na takie wypady trzeba sie lepiej przygotować. Dziś nie dość że sąsiad już nie ma ogródka, to jeszcze jak źle spojrzy, to ma problem, bo napadł gówniarza, który mu po chacie chasał :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wracamy Zakręcony do sedna tematu - czyli potem jeden taki młodzieniec uważa, że jak on za******y jabłka z ogrodu sąsiada to jest wszystko OK ale jak jemu ktoś nadgryzie jabłko to podnosi larum i żąda 50 ton jabłek odszkodowania ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności