Skocz do zawartości

Uwaga na użytkownika Koobe


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

ale przecież Zosia, również tam się wypowiada czyż kłamię znów ja?

Zuzia512 2 lata 7 mies. temu +1

zlecenia przez net .

uzytkownik SeoActive to [ nierzetelny partner ] , nie przelewa pieniedzy wykrecajac sie, ze ma malo czasu i duzo spraw na glowie. oszukal juz sporo ludzi

UWAZAJCIE!!

i znów pan kłamie, przecież zanim nie upomniałem się o zapłatę, to teksty były super, extra, gites fajowskie, nawet chciał pan bym pisał więcej (nawet je poprawiałem z 1 osoby, choć oczywiście, przed nie było żadnych zastrzeżeń)

A co do pisarzy - wątpię żeby ktoś płacił za tekst które były przesłane 2 tygodnie po terminie lub w ogóle pisane na kolanach.

"do 9 września wykonałem dla tego pana ponad 48 artykułów"

zaczęliśmy rozmowę na dobre 6 września

i jeszcze 8 pan mówił

cytuje :

2011-09-08 10:31:09

ok to pisz dalej do 48

a potem to pan milczał (zlecenie w ciągu 3 dni) ponad 2 tygodnie, z przelewem, zanim się nie pojawiłem tu, to kpił pan sobie, więc jak zawsze, szuka pan wymówki, oczerniając przy tym innych

Miłego wieczoru

Jak już mówiłem, koniec dyskusji, czas na relaks

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kłamiesz z tekstem na wykopie, który nie dotyczy mnie absolutnie (chodzi o ten niby zapisek rozmowy i żadam wykasowania go). Wkręcasz, nie wiesz jak było zresztą sam już nie pamiętam, nie będę się tłumaczył, wiele osób które dla mnie pisały wcześniej czy później każdy dostawał to na co zasłużył a ty czego oczekujesz przeprosin ? Za to że ci kase przelałem ? Facet wyciągasz nie brudy tylko własne kompleksy, zresztą jak bym chciał to za to twoje 50zł bym ci takiego brudu narobił żebyś tutaj przepraszał mnie codziennie. Skoro ty umiesz wyciągać czyjeś niedomknięte sprawy ja też się o to mocno postaram i tym samym stałem się twoim wrogiem numer jeden na tym forum. Bo nie będziesz tutaj robił swoich własnych osobistych wycieczek.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy tworzenie stron pod S.Statlink to naciąganie ludzi ?

Od kiedy tworzenie stron pod statlink nazywasz biznesem? :)

Wątek rozpoczął się potyczką kojotek vs kobe a teraz mamy drugie starcie Marches vs Herkules.

Kto następny? :)

PS. Proponuję podwyższyć stawkę na 100k.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, robi się z tego tasiemiec jak wąż w Nokii. Miewam problemy z klientami i problemy rozwiązuje tak, że rozmawiam bezpośrednio z klientem a jak nie pomoże to za pośrednictwem prawnika. Wylewanie żali na PiO jest jak dla mnie conajmniej nieprofesjonalne, chyba, że chcemy ostrzec wszystkich przed kimś, kto potencjalnie może naciagnąć każdego użytkownika PiO. W tym przypadku mamy doczynienia prywatny spór , gdzie poszkodowany jest autor postu a nie wszyscy, więc po jaką cholerę rozdmuchiwac to na całe forum ?

Zamknijcie ten temat i już, bo żal czytać.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dzisiaj jesteśmy Trollami.. haha :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy tworzenie stron pod S.Statlink to naciąganie ludzi ?

Od kiedy tworzenie stron pod statlink nazywasz biznesem? :)

Wątek rozpoczął się potyczką kojotek vs kobe a teraz mamy drugie starcie Marches vs Herkules.

Kto następny? :)

PS. Proponuję podwyższyć stawkę na 100k.

Dla mnie akurat to jest dodatek bo robię kilka innych rzeczy ale według mnie każdy zarobek to biznes czy sprzedajesz ziemniaki na bazarze czy inwestujesz na giełdzie. Zmienia się tylko wielkość biznesu. Czyli według Ciebie co osoby które sprzedają/wynajmują pkt SWL nie robią biznesu ? działają może charytatywnie ? Pisarze to pewnie również "kmioty" ale zapewne Ty robisz biznes, na całą polskę, ba prawie jak Apple. Pewnie naoglądałeś się wywiadów z Kulczykiem i zmieniłeś swoją taktykę bo do tej pory myślałeś globalnie a działałeś lokalnie a teraz myślisz globalnie i działasz globalnie. Sorry ale śmieszą mnie ludzie którzy naoglądali się filmów, naczytali się pierdół, koniec końców w końcu zajarzyli że zamiast sześciu zer jak zrobią dwa to będzie dobrze. To jest starcie marzeń z rzeczywistością, a jak odejdą od komputera to nie wiedzą po co żyją.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz być moim osobistym wrogiem nr 1 na tym forum?

Zdecydowanie nie.

Jestem spokojnym nie wadzącym nikomu obywatelem. Podatki płacę w terminie, faktury VAT wystawiam.

Nawet staruszki przez ulicę przeprowadzam.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale według mnie każdy zarobek to biznes czy sprzedajesz ziemniaki na bazarze

Tak, masz rację to jest biznes. Sprzedającego ziemniaki na bazarze można stanowczo nazwać biznesmenem.

To taki nasz swojski biznesmen.

Ty też pisząc teksty jesteś biznesmenem. Przepraszam, że uraziłem.

Ja jednak nie zaliczam się to tej kategorii. Nie ta liga.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat coś dzisiaj ciężko myślisz i przyswajanie informacje staje się dla ciebie bardzo trudne. Pisałem o biznesie nie o byciu biznesmenem - prowadzić biznes może każdy, być biznesmenem nie. Tym razem trafiło ?

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest świetny. Dawno takiego dobrego wątku na PiO nie było :).

Temat się rozkręca z godziny na godzinę i ogólnie jest coraz ciekawiej, choć z tego co wiedzę to momentami także dość nieprzyjemnie...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony nie długo to się chyba w ściganego zaczniesz bawić

No to goń mnie.

@Vexatus, tak czasem bywa jak mamy pszyrost formy nad treścią, albo własne ego jest kilometr przed jego włascicielem

@SzlafRock ja nie pytam jaki jesteś, tylko czy chcesz być moim wrogiem, nawet pójdę Ci na rękę i będe pomagał Ci z tymi staruszkami :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony - tak przerost formy nad treścią a nie którzy mają g do powiedzenia ale gadają bez sensu bo taka jest ich natura i ty w tym przodujesz od początku tego tematu. Wedle twojego nicka lubisz podkręcać atmosferę ale ja też nie zamierzam ustępować mimo że dawno ten temat zamienił się z zwykłe trolowanie.Trolowi jak raz na odcisk nadepniesz będzie próbował atakować ale możesz mówić co tylko ci pasuje bo mnie zwisa to i powiewa i jeszcze z półobrotu na pożegnanie taki tekst dostanie (ha i jeszcze rym wyszedł). Poza tym ja wole oprowadzać się z ładnymi szatynkami a nie ze staruszkami, a może i z tego zróbcie aferę kto lub nie przeprowadza staruszek przez pasy.

a i żeby jeszcze się zadość stało nasz Hercules ma również skazę - https://www.forum.optymalizacja.com/topic/130598-uwaga-nierzetelny-uzytkownik/page__st__855__hl__+tomasz%20+fura#entry979990

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności