Skocz do zawartości

Uwaga na użytkownika Koobe


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

I wszystko się sprowadza do 50k, nawet seryjny samobójca za wizytę tyle bierze

:D

Logo na wizytówie seryjnego :

podlinkujsie.gif

:D

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Widzę że dyskusja utrzymuje się na tym samym poziomie :D

Zapoznałem dobrego starego kumpla-prawnika z całą sytuacją(łącznie z wystawionymi rachunkami,prywatnymi rozmowami itp), a gdy poczytał sobie ten watek to miał dobrę bekę.

Najciekawsze co mi potem powiedział to że "chłopa można by ciągać po sądach za pomówienia i próbę wyłudzenia pieniędzy, ale tym tematem na forum sam sobie strzelił w kolano."

Pokazałem też "zapiski licencyjne" OA to opluł mi monitor ze śmiechu... :)

Myslę że moderacja mogłaby zamknąć już ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koobe tak "między Bogiem a prawdą" to też nie jesteś bez winy ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dobre, mówiłem, że akcja promocyjna :P od 50,000 za licencję, po ugody na gg, kończąc na interesie życia za 10 zł, i kolegach prawnikach no no no..

"chłopa można by ciągać po sądach za pomówienia i próbę wyłudzenia pieniędzy, ale tym tematem na forum sam sobie strzelił w kolano."

żebyś nie był taki hop do przodu, bo jakiś tam warunek złamałeś, może nie tak wysoka by była kara, ale koszty sądowe, na pewno na ciebie (nie widziałem wzmianki o tym, że cię straszył) tylko o tym, że zgadzasz się na 10% rozłożone w trzech ratach, gdyby nie ludzie stąd, pewnie to byś zrobił

"dobrą bekę"

dobrą bekę to mam z ludzi, co za 10 zł, oszukują i robią innych w przysłowiowego h.. na końcu czująć się bohaterami, i odwracając kota ogonem, zapominać o swoich czynach, może i zapis absurdalny i kwota, ale to ty, postąpiłeś źle ot logika, powinno się teraz tutaj ładnie napisać dużymi literami, przepraszam za to, że zachowałem się jak idiota i posypać głowę "popiołem"

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No obaj dali ciała ale po działaniach Kojotka jakby większy smród.

Kojotek to może mieć dopiero "smród" jak się wkurzą Ci których wywalił w powietrze z rachunkami a właściwie z brakiem takowych ... Szczytem bezczelności jest żądanie "ochrony prawnej" czegoś co (w świetle faktów braku dokumentów sprzedaży) jest sprzedawane nielegalnie ...

ai robią innych w przysłowiowego h..

a nie przypadkiem ch... ?

Raz, że dłuższy a dwa, że chyba w zgodzie z ortografią :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprowadźcie mnie z błędu - jesteśmy w dziale pogaduchy czy w dziale "optymalizacja witryn" ??

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę być i największym trollem, ale nie jestem, oszustem, pana profesjonalizm? w którym momencie

przypominam ostatni raz zjawiłem się w momencie gdy zaczął pan sobie ze mnie robić żarty (jak z małego dziecka ) i myślał, że wszystko ujdzie płazem

https://www.forum.opt...k/page__st__675

ale jeżeli pan chce, to mogę w skrócie powiedzieć czym jest pozycjonowanie, bo niczym innym, jak usługą marketingową skierowaną do odbiorcy (można to powiedzieć w 3 słowach)

ahh tan ten pański biznes i profesjonalizm, i poziomie wypowiedzi, wstyd mi, że muszę to zrobić, ale nie byłem pierwszy, i nie ostatni

pamięta pan?

https://www.wykop.pl/...enia-przez-net/

a tutaj jakże piękna rozmowa,

https://www.wykop.pl/...enia-przez-net/

bizneso@(cenzura)- SeoActive - ten pan w ogóle nie płaci za teksty

po zleceniu pewnej ilości precli (oczywiście w trybie nagłym) przestał odpowiadać na maile oraz wiadomości na gg

https://freelancer.or...p?id=260&page=3

można tutaj (na tym portalu) wiele znaleźć nieciekawych wypowiedzi, gdzie obraża pan, i mówi o wielkim poziomie SEO, teorie mam, a komentarz na ZPN po ostatnim pana tam wielkim zleceniu mówi wszystko na ten temat

zero pojęcia i profesjonalizmu na temat SEO niestety, kolega miał do przygotowania audyt Seo mojego serwisu który okazał się być żenujący, jeśli ktoś nie wierzy mogę go udostępnić zainteresowanym fatalne podejście do klienta - 2x dłuższy czas wykonania niż było zakładane

W Google znalazłem wiele takich informacji na pański temat, nie mam zamiaru prać tutaj żadnych brudów, ani prezentować "wyższy poziom przy pańskim SEO" może nie robię tego zawodowo, ale przynajmniej nie robię ludzi w ch..

Wystarczyło choć raz powiedzieć przepraszam, a nie traktować mnie jak dzieciaka, do tego ubliżając mi na gg, i nazywając w tym miejscu oszustem (dodam tylko, że chodziło o niecałe 50 zł, w tym czasie robił pan sobie, ze mnie żarty, i kpiny, pewnie jak z innych osób bo potem jak się ktoś upomni to się powie "amator"..

a ja nie jestem człowiekiem, któremu naplujesz na twarz, a potem będziesz robił to jeszcze wielokrotnie, jak to się mówi, nie ten poziom

i ostatni raz poruszam ten temat, i wchodzę w dyskusję z wielkim fachowcem, może i wiedza tylko teoretyczna, ale bezcenna

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hercules - co do tego : https://www.wykop.pl/ramka/192005/uwaga-na-oszustow-wykorzystujacych-portal-www-zlecenia-przez-net/ to akurat mijasz się z prawdą bo to dawny wątek o Agencji Lublin z Milejowa :D który oszukał wiele osób z tego forum w tym mnie a tym bardziej nie jest to o mnie bo nawet ja do tej pory mam w archiwum więc lepiej to skasuj albo poszukaj na forum więcej informacji o tym.

A co do pisarzy - wątpię żeby ktoś płacił za tekst które były przesłane 2 tygodnie po terminie lub w ogóle pisane na kolanach. Wyjątkiem nie jestem, tylko jedni siedzą cicho a o innych więcej słychać.

Jeśli chodzi o twoją kwestię to co nie zapłaciłem ci ? Przesłałeś teksty, kasa została przelana a że zamiast dogadać się na gg to wylewałeś swoje żale na forum.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj robi się biznes

Tutaj to tylko garstka robi biznes, pozostali naciągają ludzi np. na strony pod Statlink. :)

Od kiedy tworzenie stron pod S.Statlink to naciąganie ludzi ? Bo nie rozumiem, do wytworzenie pkt czy to pod Gotlink, Seomatik, Statlink potrzebne są strony, pkt nie biorą się od tak sobie wiec nie wiem co tu jest nie tak. Gdyby nie strony nie było by SWL - proste i logiczne. Garstka czy nie garstka mnie to akurat nie interesuje kompletnie ważne że robię swoje.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności